STYMULATORY TKANKOWE - Croma - D-Lab Nutricosmetics - Meso-relle - Obagi

STYMULATORY TKANKOWE - Croma - D-Lab Nutricosmetics - Meso-relle - Obagi

D-LAB Nutricosmetics - francuski producent najwyższej jakości suplementów diety.

Całość została zaprojektowana i wyprodukowana we Francji. Marka posiada najwyższy certyfikat jakości produkowanej żywności ISO 22000. Produkty zostały poddane podwójnej analizie mikrobiologicznej w celu zapewnienia ich jakości i bezpieczeństwa. Całość jest wolna od GMO, nie zawiera konserwantów, kapsułki są wegetariańskie. Żaden z produktów nie był nigdy testowany na zwierzętach. Firma mocno dba o ekologię, wszystkie opakowania są stworzone do recyclingu.

Suplementy D-Lab jest to najnowsza generacja odżywczych nutrikosmetyków. Eksperci D-LAB stworzyli produkty, które wpływają na niezbędne funkcje naszego organizmu: poprawiają samopoczucie, wpływają na równowagę kwasowo-zasadową, zdrowie mikroflory i oddychanie komórkowe.

Aby podkreślić korzyści płynące ze składów nutrikosmetyków, D-LAB stworzył odpowiednie programy dietetyczno-suplementowe, zawierając w nich kilka uzupełniających się produktów. Celem tego jest łatwiejszy sposób przyswajania i osiągnięcia zamierzonego celu w minimalnym czasie.

Igły MESO-RELLE to najpopularniejsze igły do mezoterapii na polskim rynku!
Igły produkcji włoskiej to gwarancja najwyżej jakości, potwierdzonej znakiem CE. Wykonane ze stali chirurgicznej, wielokrotnie ostrzone zapewniają bezbolesną iniekcję. Ostrze typu lancet zapewnia szybkie przebicie i rozepchnięcie tkanki co minimalizuje krwawienie i ślady po wkłuciu.
Igły sterylizowane tlenkiem etylenu, pakowane w blistry papierowo foliowe. Niepirogenne, nietoksyczne, jednorazowego użytku.
Obagi Medical Products, Inc. jest globalną firmą farmaceutyczną, założoną w 1988 roku przez czołowych specjalistów w zakresie pielęgnacji skóry.

Kosmetyki pielęgnacyjne Obagi®. są tworzone z myślą o zminimalizowaniu efektów przedwczesnego starzenia się skóry, przebarwień, trądziku oraz uszkodzeń posłonecznych.

Dlaczego Obagi?

Program Obagi to kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry bazujące na solidnych zasadach naukowych. Jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ zapewnia zindywidualizowaną pielęgnację, poprzez wykorzystanie dogłębnej wiedzy medycznej, ponadprzeciętnych umiejętności oraz innowacji. Każdy może wybrać właściwy program leczenia dla siebie.

Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru
PhilArt  2ml

PhilArt  2ml

PhilArt eye 2ml

PhilArt eye 2ml

PhilArt next 2ml

PhilArt next 2ml

PhilArt hair 2ml

PhilArt hair 2ml

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Czym są stymulatory tkankowe? 

Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

Stymulatory tkankowe - efekty

Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

Rodzaje stymulatorów tkankowych 

Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.