STYMULATORY TKANKOWE - Bankietowe - Blizny - Ochrona przeciwsłoneczna z Dermatic

STYMULATORY TKANKOWE - Bankietowe - Blizny - Ochrona przeciwsłoneczna z Dermatic

Zabiegi last minute!
Kiedy nie ma już czasu, a klientka oczekuje szybkiej i widocznej poprawy skóry – tutaj wkraczają produkty „bankietowe” które pozwalają cieszyć się natychmiastowym efektem!
Zabiegi zaliczane do grupy bankietowych są bardzo skuteczne, ich wykonanie jest proste i nie wymagają długiej rekonwalescencji pacjenta. Pierwsze efekty są widoczne od razu po zakończeniu terapii, dając niezwykłe napięcie skórze, blask i odpowiednią dawkę nawilżenia.
Produkty zapewniające natychmiastowe wygładzenie i napięcie skóry to MUST HAVE każdego salonu!
O tym, że blizny to temat wyjątkowo trudny i drażliwy dla pacjentów, wiemy dobrze z codziennej praktyki.
Często jednak, blizny są nie tylko w problemem estetycznym, ale wymagają leczenia i odpowiedniej pielęgnacji.
Im wcześniej rozpoczniemy odpowiedni i kontrolowany proces gojenia, tym większa szansa na to, że blizny zrosną się właściwie i będą jak najmniej widoczne.

Z poniższymi produktami odniesiesz sukces w terapii blizn:

  • PBSerum Medical High – doskonale poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami blizn przerostowych, keloidowych oraz rozstępami
  • Duet SRS Salmon Range SPN 6 + Collagen Booster to koktajl głęboko nawilżający i silnie wspomagający produkcję kolagenu dla skór zniszczonych, z bliznami zanikowymi
  • Jalupro Amino Acids – stymulator tkankowy który wypełni ubytki tkanki i blizny zanikowe a także zagęści skórę
  • Venome TCA Lift35% - redukuje powierzchniowe zmiany trądzikowe, dodatkowo głęboko oczyszcza i rozjaśnia skórę



  • Jednym z ważniejszych czynników decydujących o powodzeniu zabiegu i osiągnięciu zadawalającego efektu jest ochrona przeciwsłoneczna.

    Przy zabiegach przerywających czy naruszających ciągłość naskórka istnieje duże ryzyko powstania przebarwień.

    Uszkodzona skóra jest niezwykle wrażliwa, a usuwanie przebarwień posłonecznych jest niekiedy bardzo trudne, wymaga wielu zabiegów i cierpliwości pacjenta.

    Niezależnie od pogody powinniśmy zatem sięgać po filtry. Dzięki temu możemy znacznie zatrzymać proces który jest w 80% odpowiedzialny za wszystkie oznaki starzenia się skóry.

    W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjne kremy ochronne:

  • SRS Skin Protect SPF50 50ml – lekki krem przeciwsłoneczny do pielęgnacji, wzbogacony antyoksydantami.
  • Gama Mesoprotech od Mesoestetic – kremy, balsamy, mgiełki oraz oliwki
  • Skin Tech Melablock HSP SPF 50+ – aktywuje naturalne białka (HSP) chroniące skórę przed nadmiernym przegrzaniem.
  • MediSpa SunSpray – genialny filtr w sprayu, bardzo łatwo się aplikuje i świetnie sprawdza w każdych warunkach, z powodzeniem można go stosować przed jak i po nałożeniu makijażu
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru
    NITHYA ciało - 200mg dermatic

    NITHYA - twarz 70mg

    Normalna cena: 239,00 zł

    Special Price 235,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 235,00 zł

    Aquashine PTX 2ml

    Aquashine PTX 2ml

    175,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 175,00 zł

    Ashanti Ha+Rh Collagen 1x2ml

    Ashanti Ha+Rh Collagen 1x2ml

    215,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 215,00 zł

    Egzosomy ASCE+SRLV 20mg+5ml

    Egzosomy ASCE+SRLV 20mg+5ml

    715,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 715,00 zł

    PhilArt  2ml

    PhilArt  2ml

    349,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 349,00 zł

    Venome PEPTIDES COMPLEX 2 5 ml

    Venome Stimulate PEPTIDES COMPLEX 5 ml

    139,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 139,00 zł

    NITHYA ciało - 200mg dermatic

    NITHYA ciało - 200mg

    685,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 685,00 zł

    Jalupro Amino Acid

    Jalupro Amino Acid

    239,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 239,00 zł

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.