STYMULATORY TKANKOWE - Amalian - Dermaqual - Invest Med - Love Cosmedical - Revofil - Sesderma

STYMULATORY TKANKOWE - Amalian - Dermaqual - Invest Med - Love Cosmedical - Revofil - Sesderma

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego w innowacyjnej odsłonie.

Twórcą i właścicielem marki amalian® jest niemieckie laboratorium S&V Technologies AG, specjalizująca się w nowoczesnych badaniach, rozwoju i produkcji preparatów i urządzeń stosowanych w branży estetycznej i okulistyce.

Długotrwały efekt dzięki specjalnej technologii Core in Shell.

W S&V nieustannie trwają badania i produkcja innowacyjnych wypełniaczy, bazujących na kwasie hialuronowym. Unikalna technologia produkcji CIS (Core in Shell) uzyskała europejski patent o numerze EP2170961. Dzięki technologii CIS, żel jest lepki i ma nadzwyczajne właściwości powiększające. Jednak podczas wykonywania zastrzyku pod wpływem powstałego ciśnienia, żel upłynnia się. Po iniekcji kwas hialuronowy powraca do swojej pierwotnej struktury i tworzy idealny, stabilny wypełniacz tkanki skórnej.

Technologia CIS sprawia, że preparaty amalian są:

  • miękkie, plastyczne i łatwe w aplikacji
  • mają właściwości wiążące cząsteczki wody w skórze
  • dzięki powłoce ochronnej efekt ich stosowania jest długotrwały i utrzymuje się nawet do 18 miesięcy. Oczekujesz długotrwałych, widocznych rezultatów ? Sprawdź szerokie port folio marki amalian!

    1. Wypełniacze - innowacyjne portfolio 11 jednofazowych i dwufazowych wypełniaczy z kwasu hialuronowego o różnych stężeniach do leczenia drobnych i głębokich zmarszczek, powiększania warg, konturowania twarzy i leczenia blizn.

    2. Rewitalizacja – amalian balance to produkt, który nazywany jest „eliksirem miłości” ze względu na niezwykłe wiłaściwości do wiązania cząsteczek wody w organizmie.

    3. Kosmeceutyki - zawierają innowacyjny kompleks fosfolipidów i kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu
    DERMAQUAL to paryskie laboratorium medyczne nowej generacji, będące jednym z wiodących dostawców kosmetyków i preparatów estetycznych w Europie.

    Firma rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku jako Aesthetic Cosmetic Laboratory, wprowadzając do oferty pierwszą linię koktajli do mezoterapii.

    Produkty sztandarowe Dermaqual, które trafiły na europejski rynek to koktajle mezoterapeutyczne o działaniu wybielającym, odmładzającym i modelującym sylwetkę.

    Opracowanie receptur i technologii produkcji koktajli mezoterapeutycznych wymaga rzetelnego naukowego podejścia i wielu intensywnych badań klinicznych i laboratoryjnych. Specjalnie w tym celu firma zatrudnia światowych, wysoko wykwalifikowanych inżynierów laboratoryjnych, którzy opracowują innowacyjne receptury oraz szereg specjalistów produkcji, którzy dbają o sterylność i czystość chemiczną wszystkich produktów.

    Po wyprodukowaniu kosmetyków, inżynierowie i biochemicy DERMAQUAL przeprowadzają testy laboratoryjne, aby upewnić się, że produkt spełnia wymogi etyczne i nie wywiera żadnego negatywnego wpływu na komórki ludzkie. Dodatkowo przed wprowadzeniem na rynek, próbki wszystkich produktów wytwarzanych przez firmę DERMAQUAL są poddawane badaniu jakościowemu. Badania jakości obejmują składniki produktu, jego czystość chemiczną, skuteczność i potencjalne skutki uboczne dla użytkowników.
    Firma INVEST MED zajmuje się kompleksowym wyposażaniem placówek medycznych. Zakres naszych działań jest bardzo szeroki, począwszy od doradztwa przy wyborze urządzeń, poprzez optymalne finansowanie,po profesjonalną instalację, wdrożenie, szkolenia oraz obsługę serwisową.
    Love Cosmedical oferuje zaawansowane rozwiązania kosmetyczne dla medycyny estetycznej, wprowadzając innowacyjne materiały i profesjonalną wiedzę.

    Marka oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów dla medycyny kosmetycznej, które są efektem najnowszych technologii i badań naukowych.

    Linia produktów może być zintegrowana z codziennymi procedurami klinicznymi w leczeniu miejscowej otyłości, cellulitu, odmładzania skóry i medycyny regeneracyjnej.


    REVOFIL® – światowa nowość i rewolucja w dziedzinie wypełniaczy

    Hit biotechnologii - połączenie peptydów biomimetycznych i kwasu hialuronowego
    REVOFIL, produkt Laboratorium Caregen, jest pierwszym na świecie wypełniaczem zawierającym peptydybiomimetyczne i kwas hialuronowy. Efekty estetyczne uzyskiwane dzięki preparatom gamy REVOFIL są bardziej naturalne i długotrwałe w porównaniu z dotychczas stosowanymi preparatami zawierającymi tylko kwas hialuronowy.

    Gama REVOFIL składa się z 3 produktów:

  • REVOFIL Fine – rewitalizacja skóry i wygładzenie drobnych powierzchniowych zmarszczek
  • REVOFIL Plus – najbardziej wszechstronny preparat do naturalnego modelowania twarzy
  • REVOFIL Ultra – konturowane owalu twarzy, wolumetryczny lifting, dla skóry tudnej, wymagającej regeneracji


  • Spektakularne efekty zabiegu uzyskamy dzięki terapii łączonej:

    I etap to podanie wypełniacza na bazie peptydów i usieciowanego kwasu hialuronowego

    II etap to rewitalizacja skóry z użyciem mezoterapii biomimetycznej zawierającej 5 peptydów i wysokostężony nieusieciowany kwas hialuronowy.
    SESDERMA SŁUCHAJĄC TWOJEJ SKÓRY
    Sesderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii i genokosmetyki. Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.
    To właśnie Sesderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z przełomową dla kosmetologii nanotechnologią, która pozwala składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry,. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.
    Firma dysponuje własnymi laboratoriami, promuje rozwój, innowacje i badania nad nowymi produktami. , Posiada, rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych. Do portfolio produktów Sesdermy należy również marka Mediderma, specjalizująca się w produktach użytku profesjonalnego: peelingach chemicznych, preparatach wypełniających, która wprowadziła na rynek nowoczesne urządzenia do mikronakłuwania Nanopore.
    Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.