STYMULATORY TKANKOWE - Amalian - Bielenda - Lipolab - Regen Lab - Venome

STYMULATORY TKANKOWE - Amalian - Bielenda - Lipolab - Regen Lab - Venome

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego w innowacyjnej odsłonie.

Twórcą i właścicielem marki amalian® jest niemieckie laboratorium S&V Technologies AG, specjalizująca się w nowoczesnych badaniach, rozwoju i produkcji preparatów i urządzeń stosowanych w branży estetycznej i okulistyce.

Długotrwały efekt dzięki specjalnej technologii Core in Shell.

W S&V nieustannie trwają badania i produkcja innowacyjnych wypełniaczy, bazujących na kwasie hialuronowym. Unikalna technologia produkcji CIS (Core in Shell) uzyskała europejski patent o numerze EP2170961. Dzięki technologii CIS, żel jest lepki i ma nadzwyczajne właściwości powiększające. Jednak podczas wykonywania zastrzyku pod wpływem powstałego ciśnienia, żel upłynnia się. Po iniekcji kwas hialuronowy powraca do swojej pierwotnej struktury i tworzy idealny, stabilny wypełniacz tkanki skórnej.

Technologia CIS sprawia, że preparaty amalian są:

  • miękkie, plastyczne i łatwe w aplikacji
  • mają właściwości wiążące cząsteczki wody w skórze
  • dzięki powłoce ochronnej efekt ich stosowania jest długotrwały i utrzymuje się nawet do 18 miesięcy. Oczekujesz długotrwałych, widocznych rezultatów ? Sprawdź szerokie port folio marki amalian!

    1. Wypełniacze - innowacyjne portfolio 11 jednofazowych i dwufazowych wypełniaczy z kwasu hialuronowego o różnych stężeniach do leczenia drobnych i głębokich zmarszczek, powiększania warg, konturowania twarzy i leczenia blizn.

    2. Rewitalizacja – amalian balance to produkt, który nazywany jest „eliksirem miłości” ze względu na niezwykłe wiłaściwości do wiązania cząsteczek wody w organizmie.

    3. Kosmeceutyki - zawierają innowacyjny kompleks fosfolipidów i kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu
    BIELENDA Kosmetyki Naturalne istnieje od 1990 roku.

    Od ponad 20 lat marka produkuje najwyższej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

    W ofercie znajduje się dziś ponad 400 najwyższej jakości produktów skierowanych zarówno do Klienta indywidualnego, jak i odbiorców profesjonalnych – gabinetów kosmetycznych, szkół, ośrodków odnowy biologicznej oraz Wellness & Spa, dla których przygotowano kompleksową linię kosmetyków profesjonalnych.

    Systematyczne doskonalenie i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku owocuje stałym wzrostem i szybko powiększającym się gronem zadowolonych Klientów. Preparaty BIELENDA Professional zyskały uznanie rynku kosmetycznego i zostały uhonorowane wieloma nagrodami branżowymi.
    Lipolab+ jest to produkt do zabiegów lipolizy, wywołujący efekt spalenia miejscowej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.

    Lipo Lab+ to najlepszy preparat na efektywną walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem czy wiotkością skóry.

    Jego wyjątkowa formuła pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów już w trakcie 3 zabiegów. Zastosowanie zaawansowanej technologii, bardzo dobry profil bezpieczeństwa oraz duże właściwości terapeutyczne sprawiają, że Lipo Lab+ stał się jednym z najczęściej wybieranych produktów lipolitycznych przez specjalistów na całym świecie.
    Firma Regen Lab jest uznanym, wiodącym wytwórcą opatentowanej technologii uzyskiwania autologicznego osocza bogatopłytkowego (Autologous Platelet Rich Plasma, A-PRP). Z użyciem tej technologii przetwarza się własną krew pacjenta, dzięki czemu uzyskuje się płytki krwi, komórki i białka znajdujące zastosowanie między innymi w medycynie estetycznej.

    Od 2003 r. Regen Lab SA angażuje się w opracowywanie unikatowej wiedzy na potrzeby projektowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń medycznych, przeznaczonych do terapii komórkowej oraz do przygotowywania autologicznego plazmocytego osocza.

    Wszechstronność systemów Regen Lab umożliwia uzyskiwanie, poprzez aktywację ex vivo PRP z glukonianem wapnia i / lub RegenATS autologiczną surowicą, skrzepów fibryny o kształcie i strukturze odpowiadających różnym potrzebom lekarzy.

    STYMULATORY, MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, LIPOLIZA CZY ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PRP? VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!


    SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROTOKOŁÓW ZABIEGOWYCH, PRZYGOTOWANYCH PRZEZ EKSPERTÓW VENOME. ZNAJDZIESZ JE NA KARTACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW.

    POZNAJ LINIE PRODUKTOWE VENOME:

  • VENOME MESO

  • VENOME STIMULATE

  • VENOME FILLER

  • VENOME BIOREWITALIZACJA

  • VENOME PEEL

  • VENOME PRP

  • VENOME TRYCHO

  • VENOME LIPO

  • VENOME SUCCINATE

  • VENOME COSMECEUTICALS

  • VENOME URZĄDZENIA

  • Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.