STYMULATORY TKANKOWE - Zmarszczki średnie - Alidya - PBSerum Medical - Pink -Theraderm - Venome

STYMULATORY TKANKOWE - Zmarszczki średnie - Alidya - PBSerum Medical - Pink -Theraderm - Venome

Zmarszczki pojawiają się na naszej skórze nawet już po 20 roku życia. Głównie można zauważyć wtedy umiarkowane linie w kącikach oczu, na czole i przy ustach.

Na redukcję średnich zmarszczek składa się wiele czynników, które zależne są od świadomości i działań naszych pacjentów.

Podczas konsultacji warto zapytać o stosowaną dietę, ilość snu i kosmetyki, które na co dzień aplikują. Pamiętajmy, że dobór zabiegu i wykorzystanych w nich preparatów zależy od kondycji skóry pacjenta i jego ogólnego stanu zdrowia.

Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

  • Amalian SF 20 Medium – najbardziej uniwersalny produkt z całej gamy SF, przeznaczony do wypełnienia średnich zmarszczek. Charakteryzuje się miękką, w pełni nawodnioną strukturą, dzięki której produkt bardzo łatwo się poddaje.

  • SRS Salmon Range SPN 6 3ml + Collagen Booster – połączenie tych preparatów daje efekt pobudzający regenerację kolagenu, naprężenia skóry i poprawy konturu twarzy, szyi i dłoni.

  • Neauvia Stimulate – wypełniacz charakteryzujący się wysokim stężeniem kwasu hialuronowego oraz wysoką lepkością hydrożelu, które pozwalają na dłużej utrzymać efekt wypełnienia ubytków tkanki.

  • Venome Filler M - wypełniacz do średnich i głębokich linii oraz bruzd nosow-wargowych. Zwiększa jędrność skóry i elastyczność tkanek
  • Mesofiller Global to wypełniacz na bazie wysoko usieciowanego i wysoko oczyszczonego kwasu hialuronowego do korekcji średnio głębokich zmarszczek i odnowy wolumetrii twarzy. Nadaje się do łączenia z innymi procedurami zabiegowymi, np. peeling chemiczny, toksyna botulinowa czy mezoterapia.  

  • Revolax Fine Lidocaine - lekki wypełniacz skórny o wysokiej lepkosprężystości, przeznaczony do korekcji powierzchownych linii. Szybko wchłania się w skórę, tworząc naturalny i zdrowy wygląd..
    SIŁA W ESTETYCE!

    PBSerum MEDICAL to nowa, innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty dedykowane są specjalistom zabiegów estetycznych.

    PBSerum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów:

  • substancji czynnej pbserum HA 2.0 oraz
  • odczynników enzymatycznych o różnej intensywności (LOW, MEDIUM i HIGH)

    INNOWACYJNA TECHNOLOGIA WYKORZYSTANIA ENZYMÓW - linia produktów pbserum oparta jest na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów.Skuteczność enzymów PBSerum została przebadana w badaniach in vitro i in vivo.

    JAKOŚĆ - PBSerum MEDICAL to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

    UNIKALNA BIOTECHNOLOGIA DLA PIĘKNA I ZDROWIA SKÓRY - PBSerum COSMECEUTICALl!

    Marka posiada również linię PBSerum Cosmeceutical – 6 koktajlii i 3 emulsje, które skutecznie wspierają proces przebudowy ciała! Z linii PBSerum Cosmeceutical, w ofercie dermatic.pl znajdziesz:

    3 emulsje:

  • PBSerum Smooth Out Power 150ml - wygładzająca moc do walki ze skórą pomarańczową
  • PBSerum Draining Power 150ml - moc drenująca do zatrzymywania płynów w ciele
  • PBSerum Lifting Power 150ml - do ujędrniania określonych obszarów ciała i odwodnionej skóry

    i 6 koktajlii:

  • PBSerum Extreme Firmness Complex 10x3g, 2x20ml
  • PBSerum Renewal Multivit Complex 3ml
  • PBSerum EQUILIBRIUM Complex 10x3g, 2x20ml
  • PBSerum Wrinkle Hyaluronic Complex 3ml
  • PBSerum Renewal vit Radiant Complex 3ml
  • PBSerum EXTREME FIRMNESS COMPLEX+ 10x3g 2x20ml

    Wejdż na stronę PBSerum Medical i dowiedz się więcej >


    Korekańska firma Theraderm oczyściła i skoncentrowała korzeń Kudzu oraz zarejestrowała go jako wysoko skoncentrowany kompleks izoflawonów estrogenowych pod nazwą Kudzu-Thera.

    Pink Peel bazuje na 4 produktach : peelingu, serum, masce i tzw.mikro skórze – procedura zabiegu pozwala docierać w głębokie warstwy skóry coraz to wyższym stężeniom fitoestrogenów.

    STYMULATORY, MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, LIPOLIZA CZY ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PRP? VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!


    SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROTOKOŁÓW ZABIEGOWYCH, PRZYGOTOWANYCH PRZEZ EKSPERTÓW VENOME. ZNAJDZIESZ JE NA KARTACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW.

    POZNAJ LINIE PRODUKTOWE VENOME:

  • VENOME MESO

  • VENOME STIMULATE

  • VENOME FILLER

  • VENOME BIOREWITALIZACJA

  • VENOME PEEL

  • VENOME PRP

  • VENOME TRYCHO

  • VENOME LIPO

  • VENOME SUCCINATE

  • VENOME COSMECEUTICALS

  • VENOME URZĄDZENIA

  • Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.