Peelingi - BR Pharm - Vitaran - Caregen - Derma-Seal - Diagomed - Lidooxin - Venome

Peelingi - BR Pharm - Vitaran - Caregen - Derma-Seal - Diagomed - Lidooxin  - Venome

Firma BR PHARM opracowała autorską, specjalistyczną, opatentowaną technologię wytwarzania polinukleotydów pozyskiwanych z komórek rozrodczych samców pstrąga tęczowego.

Własnością BR PHARM jest pierwsza, komercyjna, nadmorska hodowla pstrągów Całkowity proces wytwarzania surowca PN / PDRN poddawany jest na każdym etapie rygorystycznej kontroli jakości, dzięki czemu ekstrakt ten otrzymał certyfikat wydawany przez koreańskie Ministerstwo Bezpieczeństwa Żywności i Leków (MFSD) oraz certyfikat zgodności z wymogami GMP dla wytwórcy.

Własne hodowle oraz wyjątkowa technologia produkcji zapewnia wysoką aktywność polinukleotydów w produktach HP CELL VITARAN . Uzyskany certyfikat CE gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanym zabiegom na terenie UE.
Od 2002 roku Laboratoria Caregen są globalnym dostawcą czynników wzrostu oraz peptydów biomimetycznych w przemyśle kosmetycznym.

Działające od wielu lat, zaawansowane Centrum Badawczo-Rozwojowe przyczyniło się do opatentowania innowacyjnych aktywnych składników wchodzących w skład produktów wielu renomowanych światowych firm.

Linie zaawansowanych preparatów pod własną marką to:

  • DR.CYJ Hair Filler - skondensowany preparat do mezoterapii skóry głowy z peptydami biomimetycznymi i technologią przedłuzonego uwalniania peptydów.
  • Prostrolane - najnowsza linia prepartów do peptydowej terapii twarzy i ciała z technologią przedłużonego uwalniania peptydów.
  • Revofil – wypełniacze z unikalnym połączeniem kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych.
  • Aquashine – preparaty do głębokiej mezoterapii igłowej.
  • Dermaheal – zaawansowane technologicznie preparaty z peptydami biomimetycznymi i czynnikami wzrostu.
  • Pelo Baum – szampon, odżywka i serum do włosów i skóry głowy na bazie trzech opatentowanych peptydów stymulujących ich wzrost, witamin oraz ekstraktów roślinnych.


  • Koreańska firma biotechnologiczna Laboratoria Caregen prowadzi szereg badań naukowych, skoncentrowana jest szczególnie na odbudowie włosów i zapobieganiu pigmentacji, dostarcza czynniki wzrostu i peptydy biomimetyczne do produktów takich marek jak La Prairie, Revlon czy L‘oreal.
    W celu ograniczenia liczby niepożądanych efektów, na rynku medycyny estetycznej powstał innowacyjny spray pozabiegowy Derma-Seal, który wykazuje właściwości zabezpieczające przed szkodliwym działaniem czynników z zewnątrz.

    O jego skuteczności świadczy uzyskana nagroda w konkursie The Barry Knapp Award w kategorii “Innowacyjny produkt roku 2018

    Derma-Seal wchłania się w 60 sekund, wytwarzając przy tym specjalną warstwę ochronną i utrzymuje się na skórze przez ok. 12 godzin. Co więcej, jest odporny na działanie wody i po jego zaaplikowaniu, pacjent może bez obaw wykonać makijaż.
    Profesjonalne środki czystości i higieny, dostarczane firmom, szpitalom, hotelom i instytucjom od ponad 20 lat!
    Znieczulenie Lidooxin sprawdzi się jako środek uśmierzający ból podczas zabiegów laserowych, tatuaży, mezoterapii igłowej i mikroigłowej, kuracji osoczem bogatopłytkowym, czy makijażu permanentnego.


    Opakowania zawierają 20g lub 500g kremu z lidokainą o stężeniu 11%, który należy stosować zewnętrznie na określone wcześniej miejsce, które nie jest w żaden sposób podrażnione lub uszkodzone.

    Zawsze pamiętaj o przeprowadzeniu próby uczuleniowej aby upewnić się, że pacjent nie jest uczulony na żaden ze składników aktywnych leków i nałóżmy odpowiednią ilość kremu.

    STYMULATORY, MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, LIPOLIZA CZY ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PRP? VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!


    SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROTOKOŁÓW ZABIEGOWYCH, PRZYGOTOWANYCH PRZEZ EKSPERTÓW VENOME. ZNAJDZIESZ JE NA KARTACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW.

    POZNAJ LINIE PRODUKTOWE VENOME:

  • VENOME MESO

  • VENOME STIMULATE

  • VENOME FILLER

  • VENOME BIOREWITALIZACJA

  • VENOME PEEL

  • VENOME PRP

  • VENOME TRYCHO

  • VENOME LIPO

  • VENOME SUCCINATE

  • VENOME COSMECEUTICALS

  • VENOME URZĄDZENIA

  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech