Peelingi - Aessoa - Derma-Seal - Jalupro - Meso-relle - Venome

Peelingi - Aessoa - Derma-Seal - Jalupro - Meso-relle - Venome

Producentem certyfikowanych wypełniaczy AESSOA (czyt. "ezoa") jest koreańska firma AEZIAN co., Ltd. powstała w 2013 r.
Misją firmy jest zapewnienie klinicznie przebadanego i wysoce skutecznego produktu medycznego, zapewniając przy tym najwyższy standard obsługi klienta. Jakość i innowacyjność to filary. Wizję tę wzmacniają strategiczne relacje ze światową społecznością naukową.
Oferowane przez nas wyroby medyczne są zgodne z europejskimi standardami jakości; posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty - Dyrektywa Unii Europejskiej 93/42/EEC.
W celu ograniczenia liczby niepożądanych efektów, na rynku medycyny estetycznej powstał innowacyjny spray pozabiegowy Derma-Seal, który wykazuje właściwości zabezpieczające przed szkodliwym działaniem czynników z zewnątrz.

O jego skuteczności świadczy uzyskana nagroda w konkursie The Barry Knapp Award w kategorii “Innowacyjny produkt roku 2018

Derma-Seal wchłania się w 60 sekund, wytwarzając przy tym specjalną warstwę ochronną i utrzymuje się na skórze przez ok. 12 godzin. Co więcej, jest odporny na działanie wody i po jego zaaplikowaniu, pacjent może bez obaw wykonać makijaż.
JALUPRO® to linia preparatów będących odkryciem włoskiej firmy Professional Derma

Ta szwajcarska firma biotechnologiczna, zajmuje się opracowywaniem innowacyjnych urządzeń i preparatów medycznych. Szczególnie aktywna jest w dziedzinach medycyny estetycznej, ortopedii i okulistyki.

Terapia preparatami JALUPRO skutecznie odżywia tkanki po inwazyjnych terapiach. Znalazła zastosowanie w walce z bliznami, zmarszczkami, rozstępami . Aminokwasowa Terapia Zastępcza JALUPRO może być stosowana zarówno na twarz jak i całe ciało.
Igły MESO-RELLE to najpopularniejsze igły do mezoterapii na polskim rynku!
Igły produkcji włoskiej to gwarancja najwyżej jakości, potwierdzonej znakiem CE. Wykonane ze stali chirurgicznej, wielokrotnie ostrzone zapewniają bezbolesną iniekcję. Ostrze typu lancet zapewnia szybkie przebicie i rozepchnięcie tkanki co minimalizuje krwawienie i ślady po wkłuciu.
Igły sterylizowane tlenkiem etylenu, pakowane w blistry papierowo foliowe. Niepirogenne, nietoksyczne, jednorazowego użytku.

STYMULATORY, MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, LIPOLIZA CZY ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PRP? VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!


SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROTOKOŁÓW ZABIEGOWYCH, PRZYGOTOWANYCH PRZEZ EKSPERTÓW VENOME. ZNAJDZIESZ JE NA KARTACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW.

POZNAJ LINIE PRODUKTOWE VENOME:

  • VENOME MESO

  • VENOME STIMULATE

  • VENOME FILLER

  • VENOME BIOREWITALIZACJA

  • VENOME PEEL

  • VENOME PRP

  • VENOME TRYCHO

  • VENOME LIPO

  • VENOME SUCCINATE

  • VENOME COSMECEUTICALS

  • VENOME URZĄDZENIA

  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech