Kaniule, igły, strzykawki - Amalian - B Braun - E.p.t.q. (epitique) - Invest Med - Venome

Kaniule, igły, strzykawki - Amalian - B Braun - E.p.t.q. (epitique) - Invest Med - Venome

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego w innowacyjnej odsłonie.

Twórcą i właścicielem marki amalian® jest niemieckie laboratorium S&V Technologies AG, specjalizująca się w nowoczesnych badaniach, rozwoju i produkcji preparatów i urządzeń stosowanych w branży estetycznej i okulistyce.

Długotrwały efekt dzięki specjalnej technologii Core in Shell.

W S&V nieustannie trwają badania i produkcja innowacyjnych wypełniaczy, bazujących na kwasie hialuronowym. Unikalna technologia produkcji CIS (Core in Shell) uzyskała europejski patent o numerze EP2170961. Dzięki technologii CIS, żel jest lepki i ma nadzwyczajne właściwości powiększające. Jednak podczas wykonywania zastrzyku pod wpływem powstałego ciśnienia, żel upłynnia się. Po iniekcji kwas hialuronowy powraca do swojej pierwotnej struktury i tworzy idealny, stabilny wypełniacz tkanki skórnej.

Technologia CIS sprawia, że preparaty amalian są:

  • miękkie, plastyczne i łatwe w aplikacji
  • mają właściwości wiążące cząsteczki wody w skórze
  • dzięki powłoce ochronnej efekt ich stosowania jest długotrwały i utrzymuje się nawet do 18 miesięcy. Oczekujesz długotrwałych, widocznych rezultatów ? Sprawdź szerokie port folio marki amalian!

    1. Wypełniacze - innowacyjne portfolio 11 jednofazowych i dwufazowych wypełniaczy z kwasu hialuronowego o różnych stężeniach do leczenia drobnych i głębokich zmarszczek, powiększania warg, konturowania twarzy i leczenia blizn.

    2. Rewitalizacja – amalian balance to produkt, który nazywany jest „eliksirem miłości” ze względu na niezwykłe wiłaściwości do wiązania cząsteczek wody w organizmie.

    3. Kosmeceutyki - zawierają innowacyjny kompleks fosfolipidów i kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu
    Wypełniacze e.p.t.q. zapewniają wyjątkową i bezpieczną jakość pracy i efektów, co potwierdza europejski certyfikat medyczny CE 2292, KFDA i FDA.

    Produkty e.p.q.t są poczwórnie usieciowanym kwasem hialuronowym o stężeniu 24mg/1ml.

    Powstają ze średniej wielkości cząsteczek HA. Elastyczna struktura HIVE stabilizuje preparaty nadając im wiskoelastyczność, która unosi tkanki ułatwiając ich kształtowanie.Jest produkowany zgodnie z procesem "9 essentials"/ założeń/, dzięki którym spełnia surowe normy bezpieczeństwa.

  • 1. Bezpieczeństwo surowców dozowanych na oddzielnych liniach.
  • 2. Zawartość HA o najwyższej czystości zapewnia trwałość i zapobiega obrzękom.
  • Duża wiskoelastyczność zapewnia zdolność unoszenia.
  • 4. Technologia jednolitego wprowadzania cząstek zapewnia doskonałe kształtowanie.
  • 5. Resztkowe katalizatory chemiczne nie są wykrywane dzięki procesowi kompletnego usieciowania.
  • 6. Aseptyczne środowisko produkcji zapobiegające skutkom ubocznym.
  • 7. Endotoksyna poniżej 0,1 EU/ml / najniższa wartość na świecie.
  • 8. Minimalizuje ból dzięki pH i ciśnieniu osmotycznemu ludzkiego ciała.
  • 9. Zoptymalizowane ciśnienie iniekcji umożliwia perfekcyjne zabiegi.
    Firma INVEST MED zajmuje się kompleksowym wyposażaniem placówek medycznych. Zakres naszych działań jest bardzo szeroki, począwszy od doradztwa przy wyborze urządzeń, poprzez optymalne finansowanie,po profesjonalną instalację, wdrożenie, szkolenia oraz obsługę serwisową.

    STYMULATORY, MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, LIPOLIZA CZY ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PRP? VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!


    SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROTOKOŁÓW ZABIEGOWYCH, PRZYGOTOWANYCH PRZEZ EKSPERTÓW VENOME. ZNAJDZIESZ JE NA KARTACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW.

    POZNAJ LINIE PRODUKTOWE VENOME:

  • VENOME MESO

  • VENOME STIMULATE

  • VENOME FILLER

  • VENOME BIOREWITALIZACJA

  • VENOME PEEL

  • VENOME PRP

  • VENOME TRYCHO

  • VENOME LIPO

  • VENOME SUCCINATE

  • VENOME COSMECEUTICALS

  • VENOME URZĄDZENIA

  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym jest kaniula?


    Kaniula to specjalistyczne narzędzie medyczne, które przypomina długą, cienką rurkę. Stworzona jest z elastycznego, biokompatybilnego materiału, który minimalizuje ryzyko powikłań. Zazwyczaj stosowana jest do wprowadzania substancji do ciała lub do drenażu płynów. Kaniule dożylne potocznie nazywane są wenflonem. W medycynie estetycznej, kaniule są wykorzystywane do  bezpiecznego podawania preparatów pod powierzchnię skóry 

    Zastosowanie kaniuli w medycynie estetycznej 

    Kaniule są kluczowym narzędziem w dziedzinie medycyny estetycznej. Służą do podawania wypełniaczy, takich jak kwas hialuronowy czy hydroksyapatyt wapnia, w precyzyjnie określone miejsca wkłucia. Kaniule umożliwiają prowadzenie zabiegów na obszarach wrażliwych, takich jak dolina łez. Stosowane są także do zabiegów z użyciem gęstych preparatów o wysokiej lepkości, które wymagają delikatnego podawania. 

    Igła a kaniula - różnice 

    Choć igła i kaniula mogą wyglądać podobnie, istnieją między nimi istotne różnice. Igła ma ściętą, ostro zakończoną końcówkę, podczas gdy kaniula jest na końcu tępa i zaokrąglona. Ze względu na swoja budowę kaniula jest mniej inwazyjna i redukuje ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych czy struktur tkankowych. Dzięki temu zabiegi są mniej bolesne i bezpieczniejsze. Zastosowanie kaniuli w zabiegach estetycznych pozwala na zmniejszenie ryzyka powstania siniaków czy obrzęków. To sprawia, że pacjent może szybciej się zregenerować i wrócić do wykonywania codziennych czynności 

    Do jakich zabiegów stosujemy kaniule? 

    Kaniule są powszechnie wykorzystywane w szeregu zabiegów estetycznych. Do najczęściej przeprowadzanych procedur z ich użyciem należą:  

    1. Podawanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego do różnych obszarów twarzy  
    2. Podawanie PRP  
    3. Iniekcje tłuszczu własnego w zabiegach modelujących  
    4. Lipoliza 
    5. Mezoterapia 

    Profesjonalne i bezpieczne – kaniule w naszej ofercie 

    W asortymencie Dermatic znajdziesz najwyższej jakości kaniule zaprojektowane tak, aby zminimalizować dyskomfort pacjenta i zapewnić bezpieczne i skuteczne podawanie preparatów.