Venome M Lidocaine 2x1ml

Kod: 01-01-0097-01-02

Do najbliższej wysyłki pozostało:

 • Planowana wysyłka: pon. 22.07.2024 

  Zamów do g. 13:00 pon. 22.07.2024 

 • Zdobywasz: 133 BC/szt.  
 • Wysyłka w 24h  
 • Wysyłka DPD, In-Post lub odbiór osobisty  

Normalna cena: 405,00 zł

Special Price 395,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 395,00 zł

Venome Filler Lidocaine to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego z dodatkiem lidokainy.

Różnorodność produktów Venome, które charakteryzują się odmienną ilością hialuronianu sodu oraz czynnika sieciującego pozwala precyzyjnie dobrać preparat w zależności od wskazania i zakresu pożądanej korekty.

Wypełniacze Venome są odpowiednie zarówno do subtelnego nawilżenia i odżywienia skóry, iniekcji ust i uzupełnienia delikatnych lub średnich linii zmarszczek, jak i mocniejszego podkreślenia objętości i nadania odpowiedniego kształtu wybranych partii twarzy. Zawartość lidokainy pozwala miejscowo zmniejszyć ból w chwili podania, poprzez zahamowanie przewodzenia bodźca w miejscu iniekcji. 

W pełni nawodniona formuła kwasu minimalizuje ryzyko opuchnięć, co ułatwia pracę nad docelowym kształtem i wielkością korekty i przyspiesza okres rekonwalescencji po zabiegu. Dodatek lidokainy pozwala zablokować czynność nerwów odpowiedzialnych za przekazywanie wiadomości o bólu, dzięki czemu pacjent nie odczuwa dyskomfortu. 

Gama Venome Filler Lidocaine dzięki technologii TOUCH cechuje się odpowiednią jednorodnością i elastycznością kwasu, dzięki czemu wzrasta komfort wykonywanej iniekcji. Zastosowany podwójny proces homogenizacji pozwolił uzyskać idealnie gładki i spójny żel o wysokiej lepkości struktural

Technologia TOUCH

Produkty z linii Venome Filler Lidocaine oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami, odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu oraz dodatku 3mg lidokainy.

 • Etap I Wstępny proces technologiczny Venome Filler Lidocaine opiera się na dwukrotnym oczyszczeniu składników bazowych z resztek ścian komórkowych, dzięki czemu w badaniach kwas uzyskuje bardzo niski poziom protein i endotoksyn, co minimalizuje ryzyko ewentualnych reakcji alergicznych. Oczyszczony produkt jest następnie równomiernie rozmieszczany w całości mieszaniny.
 • Etap II Następnie hialuronian sodu zostaje poddany stabilizacji z użyciem czynnika sieciującego BDDE, w celu połączenia cząstek przez wiązania chemiczne spowalniające rozpad i nadające odpowiednią odporność na działanie naturalnie występującego w organizmie enzymu hialuronidazy. Nadmiar ewentualnie występującego BDDE usuwany jest w procesie wymywania, co znacząco wpływa na strukturę sieci i zmniejsza późniejsze, niechciane nadkorekcje.
 • Etap III Kolejnym etapem jest połączenie formuły usieciowanej, fizjologicznego roztworu buforującego, dzięki któremu łańcuchy stabilizowane zostają otoczone wodną powłoką, przez co nie wykazują nadmiernej absorpcji wody w trakcie i po iniekcji, redukując wielkość obrzęków. Końcowym procesem jest dodanie do mieszaniny środka znieczulającego - lidokainy.

Venome Filler M Lidocaine 2 x 1ml Wypełnienie średnich i głębokich linii zmarszczek oraz zwiększenie jędrności i elastyczności tkanek

Skład: Produkt zawiera 20mg/ml monofazowego, usieciowanego kwasu hialuronowego w formie wiskoelastycznego żelu i 3mg chlorowodorku lidokainy.

Wypełniacz Venome Filler M jest uniwersalnym produktem do całkowitej korekty średnich i spłycania głębokich linii zmarszczek i fałd nosowo-wargowych.

Monofazowy żel kwasu hialuronowego dzięki w pełni nawodnionej formule i wyjątkowej technologii sieciowania TOUCH bardzo dobrze rozprowadza się w tkankach, nadając im w miejscu podania optymalną jędrność i natychmiastowe uwypuklenie załamań, bez nadmiernej opuchlizny, spowodowanej często zbyt dużą higroskopijnością cząstek kwasu.

Produkt idealnie nadaje się jako uzupełnienie terapii z użyciem produktów Venome Filler S i L.

Efekt ten utrzymuje się od 5 do 6 miesięcy, jednak jest to zależne od zastosowanej techniki iniekcji oraz czynników biologicznych i środowiskowych.

Wskazania

 • Wiskoelastyczny wypełniacz stosowany do korekty objętości lub redukowania niedoskonałości powstałych w wyniku choroby lub procesu starzenia się, np. w celu wypełnienia średnich zmarszczek.

Stosowanie

 • Iniekcja w błonę śluzową ust lub środkową i głęboką warstwę tkanki
 • Rekomendowany rozmair igły/kaniuli: 27G lub 30G

WAŻNE

 • Produkt przeznaczony do stosowania przez profesjonalistę/ użytkownika profesjonalnego.
 • Więcej o przeciwskazaniach znajdziesz powyżej, w zakładce WIĘCEJ

ZOBACZ CAŁĄ MARKĘ VENOME TUTAJ

Ania z Poznania 12.07.2024

Dzięki zawartości lidokainy zabieg jest niemal bezbolesny, a efekty są widoczne od razu. Skóra staje się gładka, jędrna i odmłodzona. Produkt jest łatwy w użyciu i daje naturalne rezultaty. Zdecydowanie polecam!

Beata
Opinia potwierdzona zakupem
03.11.2023

Polecam gorąco.

Malgorzata
Opinia potwierdzona zakupem
01.02.2022

Produkt rewelacja, polecam!!!

Maria 23.08.2021

Układa się rewelacyjnie Polecam!!!!!!!!!!!

Malgorzata
Opinia potwierdzona zakupem
20.08.2021

Produkt rewelacja!!! Super się układa, polecam!!!

MONIKA
Opinia potwierdzona zakupem
19.08.2021

Super efekty.

Matylda 16.08.2021

Najlepszy wypełniacz na jakim pracowałam !!
Meg aplastyczny, efekty vardzo długo się utrzymują !!
Polecam !!!
Mega produkt i jeszcze z lido

MONIKA TOMASZEWSKA "SERWIS"
Opinia potwierdzona zakupem
12.08.2021

Super plastyczny produkt :)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Ulotka 2 Pobierz
Marka Venome
Zabiegi Usta, Zmarszczki płytkie, Zmarszczki średnie, Zmarszczki głębokie
Zawartość lidokainy Z lidokainą
Wskazania wypełniaczy Korekcja płytkich zmarszczek, Korekcja średnich zmarszczek , Korekcja głębokich zmarszczek, Modelowanie ust
Stężenie HA 20mg/ml
Pojemność 2x1ml
Przeciwwskazania

Wypełniacz z gamy Venome Filler Lidocaine nie powinien być stosowany w przypadku:

 • Uczulenia na kwas hialuronowy, chlorowodorek lidokainy lub inne znieczulenie miejscowe typu amidowego;
 • Chorób o podłożu autoimmunologicznym lub w trakcie immunoterapii;
 • Ostrego stanu zapalnego skóry w planowanym miejscu iniekcji (np. trądziku);
 • Grypy i ostrego przeziębienia z gorączką;
 • Ostrego zakażenia układowego (opryszczka, łuszczyca);
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi;
 • Skłonności do powstawania blizn;
 • Ciąży i karmienia piersią;
 • Poniżej 18. roku życia;
 • Nie może być wstrzykiwany w: naczynia krwionośne, stawy, piersi

Nie zaleca się stosowania preparatu:

 • Przy zabiegach w okolicy oczodołowej oraz zmarszczek poprzecznych czoła.

Działania uboczne

 • Po zabiegu mogą wystąpić reakcje w postaci zaczerwienienia (rumień) oraz obrzęku.
 • W rzadkich przypadkach w miejscu iniekcji preparatu może pojawić się opuchlizna i odczuwalne swędzenie.
 • Dzień po zabiegu może wystąpić wyraźny obrzęk, powinien on jednak zniknąć samoistnie po upływie 3-5 dni.
 • Bardzo rzadko można zaobserwować reakcje alergiczne na działanie preparatu Venome Filler Lidocaine, gdyż jest on kwasem hialuronowym pochodzenia niezwierzęcego, przez co nie zawiera protein.
 • Rzadko w miejscu iniekcji produktu mogą wystąpić grudki lub obrzęki.
 • W przypadku reakcji zapalnej zaleca się by pacjent udał się do lekarza.
 • W literaturze dotyczącej wypełniaczy bazujących na kwasie hialuronowym, opisano odosobnione przypadki ziarniaków, ropni, opóźnionych reakcji nadwrażliwości oraz przebarwień. Co więcej, w literaturze zostały również odnotowane bardzo rzadkie przypadki martwicy spowodowanej iniekcją w żyłę tętniczą lub zamknięcie naczynia poprzez nacisk implantu na ścianę tętnicy. Iniekcja produktu z lidokainą może powodować zaczerwienienie, wrażliwość oraz miejscowe obrzęki.