Dolina łez - Venome

Dolina łez - Venome

Dolina łez czyli zagłębienie pod okiem w obrębie oczodołu, przechodzącego na policzek sprawia, że wyglądamy na zmęczonych, smutnych, chorych i dużo starszych.

Istnieje wiele sposobów ten mankament, m.in. mezoterapia, osocze i fibryna bogatopłytkowe lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego.

Zastosowanie kwasu hialuronowego daje natychmiastowy efekt wypełnienia „doliny łez”.

Spłycają się skośne zagłębienia występujące pod oczami dzięki czemu cała twarz natychmiast staje się bardziej pogodna i zrelaksowana. Znikają zasinienia i cienie występujące pod oczami, które były efektem zapadnięcia tej okolicy.

Z czasem wzrasta także gęstość i jędrność skóry.

Co zatem będzie najskuteczniejsze?
 • amalian Gentle - jest delikatnym, usieciowanym żelem kwasu hialuronowego. Rozprowadza się po tkankach bardzo gładko, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i niemal natychmiastowe efekty.
 • Teosyal PS Redensity II, - jest wypełniaczem, który w swoim składzie zawiera średnio-usieciowany kwas hialuronowy, odpowiednio zbilansowane aminokwasy, przeciwutleniacze, minerały oraz witaminę B6 oraz 0,3 lidokainy


 • Na cienie pod oczami polecamy np.

 • Dermaheal Dark Circle Solution
 • Light Eyes Ultra
 • NCTF 135 HA CE


 • Na worki pod oczami polecamy np.

 • Dermaheal Eyebag Solution
 • RRS HA Eyes

  Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
 • Zwiń opis