STYMULATORY TKANKOWE - Lifting - TSK - Profhilo - Snailmed

STYMULATORY TKANKOWE - Lifting - TSK - Profhilo - Snailmed

Zabiegi liftingujące mają na celu podniesienie owalu twarzy, likwidację zmarszczek i cieni pod oczami oraz przywrócenie skórze zdolności do samoregeneracji, poprzez napięcie tkanek i zwiększenie cyrkulacji krwi.

Nieinwazyjne zabiegi liftingu twarzy, dają spektakularne efekty oraz krótki okres rekonwalescencji. Dzięki nim możliwe jest przywrócenie twarzy młodego, promiennego wyglądu.

Jakie są wskazania do zabiegów liftingu?

  • Neutralizacja „chomików” .
  • Przywrócenie utraconego konturu i profilu.
  • Neutralizacja zwiotczenia skóry.
  • Wygładzenie zmarszczek.
  • Wysmuklenie i napięcie rysów twarzy.
  • Nadanie biorewolumetrii.
  • Nadanie sprężystości .
  • Polecamy:

  • Nici Cara PDO Thread- Zabieg polega na wszczepieniu rozpuszczalnych nici pod skórę pacjenta, które aktywują komórki do produkcji kolagenu i fibroblastów, a to właśnie te związki odpowiedzialne są za efekt jędrnej i rozświetlonej cery.
  • Venome BTXJedyna w swoim rodzaju formuła wspomagająca odbudowę włókien kolagenowych, zwiększając tym samym gęstość oraz napięcie skóry.
  • Profhilo Dzięki unikalnej strukturze produktu, swobodnie wnika w tkankę podskórną i skórę właściwą, przez co jest idealnym preparatem w procesie leczenia trudnych anatomicznie zwiotczałych obszarów skóry. Profhilo zawiera kompleksy hybrydowe, które są alternatywą dla chemicznie sieciowanych wypełniaczy HA.
  • Terapie łączone

    Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego można łączyć z innymi metodami wspomagającymi modelowanie twarzy, w celu dodatkowego utrwalenia lub ulepszenia ostatecznego efektu. Popularną praktyką jest połączenie HA z toksyną botulinową lub laseroterapią, a także peelingami.
    W 2019 roku TSK Laboratory obchodziło 45-lecie istnienia.

    Przez te lata TSK Laboratory poprawiło życie milionów ludzi na całym świecie.

    TSK kładzie duży nacisk na rozwój nowych technologii i innowacji produktowych. Celem jest dostarczanie nowych rozwiązań dla rynku estetycznego, radiologii interwencyjnej, okulistycznej i stomatologicznej, które poprawią wyniki kliniczne, jednocześnie poprawiając bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Dwa przykłady tych innowacji to m.in. LOW DEAD SPACE.

    Aby przezwyciężyć wady stosowania kaniul zamiast igieł, TSK opracowało kaniulę STERiGLIDE. Końcówka w kształcie kopuły i opatentowana obróbka powierzchni zapewniają łatwiejsze wprowadzenie kaniuli i zapewniają do 50% lepszy poślizg. Potrzebna jest mniejsza siła wprowadzająca, co zmniejsza ryzyko siniaków i dyskomfortu pacjenta.

    Dalsze udoskonalanie doświadczeń związanych ze stosowaniem iniekcji, TSK opracowało nową innowację w postaci igieł: ”Invisible Needle”. NIEWIDOCZNA IGŁA to pierwsza tego typu igła i najcieńsza dostępna do tej pory. Niewidzialna igła jest o 14% cieńsza niż igła 33G i zapewnia niemal bezbolesne wstrzyknięcie, jednocześnie znacznie zmniejszając ryzyko siniaków. NIEWIDOCZNA IGŁA zapewnia pacjentom najlepsze ogólne wrażenia i ustanowiła nowy standard wstrzykiwania wysokiej wartości substancji na różnych rynkach.
    PROFHILO to innowacyjna formuła walki z oznakami starzenia, która została opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA.

    Skład preparatu opiera się na opatentowanych Stabilizowanych Kompleksach Hybrydowych L-HA, które uruchamiają kaskadę naprawczą skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry. To innowacyjna metoda odmładzająca, która wykorzystuje specjalną technologię działającą jak miliony sprężynek, które przywracają skórze utracone przez lata parametry nie zmieniając przy tym jej rysów i nie powiększając objętości tkanek.

    Dzięki temu zabiegi z użyciem PROFHILO dają naturalny efekt, poprawiają sprężystość i jędrność skóry. Stabilizowane Kwasy Hybrydowe to zupełnie nowy sposób na odbudowę tkanek zniszczonych w czasie procesu starzenia i w przeciwieństwie do klasycznych wypełniaczy wolumetrycznych pozostawiają naturalny wygląd skóry twarzy oraz przywracają jej napięcie.

    Produkt idealnie sprawdza się w leczeniu trudnych, anatomicznie zwiotczałych obszarów. Wyjątkowa technika polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości preparatu w pięciu specjalnie wybranych i wyznaczonych punktach po obu stronach twarzy.
    Snailmed - europejski lider prosto z Polski

    Bezkonkurencyjna marka Snailmed to pionier w produkcji najwyższej jakości profesjonalnych produktów ze śluzem ślimaka, które śmiało można nazwać bezkonkurencyjnymi i rewolucyjnymi w obecnej kosmetologii i dermatologii.

    Obecność w bazie aptecznej leków i środków ochrony zdrowia oraz współpraca z najlepszymi salonami kosmetycznymi w całej Polsce to dopiero początek drogi. Wybitne skutki zabiegów przy użyciu serum Snailmed tj. mezoterapia, sonoforeza, zabiegi przy użyciu fal RF sprawiają, iż klienci szeroko zachwalają ich efekty.
    Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.