STYMULATORY TKANKOWE - Lipoliza i modelowanie ciała - Regeneracja skóry - Innobelle - RRS

STYMULATORY TKANKOWE - Lipoliza i modelowanie ciała - Regeneracja skóry - Innobelle - RRS

Poddając się lipolizie iniekcyjnej w szybki i bezpieczny sposób można stracić nie tylko kilka centymetrów w wybranych miejscach, ale także znacznie wymodelować kontury sylwetki lub twarzy.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej przeznaczony jest dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą, którzy chcą pozbyć się miejscowego otłuszczenia i wysmuklić sylwetkę.

Jakie są główne wskazania lipolizy?

  • usunięcie nadmiaru tłuszczu z okolic m.in. podbródka, pach, kolan, bioder, pleców, brzucha
  • ujędrnienie i wygładzenie skóry
  • redukcja cellulitu
  • usunięcie nadmiaru tłuszczu z worków pod oczami
  • ginekomastia
  • Produkty do lipolizy, które powininny znaleźć się w Twoim gabinecie:

  • SRS Fosfatydylocholina – Jeden z najskuteczniejszych produktów do lipolizy. Wpływa na reakcje immunologiczne na poziomie komórkowym – przekształca naturalny tłuszcz i cholesterol w łatwiejsze do metabolizowania formy.
  • Dermaheal LL – Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.
  • Venome Slim- Synergiczna współpraca fosfatydylocholiny i kwasu deoksycholowego, w wysokim stężeniu jest jedną z najskuteczniejszych terapii lipolitycznych stosowanych przy zwalczaniu trudnych do usunięcia depozytów tłuszczowych.
  • PBSerum Medical - to nowa, innowacyjna linia 3 specjalistycznych produktów enzymatycznych, przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty niezwykle skuteczne i szybkie w działaniu. Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów: substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz odczynników enzymatycznych o różnej intensywności (Low, Medium, High).

    Skóra z wiekiem może stracić swoją jędrność, stać się cienka, wiotka i przesuszona.

    Dodatkowo na zły stan skóry wpływ ma codzienny stres, złe odżywianie, nieodpowiednia pielęgnacja, przemęczenie i palenie papierosów, które doprowadza do niedotlenienia.

    Zabiegi rewitalizacji skóry dostarczają skórze odpowiednią ilość witamin, aminokwasów, minerałów oraz aktywnych koenzymów, które zapewnią jej skuteczne nawilżenie, odżywienie i poprawę wyglądu.

    Obszary, które najczęściej wymagają zabiegu rewitalizacji to twarz, dekolt, szyja oraz dłonie.

    Zrewitalizować skórę można na wiele sposób. W naszej ofercie znajdziesz preparaty bazujące na:

  • Nieusieciowanego kwasu hialuronowego
  • Bursztynianu sodu
  • Aminokwasów
  • Witamin
  • Kolagenu
  • Hydroksyapatytu wapnia
  • Wypróbuj takie produkty do rewitalizacji jak na przykład:

  • Amalian balance
  • Venome Stimulate Collagen
  • Linerase
  • T-Lab PRP
  • Xela Rederm
  • PRX T-33

  • Marka GCS Co, Ltd. od 2010 jest profesjonalnym producentem urządzeń medycznych i producentem kosmeceutyków i produktów do medycyny estetycznej. Dzięki wysokiemu standardowi jakości naszych produktów i ich użyteczności, GCS stał się światowym liderem jako firma zajmująca się ochroną zdrowia i pielęgnacją urody.
    Refills Repair Stimulates = Wypełnianie Naprawa Stymulacja

    W tych trzech słowach zawiera się cała filozofia gamy RRS – produktów do mezoterapii, stworzonych przez Laboratorium Aesthetic Dermal. Cała gama RRS HA to produkty oparte na kwasie hialuronowym i /lub krzemie organicznym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi.
    Są to Wyroby Medyczne klasy III znak CE 1014, przeznaczone do iniekcji. Różnorodność produktów RRS odpowiada różnym potrzebom skóry, a najwyższa jakość zapewnia bezpieczeństwo.
    Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.