STYMULATORY TKANKOWE - Szyja i dekolt - Wolumetria twarzy - Fillmed Laboratoires - Laboratoires Anios - Nithya - WIQo - TwAc

STYMULATORY TKANKOWE - Szyja i dekolt - Wolumetria twarzy - Fillmed Laboratoires - Laboratoires Anios - Nithya - WIQo - TwAc

Wiele z naszych klientów większą uwagą przywiązuje do pielęgnacji twarzy, zapominając o tym, że wrażliwa i cienka skóra szyi wymaga również szczególnej troski.

Najczęstszymi problemami, z którymi zmagają się kobiety w obrębie tej partii ciała, są poziome bruzdy na szyi, tzw. naszyjnik Wenus, zwiotczenie skóry w okolicach szyi, utrata jędrności i sprężystości czy nadmiar miejscowej tkanki tłuszczowej w obrębie szyi, tzw. drugi podbródek.

Dzięki tym produktom uzyskasz doskonałe efekty:

  • Linerase to silny i biokompatybilny stymulator kolagenu. W naturalny sposób pobudza on produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i napięcie skóry. Po zabiegu kondycja skóry się wyraźnie poprawia, skóra na szyi staje się wyraźnie napięta i zagęszczona, uzyskując tym młodzieńczy wygląd. Pierwsze efekty można zaobserwować już po upływie 7-14 dni.

  • Nici Cara PDO – wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry, redukcja zmarszczek

  • Venome Meso Neck – mezokoktajl z wyjątkowym składnikiem - Hexapeptydem-8. To syntetyczny peptyd odpowiedzialny za rozkurcz mięśni, wyrównując jednocześnie strukturę skóry oraz zwiększenie ilości włókien elastyny, które znacząco wpływają na wygląd okolicy szyi.

  • Jalupro HMW 2,5ml – jego zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd – skóry szyi i dekoltu. Produkt przeznaczony do dojrzałej skóry lub mocno problematycznych obszarów.

    Wolumetria to zabieg, którego celem, jest przywrócenie twarzy młodzieńczego wyglądu, a także nadanie jej konturów oraz owalnego charakteru (zwłaszcza w okolicach policzków).

    Z uwagi na specjalną odmianę kwasu hialuronowego wykorzystywanego w wolumetrii (gęstszy i bardziej plastyczny niż inne wypełniacze), efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu i utrzymuje się nawet do półtora roku!

    Przeprowadzenie zabiegu wolumetrii prowadzi do konkretnych efektów, które widoczne są natychmiast po zabiegu, a należą do nich:

  • Uwydatnienie kości policzkowych i brody
  • Poprawa owalu twarzy i jej wyszczuplenie
  • Poprawa napięcia nawilżenia i elastyczności skóry twarzy
  • Wymodelowanie nosa

    Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

  • Princess Voluma Dzięki wysokiemu stężeniu usieciowanego kwasu hialuronowego (23mg/ml), skutecznie wypełnia zmarszczki, zwiększając objętość skóry. Jest bardzo elastyczny, dzięki czemu daje możliwość właściwego jej modelowania.

  • Venome L Lidocaine - wolumetria twarzy, zarysowanie i podkreślenie naturalnego piękna dzięki innowacyjnej technologii TOUCH
  • Amalian expert III VolumaJednofazowy, w pełni nawilżony wypełniacz oraz bardzo wydajny biokompatybilny produkt wolumetryczny. Świetnie sprawdzi się w redukcji głębokich zmarszczek, modelowaniu kształtów twarzy a także przy zabiegach na odmłodzenie dłoni.

  • Stylage L/XL/XXL żel sieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, zawierający 0,3% chlorowodorku lidokainy i mannitolu, sterylny, niepirogenny, o fizjologicznym pH i osmolarności. Przywraca objętość, modeluje kształt twarzy, koryguje głębokie i bardzo głębokie zmarszczki oraz głębokie fałdy nosowo-wargowe.
    Od ponad 30 lat, Fillmed Laboratoires (dawniej Filorga), dostarcza na rynek innowacyjne rozwiązania dedykowane do walki z procesami starzenia się skóry. Dziś Fillmed to lider oferujący rozwiązania przeciwstarzeniowe wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach kosmetologicznych oraz stosowane jako pielęgnacja domowa.

    Fillmed może pochwalić się szeroką ofertą innowacyjnych, niechirurgicznych preparatów przeciwstarzeniowych: wypełniaczy zmarszczek (ART FILLER), preparatów do mezoterapii (NCTF), peelingów oraz urządzeń do fotostymulacji (LED).
    Największym celem firmy jest walka z bakteriami poprzez projektowanie, wytwarzanie i wprowadzanie do obrotu produktów przeciwdrobnoustrojowych, które są przyjazne dla człowieka i środowiska.
    Ta włoska firma jest jedynym właścicielem marki NITHYA i jedyną marką własną.

    Wieloletnie doświadczenie w produkcji produktów kolagenowych pozwoliło na stworzenie produktu o najmniejszych skutkach ubocznych i odczynach alergicznych. Idealnie dobrane stężenie kolagenu i protokół zabiegowy sprawiają że rezultaty są wyjątkowo zadowalające.
    WIQo - włoska marka wyspecjalizowanych dermokosmetyków nawilżająco-odżywczych z kwasem glikolowym, powstała jako specjalna linia terapii domowej po zabiegu, który jest przełomem w zabiegach rewitalizacji skóry.

    To marka, która tworzy kremy nawilżające i odżywcze. Ich produkty stymulują powstawanie kolagenu i przywracają skórze jędrność. Dodatkowo silnie rewitalizują skórę i przywracają jej piękny wygląd.

    Na rynku polskim pojawiła się w 2014 i od razu odniosła ogromny sukces wśród pacjentów gabinetów medycy estetycznej.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru
    TwAc 2.0 1x3ml

    TwAc 2.0 1x3ml

    379,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 379,00 zł

    TwAc 3.0 1x3ml

    TwAc 3.0 1x3ml

    399,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 399,00 zł

    NITHYA ciało - 200mg dermatic

    NITHYA ciało - 200mg

    685,00 zł

    Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 685,00 zł

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.