STYMULATORY TKANKOWE - Biomedico - Eunyul - Radiesse - T-LAB PRP

STYMULATORY TKANKOWE - Biomedico - Eunyul - Radiesse - T-LAB PRP

Biomedico jest firmą zajmującą się zaopatrzeniem laboratoriów diagnostycznych, gabinetów medycyny estetycznej, stomatologicznych, weterynaryjnych i innych w produkty wyposażenia i aparaturę diagnostyczną najwyższej jakości.

Biomedico jest wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem firmy Improve Medicals, Ovan, Caretium, Mercator Medicals, HTL Strefa, Grainer Bio One, Kima, Terumo oferujących m.in.

  • najwyższej jakości system próżniowy do pobierania krwi
  • urządzenia do badań laboratoryjnych, opieki klinicznej
  • medyczne produkty jednorazowe i inne
    Eunyul – luksusowe kosmetyki koreańskie!

    Wszystkie kosmetyki Eunyul produkowane są w Korei. Dzięki temu, że zawierają naturalne składniki, są bardzo delikatne dla skóry – nie zakłócają jej naturalnej równowagi i procesów ani też nie podrażniają. Z powodzeniem mogą z nich korzystać osoby z cerą wrażliwą oraz alergiczną.

    Siłą produktów Eunyul jest prostota – brak zbędnych, sztucznych składników i wypełniaczy. Unikalne kompozycje odżywcze opracowywane są w zgodzie z przeświadczeniem „mniej, znaczy więcej”. Eunyul jest własnością Bangagan Cosmetics, która hołduje przekonaniu, że tradycyjne receptury i praktyki, przy pomocy nowoczesnych technologii, mogą być odtworzone w służbie zdrowemu pięknu.
    Radiesse to jedyny oryginalny i zaaprobowany przez FDA (Food and Drug Administation) stymulator tkankowy i jednocześnie wypełniacz na bazie hydroksyapatytu wapnia.

    Opracowany przez światowego lidera w medycynie estetycznej od 1953, niemiecką firmę Merz Aesthetics. W składzie posiada fosfor i wapń, które naturalnie występują w ludzkim organizmie.

    Matryca żelowa daje natychmiastowy efekt , wstrzyknięty żel całkowicie się wchłania przez organizm po około 3 miesiącach od iniekcji, nie oznacza to, że efekt jest krótkotrwały. Wypełniacz Radiesse do tego czasu wytwarza nowe włókna kolagenowe, które zagęszczają skórę i sprawiają, że staje się ona naturalna i odzyskuje młodość, a sama żywotność włókien kolagenowych wynosi prawie 2 lata!

    Dzięki temu Radiesse ma dwa kierunki działania - zapewnia natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek i stymulacji skóry do produkcji kolagenu, a także długotrwały czyli nowo wyprodukowany kolagen, który w zależności od obszaru wstrzyknięcia utrzymuje się do 35 miesięcy, który długotrwale zagęszcza i wypełnia skórę. Radiesse natychmiastowo nadaje twarzy efekt wypełnienia, przywraca utracony kontur twarzy, wygładza nawet największe zmarszczki (głębokie). Odbudowuje utraconą jędrność twarzy bez efektu nadkorekcji.
    Laboratorium T-LAB od 2012 specjalizuje się w medycynie regeneracyjnej wykorzystując systemy autologiczne. Głównym produktem laboratorium jest certyfikowany jako wyrób medyczny zestaw do pozyskiwania i zabiegów z osoczem bogatopłytkowym T-LAB PRP
  • Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.