STYMULATORY TKANKOWE - BD Microlance - Elisir - Kerr - Mesoestetic - MonoDerma - Pelo Baum

STYMULATORY TKANKOWE - BD Microlance - Elisir - Kerr - Mesoestetic  - MonoDerma - Pelo Baum

Elisir - szwajcarska jakość 


Gama produktów medycznych marki Swiss Scientific Lab Elisir Bio, Elisir Lux, Elisir Col i Elisir Lift to preparaty, który aktywują kaskadę reakcji w wyniku pobudzenia receptorów CD44 znajdujących się na fibroblastach, przez co są w stanie wywołać reakcję biostymulacji odbudowując braki we włóknach białkowych takich jak kolagen, elastyna i glikozaminoglikanów poprzez optymalizację funkcji skóry i spowolnienie uszkodzeń biologicznych.
Wszystkie produkty Elisir-Line są wyrobami medycznymi klasy III, certyfikowanymi przez Istituto Superiore di Sanità.
Firma Kerr działa od ponad 130 lat i stała się wiodącym producentem materiałów stomatologicznych, sprzedawanych na całym świecie.
Oferuje produkty do profilaktyki, dezynfekcji i sterylizacji, leczenia zachowawczego, endodontycznego, protetycznego, dla techników dentystycznych.
Dzięki wnoszonym przez Kerr postępom w stomatologię estetyczną przez działania edukacyjne i dostarczanie zrównoważonych rozwiązań opartych na informacjach pochodzących od klinicystów, marka stała się synonimem spójności dla osób związanych zawodowo ze stomatologią.
Mesoestetic Laboratories powstało w 1984 roku w Hiszpanii i obecnie jest to jedno z czołowych na świecie laboratoriów farmaceutycznych, będących producentem i dystrybutorem wysokiej jakości produktów medycznych z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii.

Doskonałość produktów potwierdzają nie tylko badania medyczne, ale również miliony zadowolonych klientów i liczne nagrody i wyróżnienia, przyznawane również w Polsce, np. w 2014 r za terapię Cosmelan – jako najskuteczniejszą na rynku kuracjęi na przebarwienia.
Marka Mesoestetic otrzymała miano referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej, dzięki nowatorskim produktom, nieustannemu dążeniu do doskonalenia formuł preparatów, licznym innowacjom i rozwojowi.
Monoderma od włoskiej firmy Giuliani to innowacyjny kosmetyk w postaci pojedynczych kapsułek, z których każda zawiera czystą aktywną witaminę - bez konserwantów i „ulepszaczy”. Stanowiące podstawę zdrowia i młodości, witaminy A, E oraz C, skutecznie pokonują barierę naskórka, przywracając skórze blask i witalność.
Dzięki innowacyjnej formule opakowania ta dawka nie jest ani zbyt duża, ani zbyt mała. To bezpieczna ilość aktywnej substancji na każdy dzień. Sama kapsułka jest w 100% biodegradowalna i w 100% biokompatybilna z naturalnym ekosystemem skóry (nawet przypadkowe połknięcie nie stanowi zagrożenia).

Dodatkową zaletą kapsułki jest szczelna ochrona substancji aktywnej przed środowiskiem zewnętrznym, np. tlenem, co mogłoby wywołać reakcję zmieniającą właściwości preparatu i pozbawić go skuteczności. Monoderma’ można stosować codziennie – jako bazę pod makijaż, krem lub zamiast kremu.
Codzienne stosowanie witamin u osób młodych zapobiega utracie kolagenu i elastyny, a u osób dojrzałych stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia się skóry, czyniąc ją zarazem gładką i promienną.
Linia produktów Pelo Baum została stworzona, aby utrzymać skórę głowy i mieszki włosów zdrowsze.

Składniki aktywne sprawiają, że włosy stają się bujniejsze, pełniejsze i lśniące. Ustabilizowana technologia podwójnej nanokapsulacji umożliwia składnikom aktywnym głęboką penetrację w głąb skóry i ich absorbcję.

Szampon, odzywka i serum mogą być stosowane codziennie, aby przywrócić strukturę i witalność cienkim, przerzedzonym i uszkodzonym włosom a jednocześnie utrzymując zdrowe środowisko do wzmocnienia i odbudowy włosów.

To doskonała terapia uzupełniająca do peptydowej terapii włosów przy zastosowaniu preparatu DR.CYJ Hair Filler!

Dlaczego warto?

  • Stymulacja mieszków włosowych do produkcji mocnych, grubych korzeni włosowych.
  • Odżywienie skóry głowy i korzenia włosa poprzez proliferację komórek macierzystych.
  • Oddziałowywanie na DNA włosów, wzmacniając ich strukturę i sprawiając, że są mocniejsze i zdrowsze.
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru
MonoDerma Fillagen 1ml

MonoDerma Fillagen 1ml

Normalna cena: 215,00 zł

Special Price 211,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 211,00 zł

Elisir Lift 1x5ml

Elisir Lift 1x9ml

189,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189,00 zł

Elisir Lux 1x5ml

Elisir Lux 1x5ml

189,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189,00 zł

Elisir Col 1x5ml

Elisir Col 1x5ml

189,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189,00 zł

Elisir Lux 1x5ml

Elisir Bio 1x5ml

189,00 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 189,00 zł

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Czym są stymulatory tkankowe? 

Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

Stymulatory tkankowe - efekty

Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

Rodzaje stymulatorów tkankowych 

Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.