STYMULATORY TKANKOWE - Auriga - Laboratoires Anios - Neauvia - Revitrane - SRS

STYMULATORY TKANKOWE - Auriga - Laboratoires Anios - Neauvia - Revitrane - SRS

Auriga International to laboratorium poszukujące wciąż nowych rozwiązań, nastawione na innowacyjność, korzystające z najnowszych technologii.

Wiele odkryć Laboratorium Auriga z pogranicza farmacji i kosmetologii zostało opatentowanych i wykorzystanych w wyjątkowych produktach dermokosmetycznych.
Największym celem firmy jest walka z bakteriami poprzez projektowanie, wytwarzanie i wprowadzanie do obrotu produktów przeciwdrobnoustrojowych, które są przyjazne dla człowieka i środowiska.
Produkty z linii wypełniaczy marki Neauvia są biomimetyczne.

Dzięki technologii sieciowania PEG charakteryzują się doskonałym profilem bezpieczeństwa i tolerancji. Każdy produkt z linii wypełniaczy Neauvia powstał na bazie określonego skojarzenia HA i PEG w celu odpowiedniego dostosowania do różnych wskazań i miejsc wstrzykiwania.

Stosowanie wypełniaczy Neauvia zapewnia wiele korzyści:
  • Wysoki poziom biokompatybilności
  • Optymalną biointegrację
  • Optymalne właściwości reologiczne
    BR Pharm- to firma biomedyczna z doświadczeniem w medycynie regeneracyjnej.
    BR Pharm jest właścicielem technologii wytwarzania aktywatora cyklu komórkowego leku PDRN do produkcji leków regeneracyjnych oraz surowca medycznego (PDRN) wpisanego na listę DMF, a także posiada certyfikat BGMP (Bulk Good Manufacture Practice) wydany przez Ministerstwo Żywności i Bezpieczeństwa Leków.
    Ponadto BR Pharm współpracuje z instytucjami rządowymi w zakresie konsumpcji i dostaw bezpiecznego surowca medycznego PDRN.
    Poznaj SRS - światowej klasy, nieinwazyjne technologie najnowszej generacji!

    SRS to zaufana europejska marka produktów do pielęgnacji skóry i zabiegów estetycznych stworzona z myślą o profesjonalnych gabinetach i pielęgnacji domowej, zapewniająca skuteczne i nieinwazyjne rozwiązania. Produkty przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

    SRS - rozwiązanie na każdy problem ciała. Sprawdź go!

    TWARZ

    Bogate w witaminy, minerały i składniki aktywne – gotowe, spersonalizowane koktajle zostały stworzone aby rewitalizować, odświeżać i odmładzać skórę, przywracając jej młodzieńczy wygląd w jednej dawce. Osiągnij te efekty dzięki zastosowaniu SRS Skin Lift lub SRS Skin Renew.

    CIAŁO

    Rozwiązania do ujędrniania ciała zawierają składniki aktywne, które z jednej strony pomagają pozbyć się niechcianego tłuszczu, a z drugiej usprawniają krążenie krwi i limfy, napinają skórę i pomagają modelować sylwetkę. Wypróbuj SRS Body Fit.

    SKÓRA GŁOWY

    Gotowe koktajle zawierające witaminy i składniki aktywne które stymulują porost włosów, wzmacniają je i chronią, sprawdź SRS Hair Xtend.
  • Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.