STYMULATORY TKANKOWE - Aquashine - Dalton - Elabo - RRS

STYMULATORY TKANKOWE - Aquashine - Dalton - Elabo - RRS

AQUASHINE to preparaty dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.

Firma Caregen opracowała produkty o wyjątkowym składzie zawierającym nieusieciowany kwas hialuronowy, aktywny kompleks peptydowy oraz kompleks odżywczy składający się z 14 witamin, 24 aminokwasów, 8 minerałów i koenzymów, 5 kwasów nukleinowych.

Aquashine to produkty do głębokiej mezoterapii, do w terapii likwidacji drobnych zmarszczek, rewitalizacji zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawiają elastyczność i nawilżają i rozświetlają skórę już po pierwszym zabiegu.
Dalton Marine to marka profesjonalnych kosmetyków, która została stworzona w latach 70. ubiegłego wieku przez Erikę Bauer.

Fascynacja morzem oraz przekonanie, że całe życie pochodzi właśnie z wody stały się podwalinami, na których założycielka zbudowała swoją firmę.

Już od początku działalności, kosmetyki powstawały z wysokiej jakości morskich składników. Kolejne produkty stanowiły wynik badań naukowych i nieustannie zdobywanej wiedzy na temat działanie poszczególnych preparatów.
Ekstrakt morski dostarcza komórkom skóry naturalnego zaopatrzenia w substancje niezbędne do odżywienia i ochrony. Jego odmładzające działanie zostało udowodnione wieloma badaniami naukowymi.

Ekskluzywne produkty DALTON Universal mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu z dowolną linią produktów.

  • W zależności od rodzaju preparatu podstawą naszej pielęgnacji jest
  • CELUMER MARINE MINERALS - zawiera pierwiastki śladowe i minerały z głębin oceanów, które ułatwiają wchłanianie substancji aktywnych w głębsze warstwy naskórka.
  • CELUMER MARINE EXTRACT - złożony z sześciu interaktywnych składników o właściwościach odmładzających, uzupełniających brakujące substancję i chroniących skórę.
    Refills Repair Stimulates = Wypełnianie Naprawa Stymulacja

    W tych trzech słowach zawiera się cała filozofia gamy RRS – produktów do mezoterapii, stworzonych przez Laboratorium Aesthetic Dermal. Cała gama RRS HA to produkty oparte na kwasie hialuronowym i /lub krzemie organicznym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi.
    Są to Wyroby Medyczne klasy III znak CE 1014, przeznaczone do iniekcji. Różnorodność produktów RRS odpowiada różnym potrzebom skóry, a najwyższa jakość zapewnia bezpieczeństwo.
    Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.