STYMULATORY TKANKOWE - Dolina łez - Alphascience - Mastelli PLINEST

STYMULATORY TKANKOWE - Dolina łez - Alphascience - Mastelli PLINEST

Dolina łez czyli zagłębienie pod okiem w obrębie oczodołu, przechodzącego na policzek sprawia, że wyglądamy na zmęczonych, smutnych, chorych i dużo starszych.

Istnieje wiele sposobów ten mankament, m.in. mezoterapia, osocze i fibryna bogatopłytkowe lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Zastosowanie kwasu hialuronowego daje natychmiastowy efekt wypełnienia „doliny łez”.

Spłycają się skośne zagłębienia występujące pod oczami dzięki czemu cała twarz natychmiast staje się bardziej pogodna i zrelaksowana. Znikają zasinienia i cienie występujące pod oczami, które były efektem zapadnięcia tej okolicy.

Z czasem wzrasta także gęstość i jędrność skóry.

Co zatem będzie najskuteczniejsze?

  • jest delikatnym, usieciowanym żelem kwasu hialuronowego. Rozprowadza się po tkankach bardzo gładko, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i niemal natychmiastowe efekty.
  • jest wypełniaczem, który w swoim składzie zawiera średnio-usieciowany kwas hialuronowy, odpowiednio zbilansowane aminokwasy, przeciwutleniacze, minerały oraz witaminę B6 oraz 0,3 lidokainy
  • Na cienie pod oczami polecamy np.

  • Dermaheal Dark Circle Solution
  • Light Eyes Ultra
  • NCTF 135 HA CE
  • Na worki pod oczami polecamy np.

  • Dermaheal Eyebag Solution
  • RRS HA Eyes

  • ALPHASCIENCE Poznaj perfekcję płynącą z natury!

    Alphascience to francuska firma z główną siedzibą w Paryżu. Oferuje wysokiej jakości innowacyjne kosmetyki przeciwzmarszczkowe.

    Do przygotowania formuł produktów wykorzystuje przede wszystkim osiągnięcia nauki, aby móc czerpać jak najwięcej z natury. Filozofia Alphascience jest oparta na połączeniu dwóch fundamentalnych funkcji: Ochrony i Korekty. Ochrona przed narażeniami środowiskowymi jest kluczowa: promienie UV, zanieczyszczenie, palenie tytoniu, stres i alkohol są odpowiedzialne za powstawanie wolnych rodników przyczyniających się do przedwczesnego starzenia.

    Produkty Alphascience pełnią również funkcję KOREKCYJNĄ zapewnioną przez wysoce stężone składniki, które są optymalnie wchłaniane przez skórę, tym samym skutecznie korygując oznaki starzenia. Składniki są dozowane w celu zapewnienia konkretnego działania na każdy czynnik starzenia.

    Alphascience to pierwsza na świecie firma, która ustabilizowała kwas taninowy, nowy antyoksydant o wyjątkowych właściwościach leczniczych dla skóry. Alphascience opracowała również unikalną, naturalną technologię, która zapewnia stabilizację wysoko stężonego kwasu L-askorbinowego nawet w wysokiej temperaturze (3 miesiące w 40°C).
    PLINEST MASTELLI to seria preparatów renomowanej włoskiej firmy farmaceutycznej Mastelli, będących mieszanką polinukleotydów w postaci żelowej, a w przypadku jednego preparatu, mieszanką polinukleotydów i kwasu hialuronowego.

    Firma Mastelli jest obecna na rynku medycznym od ponad 60 lat, spełniając najwyższe kryteria systemów produkcji i bezpieczeństwa.

    Preparaty do iniekcji posiadają rejestrację CE037 oraz są chronione światowym patentem firmy Mastelli na produkcję polinukleotydów w medycynie.

    Oryginalne polinukleotydy włoskiej firmy Mastelli obecne są od 15 lat w Polsce. To pierwsze zarejestrowane polinukleotydy w medycynie estetycznej, a flagowy produkt PLINEST® Gel zawiera najwyższe stężenie polinukleotydów (aż 40 mg/2 ml) zapewniając spektakularne efekty!

    Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym są stymulatory tkankowe? 

    Stymulator tkankowy to specjalistyczny preparat, którego zadaniem jest poprawa kondycji skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych i odnowę tkanek. Zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych polecamy, by uzyskać naturalne i skuteczne odmłodzenie twarzy i ciała oraz silny efekt liftingujący oraz odbudowy struktury skóry. W naszej ofercie znaleźć można wiele tego rodzaju produktów, w tym stymulatory tkankowe pod oczy (np. Lumi Eyes). 

    Stymulatory tkankowe - efekty

    Wprowadzony w tkanki poprzez iniekcję stymulator tkankowy wywołuje takie efekty jak pobudzenie tworzenia kolagenu i elastyny, zwiększenie produkcji kwasu hialuronowego, stymulacja mikrokrążenia i przyspieszenie procesów metabolicznych. W ten sposób wpływają na poprawę wyglądu oraz naturalny efekt odmłodzenia, odżywienie skóry, poprawę jędrności i elastyczności

    Zabieg z użyciem stymulatorów niweluje najczęstsze oznaki starzenia: zmarszczki mimiczne, przebarwienia skóry, cienie pod oczami. Redukcja zmarszczek nie jest jedynym wskazaniem do zabiegu – stymulatory pomagają też usunąć blizny potrądzikowe

    Rodzaje stymulatorów tkankowych 

    Istnieje wiele rodzajów stymulatorów tkankowych, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i zastosowanie. Różnią się między innymi ze względu na rodzaj substancji czynnych, mechanizm działania, wskazania i rezultaty. 

    1. Stymulator z kolagenem (np. Nithya), zawiera cząsteczki kolagenu - białka, które stanowi podstawowy budulec skóry. Ten rodzaj stymulatora tkankowego odbudowuje i regeneruje tkanki, poprawia kondycję skóry. 

    2. W przypadku występowania blizn i innych defektów skóry, dobrym wyborem jest stymulator z atelokolagenem (np. Linerase). To rodzaj kolagenu, który został poddany procesowi hydrolizy, dzięki czemu jego struktura jest uproszczona, a cząsteczki mniejsze i lepiej wchłanialne przez skórę. Stymulator z atelokolagenem pomaga zwiększyć gęstość i elastyczność skóry.  

    3. Stymulator z kwasem L-polimlekowym (np. Sculptra) wyróżnia się długotrwałymi efektami oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa w stosowaniu. Kwas L-polimlekowy jest naturalnym budulcem  naszych tkanek, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych. Stopniowo stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego w skórze.  

    4. Natychmiastowy efekt nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości skóry zapewnia stymulator z kwasem hialuronowym (np. Venome)Kwas hialuronowy nie tylko zapobiega utracie wody ze skóry, ale też pomaga w utrzymaniu stabilności kolagenu i elastyny.  

    5. Stymulator z aminokwasami (np. Sunekos, Profhilo), takimi jak glicyna, prolina i lizyna, które pomagają w produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymulator ten pomaga poprawić gęstość skóry i jej elastyczność, czego efektem jest redukcja zmarszczek. 

    6. Stymulator z hydroksyapatytem wapnia (np. Neauvia) to produkt, zawierający biokompatybilny minerał, który dzięki swojej strukturze i właściwościom stymuluje komórki skóry, kolagenu i elastyny. Stymulator ten pomaga odtworzyć utraconą objętość, skorygować fałdy i bruzdy. 

    7. Stymulatory tkankowe z polinukleotydami (PDRN)(np. Crystal) nawadniają skórę, pobudzają tworzenie kolagenu i mają silne działanie antyoksydacyjne. Polinukleotydy to związki chemiczne, które zawierają łańcuchy nukleotydów. Ich działanie polega na pobudzeniu procesów regeneracji skóry i innych tkanek, a także na poprawie mikrokrążenia i odżywienia tkanek. 

    Stymulator, biorewitalizator, redermalizator – czym się różnią? 

    1. Biorewitalizator tkankowy ukierunkowany jest głównie na odnowę macierzy międzykomórkowej i wzrost ilości kwasu hialuronowego. Poprawia wygląd poprzez odpowiednie nawilżenie struktury skóry.  

    2. Biostymulator tkankowy ma inny mechanizm – działa na fibroblasty, czyli komórki budujące skórę. Stymuluje ich funkcje, takie jak replikacja, synteza białek oraz produkcja składników macierzy zewnątrzkomórkowej. Spodziewany efekt to zarówno odbudowanie składników macierzy, jak i regeneracja skóry oraz odmłodzenie poprzez pobudzenie aktywności fibroblastów. 

    3Z kolei redermalizator tkankowy łączy cechy biorewitalizatora i stymulatora. Działa zarówno na macierz zewnątrzkomórkową, jak i fibroblasty. Redermalizator reguluje biochemiczne i fizjologiczne procesy w komórkach, skutecznie blokuje wolne rodniki oraz zapobiega odwodnieniu skóry.