Peelingi - Blizny - Revanesse - Sunekos - WIQo

Peelingi - Blizny - Revanesse - Sunekos - WIQo

O tym, że blizny to temat wyjątkowo trudny i drażliwy dla pacjentów, wiemy dobrze z codziennej praktyki.
Często jednak, blizny są nie tylko w problemem estetycznym, ale wymagają leczenia i odpowiedniej pielęgnacji.
Im wcześniej rozpoczniemy odpowiedni i kontrolowany proces gojenia, tym większa szansa na to, że blizny zrosną się właściwie i będą jak najmniej widoczne.

Z poniższymi produktami odniesiesz sukces w terapii blizn:

  • PBSerum Medical High – doskonale poradzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami blizn przerostowych, keloidowych oraz rozstępami
  • Duet SRS Salmon Range SPN 6 + Collagen Booster to koktajl głęboko nawilżający i silnie wspomagający produkcję kolagenu dla skór zniszczonych, z bliznami zanikowymi
  • Jalupro Amino Acids – stymulator tkankowy który wypełni ubytki tkanki i blizny zanikowe a także zagęści skórę
  • Venome TCA Lift35% - redukuje powierzchniowe zmiany trądzikowe, dodatkowo głęboko oczyszcza i rozjaśnia skórę



  • Dlaczego warto zaufać wypełniaczom Revanesse?

  • 1. Cząsteczki preparatu są jednolite i gładkie, przez co łatwo integrują ze skórą pacjenta;
  • 2. Do ich produkcji wykorzystana została innowacyjna technologia Thixoflex, przez co cząsteczki w żelu HA są mniejsze, lepiej przyswajalne i rozkładają się wolniej w komórkach, dając przy tym naturalny i długotrwały efekt wypełnienia;
  • 3. Wspomniana technologia Thixoflex jest gwarantem bezpieczeństwa i pewności pochodzenia składników, dając przy tym produkt zgodny z międzynarodowymi normami, jak ISO 13485,
  • 4. Wypełniacz HA jest pochodzenia niezwierzęcego i został potwierdzony przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków FDA na podstawie badań klinicznych uwzględniających jego bezpieczeństwo;
  • 5. Do łatwości stosowania świadczą wyprofilowane strzykawki, które składają się z dodatkowych kołnierzy i poszerzonych tłoków, a także specjalistyczne igły o bardzo drobnych oczkach, dzięki czemu żel nie traci na swojej integralności ze skórą.
    Siła Sunekos tkwi w jego unikalnym składzie, który różni się od tych, które znamy już z innych produktów tego typu.

    • Sunekos 200 (przeznaczona dla nieco młodszych pacjentek, z mniej widocznymi oznakami starzenia), która zapewnia młody wygląd dzięki utrzymaniu homeostazy macierzy pozakomórkowej, oraz

    • Sunekos 1200 (działanie antyoksydacyjne w przypadku głębokich zmarszczek i uszkodzonej skóry, działa jak „rusztowanie”), która charakteryzuje się, jak sama nazwa wskazuje, obecnością kwasu hialuronowego o wyższej masie cząsteczkowej (1200 kDa).

    Obie linie zostały wyprodukowane we włoskiej fabryce zgodnie z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz posiadają międzynarodowy patent (PCT/IB2015). Każde opakowanie zawiera 4 ampułki – dwie z kwasem hialuronowym i dwie z aminokwasami. Aby produkt był gotowy do podania pacjentowi, wystarczy je ze sobą zmieszać.
    WIQo - włoska marka wyspecjalizowanych dermokosmetyków nawilżająco-odżywczych z kwasem glikolowym, powstała jako specjalna linia terapii domowej po zabiegu, który jest przełomem w zabiegach rewitalizacji skóry.

    To marka, która tworzy kremy nawilżające i odżywcze. Ich produkty stymulują powstawanie kolagenu i przywracają skórze jędrność. Dodatkowo silnie rewitalizują skórę i przywracają jej piękny wygląd.

    Na rynku polskim pojawiła się w 2014 i od razu odniosła ogromny sukces wśród pacjentów gabinetów medycy estetycznej.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech