Peelingi - Meso-relle - Pluryal - Venome devices - Skin Tech

Peelingi - Meso-relle - Pluryal  - Venome devices - Skin Tech

Igły MESO-RELLE to najpopularniejsze igły do mezoterapii na polskim rynku!
Igły produkcji włoskiej to gwarancja najwyżej jakości, potwierdzonej znakiem CE. Wykonane ze stali chirurgicznej, wielokrotnie ostrzone zapewniają bezbolesną iniekcję. Ostrze typu lancet zapewnia szybkie przebicie i rozepchnięcie tkanki co minimalizuje krwawienie i ślady po wkłuciu.
Igły sterylizowane tlenkiem etylenu, pakowane w blistry papierowo foliowe. Niepirogenne, nietoksyczne, jednorazowego użytku.
Pluryal to wszechstronna formuła, opracowana aby działać na wszystkie rodzaje zmarszczek. Preparaty są produkowane w Europie przez laboratoria MD Skin Solutions, z użyciem technologii P.R.E.M.I.U.M. która gwarantuje bezpieczeństwo, trwałość oraz utrzymanie się efektu poprawek dokonanych za pomocą preparatu.

Pluryal jest przeznaczony do głębokiej rewitalizacji skóry, dostosowanej do różnych potrzeb skóry pacjenta.
Venome narodził się w 2014 roku i od tej pory rozwijany jest pod czujnym okiem ekspertów. Po pięciu latach badań i analiz powstała marka optymalnie godząca potrzeby profesjonalistów z oczekiwaniami klientów. W Venome tworzona jest szeroka gama dedykowanych produktów mających na celu wydobycie piękna. Pierwszym efektem pracy w laboratorium są sterylne preparaty do mezoterapii Venome Meso. Każdy z trzynastu mezokoktajli bogaty jest w substancje aktywne ukierunkowane na potrzeby różnych typów skóry: trądzikowej, atopowej, skłonnej do zmarszczek, po produkty do włosów, ciała i wyjątkowo delikatnych stref intymnych. Preparaty przeznaczone są do profesjonalistów wykonujących zabiegi w gabinecie.
Skin Tech Pharma Group to jedna z pierwszych firm w medycynie estetycznej, która od 1996 roku oferuje produkty do kompleksowej regeneracji skóry o niezrównanej skuteczności.

Skin Tech Pharma Group S.L. to firma z siedzibą na Costa Brava (w miejscowości Empuriabrava) w Hiszpanii, która powstała w wyniku połączenia trzech firm o długiej i uznanej tradycji na światowym rynku estetycznym: Skin Rebirth S.L. (SKIN TECH), Aesthetic Dermal S.L. (RRS® i XL Hair®) i Sicosmedd Eurolab S.L. Ta fuzja pozwoliła na rozwój różnych gałęzi z branży kosmetycznej, farmaceutycznej oraz badawczo-rozwojowej i wytwórczej.

Pełna oferta Skin Tech zawiera trzy grupy produktów:

  • Peelingi medyczne przeznaczone do stosowania przez lekarzy medycyny estetycznej
  • Dermokosmetyki medyczne do stosowania przez pacjentów, jako uzupełnienie terapii peelingujących
  • Koktajle biorewitalizujące RRS.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech