Peelingi - Inna - Elancyl - MCCOSMETICS - Vitberg - Sunekos

Peelingi - Inna - Elancyl - MCCOSMETICS - Vitberg - Sunekos

EKSPERT W UJĘDRNIANIU!

ELANCYL to marka kosmetyków do pielęgnacji ciała oparta na innowacyjnych osiągnięciach nauki, licząca ponad 50 lat doświadczenia. Posiada szeroką gamę produktów do walki z cellulitem i starzejącą się skórą, a także do odchudzania. Nasz cel to pomóc kobietom w każdym wieku kochać siebie i czuć się dobrze w swoim ciele

UNIKALNA I PIONIERSKA METODA

Opracowana od początku istnienia marki metoda Elancyl zrywa z fałszywymi obietnicami skuteczności bez wysiłku. Jej sekret? Specjalny ruch oparty na powtarzalności i stałości, ale przede wszystkim specjalny masaż. Prawdziwy rytuał pielęgnacji ciała. Łączy też moc tego ruchu z silnymi składnikami aktywnymi pochodzenia roślinnego.

FORMUŁA 3D

Pierwszy kompleks wyszczuplający zdolny do działania „3D” - skutecznie wpływający na 3 czynniki odpowiedzialne za cellulit.
  • Lipolityki - zapobiegają magazynowaniu tłuszczu
  • Aktywatory mikrocyrkulacji - skutecznie drenują tkankę
  • Składniki odbudowujące - zapobiegają zwłóknieniom

  • Hiszpańska marka produktów przeznaczonych do użytku w gabinetach kosmetycznych oraz do pozabiegowej pielęgnacji domowej.
    Filozofią marki jest zadowolenie klienta, skuteczność, bezpieczeństwo produktów, które są tworzone w oparciu o wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie.
    Każdy z produktów zalecany jest do użytku profesjonalnego w gabinetach kosmetycznych. Ampułki oraz koktajle nadają się do wprowadzania za pomocą mezoterapii mikroigłowej, jonoforezy, ultradźwięków, elektroporacją, prądów galwanicznych i stałych. Efekty, które możemy uzyskać stosując ampułki Mccosmetics najdłużej utrzymają się po serii zabiegów.
    Wszystkie kosmetyki są przebadane pod kątem bezpieczeństwa oraz skuteczności. Firma Mccosmetics otrzymała Certyfikat Zgodności MCGP – Medical Cosmetics Growth Pharma.
    Siła Sunekos tkwi w jego unikalnym składzie, który różni się od tych, które znamy już z innych produktów tego typu.

    • Sunekos 200 (przeznaczona dla nieco młodszych pacjentek, z mniej widocznymi oznakami starzenia), która zapewnia młody wygląd dzięki utrzymaniu homeostazy macierzy pozakomórkowej, oraz

    • Sunekos 1200 (działanie antyoksydacyjne w przypadku głębokich zmarszczek i uszkodzonej skóry, działa jak „rusztowanie”), która charakteryzuje się, jak sama nazwa wskazuje, obecnością kwasu hialuronowego o wyższej masie cząsteczkowej (1200 kDa).

    Obie linie zostały wyprodukowane we włoskiej fabryce zgodnie z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz posiadają międzynarodowy patent (PCT/IB2015). Każde opakowanie zawiera 4 ampułki – dwie z kwasem hialuronowym i dwie z aminokwasami. Aby produkt był gotowy do podania pacjentowi, wystarczy je ze sobą zmieszać.
    Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech