Peelingi - Hyalual Institute - Infini - Sesderma - Sosum

Peelingi - Hyalual Institute - Infini - Sesderma  - Sosum

Marka Institute Hyalual to innowacyjne podejście do wielu problemów skórnych.

Redukcja zmarszczek, podniesienie owalu twarzy, usunięcie blizn i przebarwień oraz wyrównanie kolorytu skóry to tylko jedne z wielu efektów, które można uzyskać, stosując opisane w artykule (i nie tylko) specyfiki od Hyalual. Skuteczne techniki i naturalne komponenty produktów składają się na najlepszą nagrodę dla kosmetologa – zadowolenie klienta, który z pewnością powróci z niejedną wizytą!

Szwajcarska marka Institute Hyalual, która od 2007 roku wytwarza środki kosmetyczne o działaniu odmładzającym i wygładzającym skórę zaśługuje na wyróżnienie. Co przyczynia się do uzyskania wspomnianych efektów? Skuteczne działanie zawdzięcza swoim składnikom aktywnym:

  • Kwas bursztynowy – w swoim działaniu wykazuje właściwości antyoksydacyjne, ochronne oraz neutralizujące. Dodatkowo przyspiesza odnowę komórek, co w efekcie pozwala na poprawę gęstości skóry i jej widoczne wygładzenie.

  • Kwas hialuronowy – aktywator procesów nawilżających skórę, które zapewniają utrzymanie właściwego poziomu wody, bez którego prawidłowa regeneracja komórek nie byłaby możliwa. Co więcej, stanowi on doskonałą bazę pod maksymalne wykorzystanie właściwości kwasu bursztynowego.
    Produkty Infini Premium Fillers powstały we włoskim laboratorium, przy zastosowaniu zaawansowanych technologii produkcji, umożliwiających lepsze zachowanie długości łańcuchów kwasu hialuronowego i wysokie oczyszczenie z pozostałości czynnika sieciującego.

    Gładka i plastyczna struktura produktów wynika z zastosowania wyłącznie czystego i naturalnego kwasu hialuronowego o bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchach kwasu hialuronowego.

    Zastosowanie wyłącznie czystego i naturalnego HA stabilizowanego najbezpieczniejszymi czynnikami sieciującymi BDDE wraz z innowacyjną technologią V.M-MAX (Volume Max) pozwala na uzyskanie natychmiastowych efektów modelowania i biokomplementacji tkanek już przy użyciu minimalnej ilości preparatu.
    SESDERMA SŁUCHAJĄC TWOJEJ SKÓRY
    Sesderma to innowacyjne, niezwykle skuteczne dermokosmetyki, wykorzystujące odkrycia światowej dermatologii i genokosmetyki. Firma powstała w Hiszpanii w 1989 r. z inicjatywy dr. Gabriela Serrano, wybitnego specjalisty w dziedzinie dermatologii. Marka może poszczycić się już ponad 25-letnim doświadczeniem i obecnością w blisko 60 krajach na całym świecie.
    To właśnie Sesderma, jako jedna z pierwszych firm, wprowadziła na rynek dermokosmetyki z przełomową dla kosmetologii nanotechnologią, która pozwala składnikom aktywnym docierać do najgłębszych warstw skóry,. Jest również liderem zastosowania czynników wzrostu, peptydów mimetycznych i komórek macierzystych.
    Firma dysponuje własnymi laboratoriami, promuje rozwój, innowacje i badania nad nowymi produktami. , Posiada, rzadko przyznawany w tej dziedzinie, certyfikat ISO 22716 GMP za dobre praktyki w produkcji produktów kosmetycznych. Do portfolio produktów Sesdermy należy również marka Mediderma, specjalizująca się w produktach użytku profesjonalnego: peelingach chemicznych, preparatach wypełniających, która wprowadziła na rynek nowoczesne urządzenia do mikronakłuwania Nanopore.
    Nazwa marki SOSUM wywodzi się z języka koreańskiego "솟음" (tłumaczone jako - Unieś) a producentem jest południowokoreańska firma JSBIO Co., Ltd.

    Marka SOSUM inspirowana jest pragnieniem liftingu skóry i redukcji zmarszczek za pomocą wstrzykiwania wypełniaczy

    To wypełniacze, które spełniają zalety zarówno lepkości monofazowej, jak i elastyczności dwufazowej wykonanej przez usieciowanie kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

    Bezpieczeństwo potwierdzone przez Koreańską Agencję ds. Żywności i Leków (MFDS) oraz Europejską Certyfikację (CE).

    Technologia

    Wysoką gęstość i drobną strukturę molekularną żelu uzyskano dzięki technologii Low-Temperature Stabilization Reaction (LTSR).

    Zerowy poziom pozostałości BDDE jest osiągany dzięki dwuetapowemu procesowi oczyszczania. Niska siła wstrzykiwania żelu HA zapewnia równomierne i bezbolesne rozprowadzenie wypełniacza podczas iniekcji.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech