Peelingi - HYAcorp - Perfect Look - Revolax - Skin Tech - Volante

Peelingi - HYAcorp - Perfect Look - Revolax - Skin Tech - Volante

HYAcorp Body Contour MLF1 i MLF 2 to unikalne wypełniacze, z niemieckiego laboratorium BioScience GmbH, do przywracania objętości i konturowania kszatałtów ciała. Zastępując Macrolane jest to obecnie jedyny wypełniacz certyfikowany do zabiegów na okolice typu: pośladki, łydki, ręce.

Perfect Look Cosmetics - profesjonalna linia kosmetyków i kosmeceutyków przeznaczona zarówno do pielęgnacji domowej jak i gabinetowej.

Co wyróżnia kosmetyki Perfect Look?

  • Wszystkie produkty posiadają optymalną ilość składników aktywnych, co sprawia, że ich działanie jest niezwykle skuteczne, ale również bezpieczne dla skóry
  • Składniki wykorzystywane w kosmetykach Perfect Look są najwyższej jakości, od samego początku skupiamy się wyłącznie na współpracy z najlepszymi dostawcami surowców
  • Innowacyjne receptury wykorzystujące naturalną synergię składników dzięki czemu efekty działania naszych kosmetyków są bardzo szybko widoczne
  • Wszystkie produkty marki Perfect Look Cosmetics są produkowane w Polsce

Kosmetyki Perfect Look cieszą się ogromną popularnością w wielu gabinetach kosmetycznych w całej Polsce.

Czym się różni kosmeceutyk od kosmetyku?

Kosmeceutyki to preparaty, które łączą w sobie właściwości kosmetyczne i lecznicze. Zawierają składniki aktywne o udowodnionej skuteczności w poprawie kondycji skóry, a ich działanie jest oparte na naukowych badaniach.

Oto kilka powodów, dla których warto wybrać kosmeceutyki:

  • Skuteczność - kosmeceutyki zawierają składniki aktywne, które mają potwierdzoną skuteczność w poprawie kondycji skóry. Działają głębiej niż zwykłe kosmetyki, dzięki czemu mogą przynieść szybsze oraz bardziej zauważalne efekty;
  • Bezpieczeństwo - kosmeceutyki są opracowywane z myślą o bezpieczeństwie użytkowników. Zawierają składniki aktywne w bezpiecznych stężeniach, a ich skuteczność i bezpieczeństwo są potwierdzane badaniami klinicznymi;
  • Profesjonalne podejście - kosmeceutyki są zazwyczaj opracowywane przez specjalistów w dziedzinie dermatologii i kosmetologii;
  • Długotrwałe efekty - dzięki składnikom aktywnym, kosmeceutyki mogą przynieść długotrwałe efekty w poprawie kondycji skóry. Odpowiednio dobrane preparaty mogą pomóc w walce z oznakami starzenia, przebarwieniami, trądzikiem, a także wzmocnić i odżywić skórę.

REVOLAX™ to produkt medyczny. Posiada certyfikat medyczny CE.

Preparat wykorzystuje wysokiej czystości kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego, który jest w 100% naturalną substancją, optymalnie synchronizującą się z tkankami skóry człowieka. Produkt jest całkowicie oczyszczony z czynnika sieciującego BDDE co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla pacjenta.

Monofazowa zagęszczona struktura- gęste i regularne ukształtowanie preparatu REVOLAX™ w odróżnieniu od większości innych wypełniaczy o monofazowej strukturze kwasu hialuronowego zwiększa stabilność i trwałość struktury przy jednoczesnym zachowaniu lepkości i elastyczności.

Produkt został opracowany z myślą o uzyskaniu naturalnego efektu pozabiegowego przez cały czas aż do pełnej absorpcji preparatu w tkance. Wypełniacze REVOLAX™ to polimery monofazowego kwasu hialuronowego o wysokim poziomie ustrukturyzowania i gęstej siatce, dzięki czemu efekt może utrzymywać się do 18 miesięcy – w zależności od produktu.
Skin Tech Pharma Group to jedna z pierwszych firm w medycynie estetycznej, która od 1996 roku oferuje produkty do kompleksowej regeneracji skóry o niezrównanej skuteczności.

Skin Tech Pharma Group S.L. to firma z siedzibą na Costa Brava (w miejscowości Empuriabrava) w Hiszpanii, która powstała w wyniku połączenia trzech firm o długiej i uznanej tradycji na światowym rynku estetycznym: Skin Rebirth S.L. (SKIN TECH), Aesthetic Dermal S.L. (RRS® i XL Hair®) i Sicosmedd Eurolab S.L. Ta fuzja pozwoliła na rozwój różnych gałęzi z branży kosmetycznej, farmaceutycznej oraz badawczo-rozwojowej i wytwórczej.

Pełna oferta Skin Tech zawiera trzy grupy produktów:

  • Peelingi medyczne przeznaczone do stosowania przez lekarzy medycyny estetycznej
  • Dermokosmetyki medyczne do stosowania przez pacjentów, jako uzupełnienie terapii peelingujących
  • Koktajle biorewitalizujące RRS.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech