Peelingi - C.D. Rich. - D-Lab Nutricosmetics - Lipolab - Snailmed - Venome

Peelingi - C.D. Rich. - D-Lab Nutricosmetics - Lipolab - Snailmed - Venome

D-LAB Nutricosmetics - francuski producent najwyższej jakości suplementów diety.

Całość została zaprojektowana i wyprodukowana we Francji. Marka posiada najwyższy certyfikat jakości produkowanej żywności ISO 22000. Produkty zostały poddane podwójnej analizie mikrobiologicznej w celu zapewnienia ich jakości i bezpieczeństwa. Całość jest wolna od GMO, nie zawiera konserwantów, kapsułki są wegetariańskie. Żaden z produktów nie był nigdy testowany na zwierzętach. Firma mocno dba o ekologię, wszystkie opakowania są stworzone do recyclingu.

Suplementy D-Lab jest to najnowsza generacja odżywczych nutrikosmetyków. Eksperci D-LAB stworzyli produkty, które wpływają na niezbędne funkcje naszego organizmu: poprawiają samopoczucie, wpływają na równowagę kwasowo-zasadową, zdrowie mikroflory i oddychanie komórkowe.

Aby podkreślić korzyści płynące ze składów nutrikosmetyków, D-LAB stworzył odpowiednie programy dietetyczno-suplementowe, zawierając w nich kilka uzupełniających się produktów. Celem tego jest łatwiejszy sposób przyswajania i osiągnięcia zamierzonego celu w minimalnym czasie.

Lipolab+ jest to produkt do zabiegów lipolizy, wywołujący efekt spalenia miejscowej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.

Lipo Lab+ to najlepszy preparat na efektywną walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem czy wiotkością skóry.

Jego wyjątkowa formuła pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów już w trakcie 3 zabiegów. Zastosowanie zaawansowanej technologii, bardzo dobry profil bezpieczeństwa oraz duże właściwości terapeutyczne sprawiają, że Lipo Lab+ stał się jednym z najczęściej wybieranych produktów lipolitycznych przez specjalistów na całym świecie.
Snailmed - europejski lider prosto z Polski

Bezkonkurencyjna marka Snailmed to pionier w produkcji najwyższej jakości profesjonalnych produktów ze śluzem ślimaka, które śmiało można nazwać bezkonkurencyjnymi i rewolucyjnymi w obecnej kosmetologii i dermatologii.

Obecność w bazie aptecznej leków i środków ochrony zdrowia oraz współpraca z najlepszymi salonami kosmetycznymi w całej Polsce to dopiero początek drogi. Wybitne skutki zabiegów przy użyciu serum Snailmed tj. mezoterapia, sonoforeza, zabiegi przy użyciu fal RF sprawiają, iż klienci szeroko zachwalają ich efekty.

STYMULATORY, MEZOTERAPIA, WYPEŁNIACZE, PEELINGI, LIPOLIZA CZY ZABIEGI Z WYKORZYSTANIEM PRP? VENOME OFERUJE CI WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ W GABINECIE!


SKORZYSTAJ Z GOTOWYCH PROTOKOŁÓW ZABIEGOWYCH, PRZYGOTOWANYCH PRZEZ EKSPERTÓW VENOME. ZNAJDZIESZ JE NA KARTACH POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW.

POZNAJ LINIE PRODUKTOWE VENOME:

  • VENOME MESO

  • VENOME STIMULATE

  • VENOME FILLER

  • VENOME BIOREWITALIZACJA

  • VENOME PEEL

  • VENOME PRP

  • VENOME TRYCHO

  • VENOME LIPO

  • VENOME SUCCINATE

  • VENOME COSMECEUTICALS

  • VENOME URZĄDZENIA

  • Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech