Peelingi - Bankietowe - Lipoliza i modelowanie ciała

Peelingi - Bankietowe - Lipoliza i modelowanie ciała

Zabiegi last minute!
Kiedy nie ma już czasu, a klientka oczekuje szybkiej i widocznej poprawy skóry – tutaj wkraczają produkty „bankietowe” które pozwalają cieszyć się natychmiastowym efektem!
Zabiegi zaliczane do grupy bankietowych są bardzo skuteczne, ich wykonanie jest proste i nie wymagają długiej rekonwalescencji pacjenta. Pierwsze efekty są widoczne od razu po zakończeniu terapii, dając niezwykłe napięcie skórze, blask i odpowiednią dawkę nawilżenia.
Produkty zapewniające natychmiastowe wygładzenie i napięcie skóry to MUST HAVE każdego salonu!

Poddając się lipolizie iniekcyjnej w szybki i bezpieczny sposób można stracić nie tylko kilka centymetrów w wybranych miejscach, ale także znacznie wymodelować kontury sylwetki lub twarzy.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej przeznaczony jest dla osób z normalną wagą lub lekką nadwagą, którzy chcą pozbyć się miejscowego otłuszczenia i wysmuklić sylwetkę.

Jakie są główne wskazania lipolizy?

  • usunięcie nadmiaru tłuszczu z okolic m.in. podbródka, pach, kolan, bioder, pleców, brzucha
  • ujędrnienie i wygładzenie skóry
  • redukcja cellulitu
  • usunięcie nadmiaru tłuszczu z worków pod oczami
  • ginekomastia
  • Produkty do lipolizy, które powininny znaleźć się w Twoim gabinecie:

  • SRS Fosfatydylocholina – Jeden z najskuteczniejszych produktów do lipolizy. Wpływa na reakcje immunologiczne na poziomie komórkowym – przekształca naturalny tłuszcz i cholesterol w łatwiejsze do metabolizowania formy.
  • Dermaheal LL – Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych wspomaga rozpad komórek tłuszczowych, likwiduje cellulit. Napina skórę, czyniąc ją bardziej jędrną i sprężystą. Może być stosowany na całe ciało, a także przy redukcji podbródka, przywracając napięty owal twarzy.
  • Venome Slim- Synergiczna współpraca fosfatydylocholiny i kwasu deoksycholowego, w wysokim stężeniu jest jedną z najskuteczniejszych terapii lipolitycznych stosowanych przy zwalczaniu trudnych do usunięcia depozytów tłuszczowych.
  • PBSerum Medical - to nowa, innowacyjna linia 3 specjalistycznych produktów enzymatycznych, przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty niezwykle skuteczne i szybkie w działaniu. Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów: substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz odczynników enzymatycznych o różnej intensywności (Low, Medium, High).
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech