Peelingi - Aquashine - Cytosial - Innoaesthetics - N-Symbiosis - Sculptra

Peelingi - Aquashine - Cytosial - Innoaesthetics - N-Symbiosis - Sculptra

AQUASHINE to preparaty dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.

Firma Caregen opracowała produkty o wyjątkowym składzie zawierającym nieusieciowany kwas hialuronowy, aktywny kompleks peptydowy oraz kompleks odżywczy składający się z 14 witamin, 24 aminokwasów, 8 minerałów i koenzymów, 5 kwasów nukleinowych.

Aquashine to produkty do głębokiej mezoterapii, do w terapii likwidacji drobnych zmarszczek, rewitalizacji zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawiają elastyczność i nawilżają i rozświetlają skórę już po pierwszym zabiegu.
Firma BIOXIS Pharmaceuticals powstała w 2010 roku w Lyonie, technologicznym sercu Francji.

Specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji wyrobów medycznych na bazie innowacyjnych biopolimerów przeznaczonych do iniekcji.

MTI-12™ monofazowy induktor tkankowy dla medycyny estetycznej i Cytosial™ monofazowy kwas hialuronowy do redukcji oznak starzenia to dwa najnowsze osiągniecia zespołu naukowego specjalistów BIOXIS Pharmaceuticals .

Cytosial™ stanowi rzeczywisty przełom technologiczny w produkcji wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oferując nową jakość lekarzom medycyny estetycznej oraz pacjentom.
Hiszpańskie laboratorium Innoaesthetics w oparciu o wieloletnie doświadczenie w branży medycyny estetycznej i kosmetologii, stworzyło gamę innowacyjnych oraz skutecznych preparatów.
Nowoczesne rozwiązania naukowe oraz wnikliwe badania zespołu ekspertów, pozwoliły na dobór najlepszych i wysoce skoncentrowanych składników w celu zaprojektowania optymalnych formuł przeznaczonych do kuracji rożnego rodzaju defektów skórnych.

Preparaty Innoaesthetics charakteryzują się wysoką skutecznością działania przy jednoczesnym, minimalnym ryzyku wystąpienia podrażnień.
Firma N-Symbiosis Polska powstała w 2015 roku z myślą o szybko rozwijającą się branżą Beauty.

Oferuje produkty do kosmetologii, medycyny estetycznej, szkolenia, maszyny kosmetyczne oraz wszelkie niezbędne artykuły jednorazowe do przeprowadzenia zabiegu.
Sculptra (kwas polimlekowy), stosowany w medycynie od 30 lat, okazał się hitem w kosmetologii dermatologicznej. Bezpieczny, biodegradowalny potrafi widocznie odmłodzić skórę o kilka lat.

Efekt zabiegu pojawia się w czasie kilku tygodni. W tym okresie kwas L-polimlekowy, wpływa na stymuluję produkcji kolagenu, liftingując i regenerując skórę tworząc rusztowanie dla skóry.

Kwas L-polimlekowy stosowany niegdyś do rozpuszczania szwów. Z czasem odkryto jego rewelacyjny wpływ na skórę. Podany pod skórą stopniowo zwiększa objętość tkanek miękkich, modelując kształt twarzy oraz wypełniając głębokie bruzdy i zmarszczki. Stymuluje również produkcję kolagenu i elastyny, przywracając skórze odpowiedni poziom napięcia.
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

• Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

• Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

• Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

• Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

• Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

• Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

• Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

• Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

  1. Cell Fusion C
  2. Fillmed by Filorga
  3. Hyalual Institute
  4. Mesoestetic
  5. pHformula
  6. Croma 
  7. Xylogic
  8. Skin Tech