Peelingi - Ainhoa - Eunyul - Laboratoires Anios - Stylage - WIQo

Peelingi - Ainhoa - Eunyul - Laboratoires Anios - Stylage  - WIQo

Ainhoa Cosmetics specjalizuje się w kosmetykach pielęgnujących każdy rodzaj cery, w tym najbardziej wrażliwą.

Gama produktów do pielęgnacji skóry podzielona jest na różne linie, z których każda została zaprojektowana tak, aby zaspokoić różne potrzeby każdego rodzaju skóry: emulsje, fluidy, maski, produkty Spa, olejki eteryczne, a nawet linię do pielęgnacji skóry dla mężczyzn.

Wśród różnych linii marki możemy wyróżnić Luxury Diamond, opracowany na bazie sproszkowanego diamentu i przeznaczony do walki ze starzeniem się skóry, oraz Luxe Gold, z ekstraktami z kawioru i złota, przeznaczony do regeneracji i nawilżenia dojrzałej skóry.

Czym jest Bakuchiol?
Nazywany również BIO-retinolem lub wegańskim retinolem, działa z taką samą skutecznością jak retinol, ale w przeciwieństwie do niego, nie ma działania fotouczulającego co jest ważne dla skór wrażliwych. Bakuchiol działa przeciwzapalnie, antyoksydacyjnie i przeciwtrądzikowo poprzez hamowanie wzrostu bakterii powodujących trądzik a także normalizuje wydzielanie sebum i rozjaśnia przebarwienia.
Eunyul – luksusowe kosmetyki koreańskie!

Wszystkie kosmetyki Eunyul produkowane są w Korei. Dzięki temu, że zawierają naturalne składniki, są bardzo delikatne dla skóry – nie zakłócają jej naturalnej równowagi i procesów ani też nie podrażniają. Z powodzeniem mogą z nich korzystać osoby z cerą wrażliwą oraz alergiczną.

Siłą produktów Eunyul jest prostota – brak zbędnych, sztucznych składników i wypełniaczy. Unikalne kompozycje odżywcze opracowywane są w zgodzie z przeświadczeniem „mniej, znaczy więcej”. Eunyul jest własnością Bangagan Cosmetics, która hołduje przekonaniu, że tradycyjne receptury i praktyki, przy pomocy nowoczesnych technologii, mogą być odtworzone w służbie zdrowemu pięknu.
Największym celem firmy jest walka z bakteriami poprzez projektowanie, wytwarzanie i wprowadzanie do obrotu produktów przeciwdrobnoustrojowych, które są przyjazne dla człowieka i środowiska.
Laboratorium Vivacy to francuski producent gamy preparatów StylAge. Gama została zaprojektowana do nawilżania, korekcji zmarszczek oraz korekcji wolumetrycznych. Oparta jest na przełomowej technologii IPN-like, która zapewnia wyjątkową plastyczność produktu i zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu.

StylAge jest produktem jednofazowym, usieciowanym i biodegradowalnym na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości oraz antyoksydantu (mannitol). Preparaty regualrnie zdobywają prestiżowe wyróżnienie – Perły Dermatologii Estetycznej. Do produkcji wszystkich dostępnych tutaj preparatów zostały użyte komponenty o najwyższej jakości, dzięki czemu ich stosowanie jest w stu procentach bezpieczne.

Oferta jest ponadto bardzo szeroka i zawiera wiele zróżnicowanych produktów; różnią się one przeznaczeniem, siłą działania oraz składem, przez co można je dobierać specjalnie do każdego typu cery.
WIQo - włoska marka wyspecjalizowanych dermokosmetyków nawilżająco-odżywczych z kwasem glikolowym, powstała jako specjalna linia terapii domowej po zabiegu, który jest przełomem w zabiegach rewitalizacji skóry.

To marka, która tworzy kremy nawilżające i odżywcze. Ich produkty stymulują powstawanie kolagenu i przywracają skórze jędrność. Dodatkowo silnie rewitalizują skórę i przywracają jej piękny wygląd.

Na rynku polskim pojawiła się w 2014 i od razu odniosła ogromny sukces wśród pacjentów gabinetów medycy estetycznej.
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru
PRX-T LADY 2ml

PRX-T LADY 2ml

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

• Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

• Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

• Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

• Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

• Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

• Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

• Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

• Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

  1. Cell Fusion C
  2. Fillmed by Filorga
  3. Hyalual Institute
  4. Mesoestetic
  5. pHformula
  6. Croma 
  7. Xylogic
  8. Skin Tech