Kaniule, igły, strzykawki - Lifting - Zmarszczki płytkie

Kaniule, igły, strzykawki - Lifting - Zmarszczki płytkie

Zabiegi liftingujące mają na celu podniesienie owalu twarzy, likwidację zmarszczek i cieni pod oczami oraz przywrócenie skórze zdolności do samoregeneracji, poprzez napięcie tkanek i zwiększenie cyrkulacji krwi.

Nieinwazyjne zabiegi liftingu twarzy, dają spektakularne efekty oraz krótki okres rekonwalescencji. Dzięki nim możliwe jest przywrócenie twarzy młodego, promiennego wyglądu.

Jakie są wskazania do zabiegów liftingu?

  • Neutralizacja „chomików” .
  • Przywrócenie utraconego konturu i profilu.
  • Neutralizacja zwiotczenia skóry.
  • Wygładzenie zmarszczek.
  • Wysmuklenie i napięcie rysów twarzy.
  • Nadanie biorewolumetrii.
  • Nadanie sprężystości .
  • Polecamy:

  • Nici Cara PDO Thread- Zabieg polega na wszczepieniu rozpuszczalnych nici pod skórę pacjenta, które aktywują komórki do produkcji kolagenu i fibroblastów, a to właśnie te związki odpowiedzialne są za efekt jędrnej i rozświetlonej cery.
  • Venome BTXJedyna w swoim rodzaju formuła wspomagająca odbudowę włókien kolagenowych, zwiększając tym samym gęstość oraz napięcie skóry.
  • Profhilo Dzięki unikalnej strukturze produktu, swobodnie wnika w tkankę podskórną i skórę właściwą, przez co jest idealnym preparatem w procesie leczenia trudnych anatomicznie zwiotczałych obszarów skóry. Profhilo zawiera kompleksy hybrydowe, które są alternatywą dla chemicznie sieciowanych wypełniaczy HA.
  • Terapie łączone

    Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego można łączyć z innymi metodami wspomagającymi modelowanie twarzy, w celu dodatkowego utrwalenia lub ulepszenia ostatecznego efektu. Popularną praktyką jest połączenie HA z toksyną botulinową lub laseroterapią, a także peelingami.

    Zmarszczki pojawiają się na naszej skórze nawet już po 20 roku życia. Głównie można zauważyć wtedy umiarkowane linie w kącikach oczu, na czole i przy ustach.

    Na redukcję płytkich zmarszczek składa się wiele czynników, które zależne są od świadomości i działań naszych pacjentów.

    Podczas konsultacji warto zapytać o stosowaną dietę, ilość snu i kosmetyki, które na co dzień aplikują. Pamiętajmy, że dobór zabiegu i wykorzystanych w nich preparatów zależy od kondycji skóry pacjenta i jego ogólnego stanu zdrowia.

    Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

  • Venome Filler S – redukcja powierzchniowych i średnio głębokich linii zmarszczek, dzięki innowacyjnej technologii TOUCH.
  • Stylage M – uniwersalny żel sieciowanego kwasu hialuronowego, świetnie nadaje się do redukcji drobnych i powierzchownych zmarszczek oraz ust i bruzd nosow-wargowych.

  • Juvederm Ultra 2 ma formę fizjologicznego żelu niezwierzęcego, usieciowanego kwasu hialuronowego, idealny do wyrównania drobnych zmarszczek wokół kącików oczu oraz znajdujących się bardzo blisko powierzchni skóry.

  • Belotero Soft Lidocaine usieciowany kwas hialuronowy z dodatkiem lidokainy, przeznaczony jest do płytkich i średnich zmarszczek oraz modelowania ust. Posiada silne właściwości wiązania ze skórą i nawilżania.

  • Amalian Gentle-dzięki specjalnej technologii produkcji żelu, cząsteczki kwasu hialuronowego są w nim równomiernie rozproszone sprawiając, że preparat jest czysty, miękki i łatwy do aplikacji Przeznaczony do leczenia płytkich zmarszczek, takich jak zmarszczki palacza, kurze łapki oraz zmarszczki gładzizny czołowej.
  • Zwiń opis

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

    Czym jest kaniula?


    Kaniula to specjalistyczne narzędzie medyczne, które przypomina długą, cienką rurkę. Stworzona jest z elastycznego, biokompatybilnego materiału, który minimalizuje ryzyko powikłań. Zazwyczaj stosowana jest do wprowadzania substancji do ciała lub do drenażu płynów. Kaniule dożylne potocznie nazywane są wenflonem. W medycynie estetycznej, kaniule są wykorzystywane do  bezpiecznego podawania preparatów pod powierzchnię skóry 

    Zastosowanie kaniuli w medycynie estetycznej 

    Kaniule są kluczowym narzędziem w dziedzinie medycyny estetycznej. Służą do podawania wypełniaczy, takich jak kwas hialuronowy czy hydroksyapatyt wapnia, w precyzyjnie określone miejsca wkłucia. Kaniule umożliwiają prowadzenie zabiegów na obszarach wrażliwych, takich jak dolina łez. Stosowane są także do zabiegów z użyciem gęstych preparatów o wysokiej lepkości, które wymagają delikatnego podawania. 

    Igła a kaniula - różnice 

    Choć igła i kaniula mogą wyglądać podobnie, istnieją między nimi istotne różnice. Igła ma ściętą, ostro zakończoną końcówkę, podczas gdy kaniula jest na końcu tępa i zaokrąglona. Ze względu na swoja budowę kaniula jest mniej inwazyjna i redukuje ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych czy struktur tkankowych. Dzięki temu zabiegi są mniej bolesne i bezpieczniejsze. Zastosowanie kaniuli w zabiegach estetycznych pozwala na zmniejszenie ryzyka powstania siniaków czy obrzęków. To sprawia, że pacjent może szybciej się zregenerować i wrócić do wykonywania codziennych czynności 

    Do jakich zabiegów stosujemy kaniule? 

    Kaniule są powszechnie wykorzystywane w szeregu zabiegów estetycznych. Do najczęściej przeprowadzanych procedur z ich użyciem należą:  

    1. Podawanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego do różnych obszarów twarzy  
    2. Podawanie PRP  
    3. Iniekcje tłuszczu własnego w zabiegach modelujących  
    4. Lipoliza 
    5. Mezoterapia 

    Profesjonalne i bezpieczne – kaniule w naszej ofercie 

    W asortymencie Dermatic znajdziesz najwyższej jakości kaniule zaprojektowane tak, aby zminimalizować dyskomfort pacjenta i zapewnić bezpieczne i skuteczne podawanie preparatów.