Kaniule, igły, strzykawki - Fillmed Laboratoires - Mastelli PLINEST - TSK - Vitberg

Kaniule, igły, strzykawki - Fillmed Laboratoires - Mastelli PLINEST - TSK - Vitberg

Od ponad 30 lat, Fillmed Laboratoires (dawniej Filorga), dostarcza na rynek innowacyjne rozwiązania dedykowane do walki z procesami starzenia się skóry. Dziś Fillmed to lider oferujący rozwiązania przeciwstarzeniowe wykorzystywane w gabinetach medycyny estetycznej, gabinetach kosmetologicznych oraz stosowane jako pielęgnacja domowa.

Fillmed może pochwalić się szeroką ofertą innowacyjnych, niechirurgicznych preparatów przeciwstarzeniowych: wypełniaczy zmarszczek (ART FILLER), preparatów do mezoterapii (NCTF), peelingów oraz urządzeń do fotostymulacji (LED).
PLINEST MASTELLI to seria preparatów renomowanej włoskiej firmy farmaceutycznej Mastelli, będących mieszanką polinukleotydów w postaci żelowej, a w przypadku jednego preparatu, mieszanką polinukleotydów i kwasu hialuronowego.

Firma Mastelli jest obecna na rynku medycznym od ponad 60 lat, spełniając najwyższe kryteria systemów produkcji i bezpieczeństwa.

Preparaty do iniekcji posiadają rejestrację CE037 oraz są chronione światowym patentem firmy Mastelli na produkcję polinukleotydów w medycynie.

Oryginalne polinukleotydy włoskiej firmy Mastelli obecne są od 15 lat w Polsce. To pierwsze zarejestrowane polinukleotydy w medycynie estetycznej, a flagowy produkt PLINEST® Gel zawiera najwyższe stężenie polinukleotydów (aż 40 mg/2 ml) zapewniając spektakularne efekty!
W 2019 roku TSK Laboratory obchodziło 45-lecie istnienia.

Przez te lata TSK Laboratory poprawiło życie milionów ludzi na całym świecie.

TSK kładzie duży nacisk na rozwój nowych technologii i innowacji produktowych. Celem jest dostarczanie nowych rozwiązań dla rynku estetycznego, radiologii interwencyjnej, okulistycznej i stomatologicznej, które poprawią wyniki kliniczne, jednocześnie poprawiając bezpieczeństwo i komfort pacjenta. Dwa przykłady tych innowacji to m.in. LOW DEAD SPACE.

Aby przezwyciężyć wady stosowania kaniul zamiast igieł, TSK opracowało kaniulę STERiGLIDE. Końcówka w kształcie kopuły i opatentowana obróbka powierzchni zapewniają łatwiejsze wprowadzenie kaniuli i zapewniają do 50% lepszy poślizg. Potrzebna jest mniejsza siła wprowadzająca, co zmniejsza ryzyko siniaków i dyskomfortu pacjenta.

Dalsze udoskonalanie doświadczeń związanych ze stosowaniem iniekcji, TSK opracowało nową innowację w postaci igieł: ”Invisible Needle”. NIEWIDOCZNA IGŁA to pierwsza tego typu igła i najcieńsza dostępna do tej pory. Niewidzialna igła jest o 14% cieńsza niż igła 33G i zapewnia niemal bezbolesne wstrzyknięcie, jednocześnie znacznie zmniejszając ryzyko siniaków. NIEWIDOCZNA IGŁA zapewnia pacjentom najlepsze ogólne wrażenia i ustanowiła nowy standard wstrzykiwania wysokiej wartości substancji na różnych rynkach.

Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Czym jest kaniula?


Kaniula to specjalistyczne narzędzie medyczne, które przypomina długą, cienką rurkę. Stworzona jest z elastycznego, biokompatybilnego materiału, który minimalizuje ryzyko powikłań. Zazwyczaj stosowana jest do wprowadzania substancji do ciała lub do drenażu płynów. Kaniule dożylne potocznie nazywane są wenflonem. W medycynie estetycznej, kaniule są wykorzystywane do  bezpiecznego podawania preparatów pod powierzchnię skóry 

Zastosowanie kaniuli w medycynie estetycznej 

Kaniule są kluczowym narzędziem w dziedzinie medycyny estetycznej. Służą do podawania wypełniaczy, takich jak kwas hialuronowy czy hydroksyapatyt wapnia, w precyzyjnie określone miejsca wkłucia. Kaniule umożliwiają prowadzenie zabiegów na obszarach wrażliwych, takich jak dolina łez. Stosowane są także do zabiegów z użyciem gęstych preparatów o wysokiej lepkości, które wymagają delikatnego podawania. 

Igła a kaniula - różnice 

Choć igła i kaniula mogą wyglądać podobnie, istnieją między nimi istotne różnice. Igła ma ściętą, ostro zakończoną końcówkę, podczas gdy kaniula jest na końcu tępa i zaokrąglona. Ze względu na swoja budowę kaniula jest mniej inwazyjna i redukuje ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych czy struktur tkankowych. Dzięki temu zabiegi są mniej bolesne i bezpieczniejsze. Zastosowanie kaniuli w zabiegach estetycznych pozwala na zmniejszenie ryzyka powstania siniaków czy obrzęków. To sprawia, że pacjent może szybciej się zregenerować i wrócić do wykonywania codziennych czynności 

Do jakich zabiegów stosujemy kaniule? 

Kaniule są powszechnie wykorzystywane w szeregu zabiegów estetycznych. Do najczęściej przeprowadzanych procedur z ich użyciem należą:  

1. Podawanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego do różnych obszarów twarzy  
2. Podawanie PRP  
3. Iniekcje tłuszczu własnego w zabiegach modelujących  
4. Lipoliza 
5. Mezoterapia 

Profesjonalne i bezpieczne – kaniule w naszej ofercie 

W asortymencie Dermatic znajdziesz najwyższej jakości kaniule zaprojektowane tak, aby zminimalizować dyskomfort pacjenta i zapewnić bezpieczne i skuteczne podawanie preparatów.