Wybielanie zębów - Szyja i dekolt

Wybielanie zębów - Szyja i dekolt

Wiele z naszych klientów większą uwagą przywiązuje do pielęgnacji twarzy, zapominając o tym, że wrażliwa i cienka skóra szyi wymaga również szczególnej troski.

Najczęstszymi problemami, z którymi zmagają się kobiety w obrębie tej partii ciała, są poziome bruzdy na szyi, tzw. naszyjnik Wenus, zwiotczenie skóry w okolicach szyi, utrata jędrności i sprężystości czy nadmiar miejscowej tkanki tłuszczowej w obrębie szyi, tzw. drugi podbródek.

Dzięki tym produktom uzyskasz doskonałe efekty:

  • Linerase to silny i biokompatybilny stymulator kolagenu. W naturalny sposób pobudza on produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i napięcie skóry. Po zabiegu kondycja skóry się wyraźnie poprawia, skóra na szyi staje się wyraźnie napięta i zagęszczona, uzyskując tym młodzieńczy wygląd. Pierwsze efekty można zaobserwować już po upływie 7-14 dni.

  • Nici Cara PDO – wygładzenie i zwiększenie napięcia skóry, redukcja zmarszczek

  • Venome Meso Neck – mezokoktajl z wyjątkowym składnikiem - Hexapeptydem-8. To syntetyczny peptyd odpowiedzialny za rozkurcz mięśni, wyrównując jednocześnie strukturę skóry oraz zwiększenie ilości włókien elastyny, które znacząco wpływają na wygląd okolicy szyi.

  • Jalupro HMW 2,5ml – jego zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd – skóry szyi i dekoltu. Produkt przeznaczony do dojrzałej skóry lub mocno problematycznych obszarów.
  • Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Na czym polega wybielanie zębów? 

    Wybielanie zębów to proces, który polega na usuwaniu przebarwień i plam z powierzchni zębów. Cel jest prosty - osiągnąć jak najjaśniejszą barwę zębów naturalnych. To popularna procedura, pozwalająca na poprawę wyglądu uśmiechu, a co za tym idzie zwiększenie pewności siebie. 

    Metody wybielania zębów 

    Wybielanie zębów może być przeprowadzone w gabinecie stomatologicznym lub w domu, przy użyciu odpowiednich produktów wybielających. Przy wybielaniu profesjonalnym stosuje się silniejsze środki wybielające, co przyspiesza efekt. Natomiast metoda nakładkowa, która polega na stosowaniu nakładek wybielających, jak te oferowane przez markę Opalescence, pozwala na wygodne wybielanie zębów w domu.  

    Jak działają preparaty do wybielania zębów? 

    Preparaty do wybielania zębów, takie jak żel wybielający Opalescence, zawierają nadtlenek wodoru lub nadtlenek karbamidu. Te składniki penetrują strukturę zęba, rozkładając plamy i osad nazębny. W wyniku tego procesu następuje równomierne rozjaśnienie płytki. Przed rozpoczęciem wybielania warto skonsultować się ze stomatologiem, aby upewnić się, że zęby są zdrowe i nie ma przeciwwskazań do procedury, takich jak próchnica zębów czy choroby przyzębia.  

    Dla kogo wybielanie zębów? 

    Wybielanie zębów jest polecane dla osób pragnących poprawić kolor zębów, które uległy przebarwieniu z powodu spożywania niektórych pokarmów, słodkich napojów gazowanych, palenia papierosów lub starzenia się. Należy jednak pamiętać, że istnieją przeciwwskazania, takie jak uszkodzenia mechaniczne zębów oraz nadwrażliwość zębów 

    Efekty 

    Po zabiegu wybielania zębów, efekty widoczne są prawie natychmiast. Użytkownicy zgłaszają, że zęby stają się jaśniejsze o kilka odcieni. Efekty mogą się utrzymywać od kilka miesięcy do kilku lat, w zależności od higieny jamy ustnej i stylu życia, w tym diety.  

    Warto wiedzieć 

    Zadbajmy o to, by przed rozpoczęciem domowego wybielania wybrać się do gabinetu stomatologicznego na higienizację, czyli dokładne oczyszczenie zębów z płytki nazębnej i osadów. Po dwóch tygodniach od tego zabiegu można przystąpić do wybielania, które dzięki takiemu przygotowaniu przyniesie lepsze efekty.  

    Przez kilka dni po zabiegu wybielania zębów zalecane jest przestrzeganie przez jakiś czas tzw. białej diety unikanie produktów mogących ponownie przebarwić zęby, takich jak czerwone wino czy kawa. U osób korzystających z nakładek może wystąpić przejściowa nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne, która ustępuje w krótkim czasie.