Peelingi - Zmarszczki płytkie - Profhilo

Peelingi - Zmarszczki płytkie - Profhilo

Zmarszczki pojawiają się na naszej skórze nawet już po 20 roku życia. Głównie można zauważyć wtedy umiarkowane linie w kącikach oczu, na czole i przy ustach.

Na redukcję płytkich zmarszczek składa się wiele czynników, które zależne są od świadomości i działań naszych pacjentów.

Podczas konsultacji warto zapytać o stosowaną dietę, ilość snu i kosmetyki, które na co dzień aplikują. Pamiętajmy, że dobór zabiegu i wykorzystanych w nich preparatów zależy od kondycji skóry pacjenta i jego ogólnego stanu zdrowia.

Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

  • Venome Filler S – redukcja powierzchniowych i średnio głębokich linii zmarszczek, dzięki innowacyjnej technologii TOUCH.
  • Stylage M – uniwersalny żel sieciowanego kwasu hialuronowego, świetnie nadaje się do redukcji drobnych i powierzchownych zmarszczek oraz ust i bruzd nosow-wargowych.

  • Juvederm Ultra 2 ma formę fizjologicznego żelu niezwierzęcego, usieciowanego kwasu hialuronowego, idealny do wyrównania drobnych zmarszczek wokół kącików oczu oraz znajdujących się bardzo blisko powierzchni skóry.

  • Belotero Soft Lidocaine usieciowany kwas hialuronowy z dodatkiem lidokainy, przeznaczony jest do płytkich i średnich zmarszczek oraz modelowania ust. Posiada silne właściwości wiązania ze skórą i nawilżania.

  • Amalian Gentle-dzięki specjalnej technologii produkcji żelu, cząsteczki kwasu hialuronowego są w nim równomiernie rozproszone sprawiając, że preparat jest czysty, miękki i łatwy do aplikacji Przeznaczony do leczenia płytkich zmarszczek, takich jak zmarszczki palacza, kurze łapki oraz zmarszczki gładzizny czołowej.
    PROFHILO to innowacyjna formuła walki z oznakami starzenia, która została opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA.

    Skład preparatu opiera się na opatentowanych Stabilizowanych Kompleksach Hybrydowych L-HA, które uruchamiają kaskadę naprawczą skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry. To innowacyjna metoda odmładzająca, która wykorzystuje specjalną technologię działającą jak miliony sprężynek, które przywracają skórze utracone przez lata parametry nie zmieniając przy tym jej rysów i nie powiększając objętości tkanek.

    Dzięki temu zabiegi z użyciem PROFHILO dają naturalny efekt, poprawiają sprężystość i jędrność skóry. Stabilizowane Kwasy Hybrydowe to zupełnie nowy sposób na odbudowę tkanek zniszczonych w czasie procesu starzenia i w przeciwieństwie do klasycznych wypełniaczy wolumetrycznych pozostawiają naturalny wygląd skóry twarzy oraz przywracają jej napięcie.

    Produkt idealnie sprawdza się w leczeniu trudnych, anatomicznie zwiotczałych obszarów. Wyjątkowa technika polega na wstrzyknięciu niewielkiej ilości preparatu w pięciu specjalnie wybranych i wyznaczonych punktach po obu stronach twarzy.
  • Zwiń opis

    Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

    Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

    • Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

    • Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

    Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

    Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

    • Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

    • Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

    • Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

    • Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

    • Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

    • Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

    W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

    1. Cell Fusion C
    2. Fillmed by Filorga
    3. Hyalual Institute
    4. Mesoestetic
    5. pHformula
    6. Croma 
    7. Xylogic
    8. Skin Tech