Peelingi - Lipolab - MonoDerma - WIQo - Pharma Development

Peelingi - Lipolab - MonoDerma - WIQo - Pharma Development

Lipolab+ jest to produkt do zabiegów lipolizy, wywołujący efekt spalenia miejscowej tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki.

Lipo Lab+ to najlepszy preparat na efektywną walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem czy wiotkością skóry.

Jego wyjątkowa formuła pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów już w trakcie 3 zabiegów. Zastosowanie zaawansowanej technologii, bardzo dobry profil bezpieczeństwa oraz duże właściwości terapeutyczne sprawiają, że Lipo Lab+ stał się jednym z najczęściej wybieranych produktów lipolitycznych przez specjalistów na całym świecie.
Monoderma od włoskiej firmy Giuliani to innowacyjny kosmetyk w postaci pojedynczych kapsułek, z których każda zawiera czystą aktywną witaminę - bez konserwantów i „ulepszaczy”. Stanowiące podstawę zdrowia i młodości, witaminy A, E oraz C, skutecznie pokonują barierę naskórka, przywracając skórze blask i witalność.
Dzięki innowacyjnej formule opakowania ta dawka nie jest ani zbyt duża, ani zbyt mała. To bezpieczna ilość aktywnej substancji na każdy dzień. Sama kapsułka jest w 100% biodegradowalna i w 100% biokompatybilna z naturalnym ekosystemem skóry (nawet przypadkowe połknięcie nie stanowi zagrożenia).

Dodatkową zaletą kapsułki jest szczelna ochrona substancji aktywnej przed środowiskiem zewnętrznym, np. tlenem, co mogłoby wywołać reakcję zmieniającą właściwości preparatu i pozbawić go skuteczności. Monoderma’ można stosować codziennie – jako bazę pod makijaż, krem lub zamiast kremu.
Codzienne stosowanie witamin u osób młodych zapobiega utracie kolagenu i elastyny, a u osób dojrzałych stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia się skóry, czyniąc ją zarazem gładką i promienną.
WIQo - włoska marka wyspecjalizowanych dermokosmetyków nawilżająco-odżywczych z kwasem glikolowym, powstała jako specjalna linia terapii domowej po zabiegu, który jest przełomem w zabiegach rewitalizacji skóry.

To marka, która tworzy kremy nawilżające i odżywcze. Ich produkty stymulują powstawanie kolagenu i przywracają skórze jędrność. Dodatkowo silnie rewitalizują skórę i przywracają jej piękny wygląd.

Na rynku polskim pojawiła się w 2014 i od razu odniosła ogromny sukces wśród pacjentów gabinetów medycy estetycznej.
Zwiń opis

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Pod względem sposobu działania peelingi dzielimy na dwie grupy:

• Peelingi mechaniczne- wykonywane za pomocą specjalistycznych urządzeń - mikrodermoabrazja, peeling kawitacyjny, peeling tlenowy - OXY brazja, itp. - złuszczanie odbywa się poprzez mechaniczne ścieranie.

• Peelingi chemiczne i enzymatyczne – z użyciem substancji chemicznych (chemabrazja) i naturalnych enzymów. Działanie peelingów enzymatycznych bazuje na keratolitycznym działaniu enzymów pochodzenia roślinnego. Stosuje się je w przypadku cery suchej i wrażliwej, ponieważ działa delikatnie i w przeciwieństwie do peelingu mechanicznego nie podrażnia skóry.

Do najpopularniejszych należą jednak tzw. peelingi chemiczne w przypadku których procedura polega na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancjami do peelingów chemicznych są przede wszystkim alfa hydroksykwasy (AHA) - najbardziej znanym z nich jest otrzymywany z trzciny cukrowej kwas glikolowy.

Wyróżnia się 7 rodzajów alfa-hydroksykwasów wykorzystywanych w produktach kosmetycznych:

• Kwas mlekowy (alfa-hydroksypropionowy), który znajduje zastosowanie przy oczyszczaniu twarzy, ponieważ działa złuszczająco, dezynfekuje oraz hamuje namnażanie się bakterii. Ponadto nawilża skórę i stabilizuje poziom nawilżenie oraz poprawia strukturę kolagenu.

• Kwas glikolowy (hydroksyoctowy), który ze względu na swoją budowę molekularną dobrze przenika przez warstwę rogową naskórka. Najpopularniejsze zastosowania to: pobudzenie odnowy komórkowej, zwiększenie syntezy kolagenu oraz rozjaśnienie przebarwień. • Kwas jabłkowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – częściej stosowany w warunkach domowych, niż gabinetowych.

• Kwas maleinowy (hydroksyetanodikarboksylowy) – najczęściej uzupełnia inne rodzaje kwasów AHA w profesjonalnych preparatach.

• Kwas cytrynowy (2-hydroksypropano-1,2,3-trikarboksylowy), który najczęściej stosowany jest jako składnik peelingów rozjaśniających cerę. • Kwas winowy (dihydroksybursztynowy) - o stosunkowo małej mocy, ale stosowany był już czasach starożytnych.

• Kwas migdałowy – Pod względem działania bardzo podobny do kwasu glikolowego, ale jego cząsteczki są większe, dlatego jego działanie jest łagodniejsze i wolniejsze, ale za to nie podrażnia skóry w najmniejszym stopniu. Budową jest zbliżony do wielu antybiotyków w związku z czym wykazuje najsilniejsze właściwości przeciwbakteryjne. Hamuje łojotok oraz łagodnie złuszcza naskórek. Może być stosowany w przypadku cer problematycznych: mieszanej, wrażliwej, naczyniowej i łojotokowej.

• Kwas trójchlorooctowy - Peeling w stężeniu kwasu TCA na poziomie 10-15% należy do peelingów powierzchownych. Występuje również w łagodzących jego działanie preparatach wieloskładnikowych jak np. PQAge firmy Chroma.

W naszej ofercie znajdziecie peelingi następujących marek:

  1. Cell Fusion C
  2. Fillmed by Filorga
  3. Hyalual Institute
  4. Mesoestetic
  5. pHformula
  6. Croma 
  7. Xylogic
  8. Skin Tech