PBSerum Medical - Snailmed

PBSerum Medical - Snailmed

Nowa siła w estetyce!

pbserum MEDICAL to nowa, innowacyjna linia specjalistycznych produktów przeznaczonych do leczenia zwłóknień, blizn, rozstępów, cellulitu i redukcji depozytów tłuszczu. Produkty dedykowane są specjalistom zabiegów estetycznych.

Pbserum MEDICAL to unikalne połączenie 2 preparatów:

 • substancji czynnej pbserum HA 1.5 oraz
 • odczynników enzymatycznych o różnej intensywności.

  Innowacyjna technologia wykorzystania enzymów


  Linia produktów pbserum oparta jest na innowacyjnej technologii wykorzystującej rekombinowane enzymy. Na skuteczność terapii wpływa unikalne połączenie kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej z reagentem, którego skład bazuje na odpowiednio zbilansowanym koktajlu enzymów. Skuteczność enzymów pbserum została przebadana w badaniach in vitro i in vivo.

  Wyniki badań in vivo pokazały, że doskonale nadają się do leczenia zwłóknień, a rezultaty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu produktu. Co więcej dzięki właściwościom enzymów rekombinowanych oraz ich sterylnej konserwacji (liofilizacja) produkty charakteryzują się wysokim stopniem bezpieczeństwa.

  Jakość

  pbserum MEDICAL to wyroby medyczne klasy III, z certyfikatem ISO 13485

  Po więcej informacji wejdź na stronę WWW.PBSERUMMEDICAL.PL
  Snailmed - europejski lider prosto z Polski

  Bezkonkurencyjna marka Snailmed to pionier w produkcji najwyższej jakości profesjonalnych produktów ze śluzem ślimaka, które śmiało można nazwać bezkonkurencyjnymi i rewolucyjnymi w obecnej kosmetologii i dermatologii.

  Obecność w bazie aptecznej leków i środków ochrony zdrowia oraz współpraca z najlepszymi salonami kosmetycznymi w całej Polsce to dopiero początek drogi. Wybitne skutki zabiegów przy użyciu serum Snailmed tj. mezoterapia, sonoforeza, zabiegi przy użyciu fal RF sprawiają, iż klienci szeroko zachwalają ich efekty.
 • Zwiń opis