Alphascience

ALPHASCIENCE Poznaj perfekcję płynącą z natury!

Alphascience to francuska firma z główną siedzibą w Paryżu. Oferuje wysokiej jakości innowacyjne kosmetyki przeciwzmarszczkowe.

Do przygotowania formuł produktów wykorzystuje przede wszystkim osiągnięcia nauki, aby móc czerpać jak najwięcej z natury. Filozofia Alphascience jest oparta na połączeniu dwóch fundamentalnych funkcji: Ochrony i Korekty. Ochrona przed narażeniami środowiskowymi jest kluczowa: promienie UV, zanieczyszczenie, palenie tytoniu, stres i alkohol są odpowiedzialne za powstawanie wolnych rodników przyczyniających się do przedwczesnego starzenia.

Produkty Alphascience pełnią również funkcję KOREKCYJNĄ zapewnioną przez wysoce stężone składniki, które są optymalnie wchłaniane przez skórę, tym samym skutecznie korygując oznaki starzenia. Składniki są dozowane w celu zapewnienia konkretnego działania na każdy czynnik starzenia.

Alphascience to pierwsza na świecie firma, która ustabilizowała kwas taninowy, nowy antyoksydant o wyjątkowych właściwościach leczniczych dla skóry. Alphascience opracowała również unikalną, naturalną technologię, która zapewnia stabilizację wysoko stężonego kwasu L-askorbinowego nawet w wysokiej temperaturze (3 miesiące w 40°C).
Zwiń opis

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru

Wyniki wyszukiwania prezentowane są wg. pozycji towaru