Dermatic.pl Aesthetic Business

Startuje Akademia Sztuki Piękna Venome x DAA

VENOME X DAA
, ten tekst przeczytasz w: 2 minuty
Wyjątkowa inicjatywa, która powstała dzięki współpracy pomiędzy znaną z innowacyjnych produktów marką Venome i nowoczesnym ośrodkiem edukacyjnym, Dermatic Aesthetic Academy (DAA). Odwiedzając pięć miast Polski, Akademia oferuje profesjonalistom z branży beauty okazję do rozwinięcia swoich umiejętności i poszerzenia horyzontów. Pierwszy przystanek – Poznań!

Edukacja + sztuka = coś pięknego!

Program Akademii Sztuki Piękna łączy wykład z anatomii i analizę składu produktów w części teoretycznej z pokazem zaawansowanych technik zabiegowych w części praktycznej. To także przestrzeń do spotkania z innymi profesjonalistami z branży oraz poznania najnowszych trendów zabiegowych i produktowych.

Wykład z anatomii

Bez podstawowej wiedzy o anatomii i fizjologii człowieka, nawet najlepszy produkt może być źle podany. I nie będzie efektu zabiegowego – przekonuje Krzysztof Gemza, doświadczony lekarz medycyny estetycznej i wykładowca akademicki. To on poprowadzi otwierający spotkanie wykład z anatomii.

Studium produktów

W składzie produktów do zabiegów estetycznych każdy element jest istotny i wpływa na całość kompozycji. Zofia Owczarek, brand manager marki Venome, jako specjalistka z zakresu stosowania surowców oraz działania i jakości produktów kosmetycznych, przeanalizuje składy mezokoktajli, wypełniaczy i stymulatorów.

Techniki zabiegowe

W tej sekcji programu odbędą się demonstracje zabiegów  mezoterapii igłowej i stymulacji tkankowej, prowadzone przez doświadczone trenerki Akademii DAA. Z kolei dr Gemza odkryje sekrety swojej techniki skutecznego wykorzystania usieciowanego kwasu hialuronowego.

Każdy z prowadzących jest związany z Dermatic Aesthetic Academy. To centrum edukacji dla branży estetycznej, które prowadzi szkolenia w 6 polskich miastach; a także webinary i kursy online.

Poznaj bliżej markę Venome

Akademia Sztuki Piękna to szansa, by przyjrzeć się składom i działaniu produktów Venome. Oferta tej polskiej marki jest bardzo szeroka – od zaawansowanych wypełniaczy po innowacyjne stymulatory. Venome to eksperci w dziedzinie pielęgnacji skóry, z wieloletnim doświadczeniem w branży estetycznej.

Tworzymy innowacyjne produkty, które odpowiadają na niemal każdy problem estetyczny: przebarwienia, zmarszczki, trądzik, cellulit i wiele innych – tłumaczy Zofia Owczarek.

Dołącz do Akademii!

Aby profesjonaliści z różnych części kraju mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu, Akademia Sztuki Piękna zawita aż do pięciu miast Polski: Poznania, Wrocławia, Warszawy, Krakowa i Gdańska. Pierwsze spotkanie z tego cyklu odbędzie się już 5 października w Poznaniu.

Zarezerwuj miejsce w swoim kalendarzu i dołącz do Akademii Sztuki Piękna! To szansa na inspirację i rozwój w sztuce medycyny estetycznej.

Szczegółowe informacje i daty znajdziesz tutaj: https://dermatic.pl/akademia-sztuki-piekna-w-dermatic/

Pobierz materiały edukacyjne
Facebook Instagram Youtube Spotify