Dermatic.pl Aesthetic Business

Branża estetyczna w 2023 r. – kongresy, sympozja, targi (cz. 1)

venome xxl 1200x300
, ten tekst przeczytasz w: 11 minuty

Co znajdziesz w artykule?

Rozpoczęty 2023 rok oferuje branży beauty ogromny wybór różnorodnych wydarzeń i imprez: kongresów, konferencji, sympozjów, seminariów, targów… Pozwalających przede wszystkim poznać co nowego w minionych miesiącach pojawiło się w branży, w jakim kierunku ona podąża. Wymienić doświadczenia i zaopatrzyć swe kliniki i gabinety w rekomendowany sprzęt i preparaty. To wydarzenia zarówno o zasięgu międzynarodowym, jak i krajowym.

oprac. Barbara Kwiecińska-Kielczyk

Czego zatem możemy oczekiwać? Za nami już styczniowe spotkania, takie jak OFF LABEL – sympozjum naukowe „Uniwersalne wzorce estetyczne – Nefretete” w Warszawie czy IMCAS World Congress 2023 w Paryżu. A co od lutego?

Międzynarodowe targi kosmetyków naturalnych VIVANESS 2023 – Norymberga, Niemcy – 14-17.02.2023 r.

Targi VIVANESS to międzynarodowe targi kosmetyków naturalnych. Ponad 270 wystawców krajowych i międzynarodowych prezentuje swoje produkty i innowacje w dziedzinie kosmetyków naturalnych i wellness na targach VIVANESS w Norymberdze.

Gama produktów obejmuje wysokiej jakości naturalne kosmetyki i produkty do pielęgnacji ciała. Zakres sięga od artykułów drogeryjnych, środków zaradczych i produktów wellness, po prezenty i akcesoria. Forum VIVANESS Nürnberg Messe z wykładami, dyskusjami i fachową wiedzą o naturalnym pięknie i zdrowiu dopełnia wydarzenia.

Śląska Naukowa Konferencja Podologii Klinicznej – Katowice – 18.02.2023 r.

Organizatorzy zaplanowali podczas konferencji 2 wiodące tematy oraz dyskusje po każdym z wykładów. Oto program spotkania:

 • Współczesny zagubiony konsument kosmetycznych produktów podologicznych w marketingowym świecie. Odsłaniamy prawdę – dr Ewa Szmaj-Kupny, mgr Bogusława Chrząścik
 • Angiologia, flebologia, a może limfatyka? Proste przyczyny trudnych problemów. Holistyczne spojrzenie na przyczyny podologicznych problemów cz. I i IImgr Karina Szota, mgr Angelika Szota-Rudnicka, Patryk Hejlman
 • Wykład niespodzianka – więcej informacji wkrótce
Professional Beauty GCC – Dubaj, ZEA – 20-21.02.2023 r.

Co słychać w Professional Beauty GCC?

targi branży beauty

Dwudniowa wystawa zgromadzi najnowsze produkty kosmetyczne: włosy, spa i paznokcie dla profesjonalistów z całego regionu GCC. Professional Beauty jest jednym z wiodących na świecie organizatorów targów branżowych, organizując wydarzenia w 5 krajach prezentujące najbardziej znane światowe marki produktów do pielęgnacji włosów, skóry, makijażu, paznokci i urządzeń estetycznych. Oryginalne wydarzenia branżowe, które umożliwiają profesjonalistom z całej branży i na całym świecie spotkać właściwych ludzi, odkryć w jednym miejscu najnowsze innowacje i być na bieżąco z nadchodzącymi trendami.

Niezależnie od tego, czy chodzi o zapoznanie się z zaawansowanymi zabiegami, aby poprawić wyniki finansowe, uczenie się, jak promować się w internecie czy doskonalenie umiejętności w zakresie paznokci lub makijażu, każdy znajdzie coś dla siebie na 2 bezpłatnych scenach na żywo, warsztatach biznesowych w spa i salonie oraz ekskluzywnych kursach mistrzowskich Patricka Camerona i Alana Austina-Smitha.

Jeśli chcesz omówić wyzwania, pomysły i rozwiązania, przed którymi stoi Twoja firma, skorzystaj z ogromnej okazji, aby spotkać wielu podobnie myślących profesjonalistów pod jednym dachem.

Miami Cosmetic Surgery and Aesthetic Dermatology – Miami, USA – 22-25.02.2023

Chirurgia Kosmetyczna i Dermatologia Estetyczna w Miami gości zespół specjalistów z branży, w tym badaczy, nauczycieli i praktyków. Znani są ze swoich wyjątkowych treści zaprojektowanych w celu rozwijania twoich technik, wiedzy, umiejętności i wyników chirurgicznych w chirurgii plastycznej twarzy, dermatologii i chirurgii okuloplastycznej. Tematy 2023 obejmują procedury chirurgiczne, procedury minimalnie inwazyjne i zarządzanie praktyką, a także kursy mistrzowskie i kurs szkoleniowy dotyczący wstrzyknięć.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się w Miami Beach Convention Center i obejmie szeroką gamę wykładów edukacyjnych oraz wystaw prowadzonych przez ekspertów branżowych i elitarnych chirurgów plastycznych.

Tematy wykładów z zarządzania praktykami w 2023 r. będą obejmować doskonalenie procesów, zarządzanie praktykami, przywództwo, marketing praktyk, strategię marketingową w mediach społecznościowych, rozwój biznesu i nie tylko. 

Tematy wykładów z zabiegów chirurgicznych obejmują zabiegi na twarz, ciało i piersi oraz powikłania. Na wykładach na temat procedur minimalnie inwazyjnych omówione będą sposoby radzenia sobie ze skutkami ubocznymi zabiegu, powikłaniami wstrzyknięć i nici, pojawiającymi się wstrzyknięciami, niechirurgicznymi zabiegami odnowy biologicznej, niechirurgicznym modelowaniem sylwetki i nie tylko.

Dubai Derma 2023 – Dubaj, ZRA – 1-3.03.2023 r.

Dubai Derma Conference oferuje 3-dniowy kompleksowy program naukowy na temat najnowszych osiągnięć i badań w dziedzinie dermatologii, estetyki i lasera.

Program: https://dubaiderma.com/conference-program-2023/

Konferencję poprzedzi kurs przedkonferencyjny dotyczący innowacji w dermatologii i dermatopatologii – 26 lutego–1 marca 2023 r.

Program: https://dubaiderma.com/pre-conference-course-program-2023/

Zaplanowano także Kurs stypendialny AADA w zakresie dermatologii, estetyki i lasera (podstawowy i zaawansowany) – 28 lutego–3 marca 2023 r.

Program: https://dubaiderma.com/aad-fellowship-course-program-2023/

Uprawnienia: Certyfikat Uczestnictwa, weryfikacja uczestnictwa (CME) oraz materiały konferencyjne.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda – Gdańsk – 4-5.03.2023 r.

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to cykliczne targi, które odbywają się dwa razy w roku w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Łącznie wszystkie edycje odwiedziło ok. 320 000 osób.

Na targach swoje produkty prezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Pojawiają się również marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku.

Ekocuda to marka, która w swojej ofercie oprócz organizacji targów posiada także kompleksową obsługę PR, marketingową oraz social media dla firm.

Beauty Forum Swiss – Zurych, Szwajcaria – 5-6.03.2023 r.

Beauty Forum Swiss to międzynarodowe targi kosmetyczne, które odbywają się raz w roku w Zurychu. Ekspozycja podzielona jest na obszary wystawiennicze: kosmetyki, pielęgnacja stóp, paznokci i włosów, uroda medyczna i wellness. 

Targi Beauty Forum Swiss skierowane są przede wszystkim do producentów, dostawców i dystrybutorów produktów i sprzętu do pielęgnacji urody, fryzjerstwa, stylizacji paznokci i podologii. Ale także do operatorów obiektów wellness i solariów oraz do wszystkich usługodawców z zakresu fryzjerstwa, manicure, pedicure i chirurgii plastycznej. Zapraszane są również związki zawodowe, stowarzyszenia i redaktorzy czasopism. 

Wystawcy prezentują produkty i nowości z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, dekoracyjnej i aparaturowej oraz kosmetyki naturalnej i dentystycznej. Strefa wystawiennicza Medical Beauty prezentuje wszystko, co dotyczy gorącego tematu anti-aging, a także medycyny bliskiej kosmetycznej i estetycznej chirurgii plastycznej. 

Beauty Forum Swiss to bardzo dobra platforma do zapoznania się z najnowszymi produktami i technologiami branży oraz do informowania o najnowszych i najbardziej innowacyjnych trendach. Targi są zarezerwowane wyłącznie dla profesjonalistów. I oprócz możliwości aktywnego networkingu oferują liczne szkolenia w ramach wykładów i praktycznych warsztatów.  Wystawę dopełnią liczne pokazy kosmetyczne i fryzjerskie oraz mistrzostwa kraju.

IECSC (Międzynarodowa Konferencja Estetyka, Kosmetyki & SPA) – Nowy Jork, USA – 5-7.03.2023 r.

Zdrowie i dobre samopoczucie to priorytety. Możecie liczyć na możliwości związane z edukacją, nawiązywaniem kontaktów i zakupami, które przyspieszą Wasz biznes w IECSC New York.

targi branży beauty

Branża spa i wellness to rynek o wartości 119 miliardów dolarów. Globalna sprzedaż będzie nadal rosła, ponieważ istniejące firmy ponownie angażują się i wymyślają na nowo, angażując nowe pomysły i firmy typu spin-off, aby ożywić rynek. Jako największe targi spa i wellness na północnym wschodzie, IECSC jest dobrym wydarzeniem do zaprezentowania swej marki i sieci na ogromnym rynku spa i wellness na północnym wschodzie. 

Wstęp do hali wystawowej IECSC obejmuje dostęp do edukacji zorientowanej na produkt, prowadzonej przez waszych uznanych wystawców:

 • preparatów przeciwstarzeniowych,
 • urządzeń terapii światłem,
 • peelingów,
 • laserów kosmetycznych
 • rzęs i brwi,
 • woskowania,
 • leczenia konopiami indyjskimi
China International Beauty Expo 2023 – Guangzhou, Chiny – 10-12.03.2023 r.

Chińska branża kosmetyków upiększających i fryzjerskich

China International Beauty Expo (Guangzhou) to platforma dla profesjonalistów do realizacji kompleksowego planu zakupowego. Ponadto podczas wystawy odbywa się seria zarówno wykładów, jak i spotkań komercyjnej oraz wysokiej klasy BBS, obejmującej biznes, handel detaliczny, maski, urodę medyczną, tatuaże, podnoszenie włosów, paznokcie. Wiele tematów, zaproszeni eksperci zapewniają uczestnictwo w branży w celu dzielenia się najnowszymi informacjami naukowymi i technologicznymi, rynkowymi i trendami. Pomagając branży znaleźć możliwości biznesowe i uchwycić dynamikę rynku.

Największe i najbardziej wszechstronne targi w Chinach

Międzynarodowe targi kosmetyczne w Chinach gromadzą najbardziej zaawansowane produkty na świecie, obejmujące cały łańcuch przemysłowy (profesjonalne kosmetyki, surowce i opakowania, Sanmei, wsparcie) w celu wszechstronnego rozwoju.

Profesjonalne piękno

 • Produkty dla salonów piękności, kosmetologia medyczna;
 • Uroda włosów, produkty do paznokci, produkty do rzęs, produkty do tatuażu; 
 • SPA, Chińskie Tradycyjne Zdrowe Produkty;
 • Produkty wybielające skórę, przeciwstarzeniowe, fitness i odchudzające;
 • Zdrowe produkty;
 • Instrumenty, wyposażenie i meble;
 • Instrument szkolenia i edukacji.

Kosmetyki

 • Produkty do pielęgnacji skóry, do higieny osobistej 
 • Makijaż, perfumy, akcesoria do makijażu
 • Produkty do czyszczenia ciała i włosów, maski
 • Produkty do pielęgnacji dla mężczyzn, do higieny intymnej dla kobiet, Produkty do pielęgnacji dla mamy i dziecka, do pielęgnacji jamy ustnej
 • Produkty do czyszczenia gospodarstwa domowego, tryb łańcucha sprzedaży detalicznej, O2O

Surowce i opakowania

 • OEM / ODM / OBM
 • Głowica pompy / Zawory / Opryskiwacze / Osłony i akcesoria
 • Pojemniki / Węże / Produkty papierowe / Druk powlekany
 • Sprzęt produkcyjny, oczyszczający, do pakowania, sprzęt do kosmetyków kolorowych
 • Higiena osobista, formuła surowców do czyszczenia gospodarstwa domowego, formuła surowców 
 • Testowanie produktów i usług laboratoryjnych
Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki – Kraków – 11-12.03.2023 r.

Peeling do ciała z prawdziwymi pestkami malin, soczysty tonik do twarzy z aromatycznych ziół. Maseczka jak mus owocowy, krem o konsystencji jogurtu, który przynosi Twojej cerze ukojenie i nie uczula. ONE ISTNIEJĄ!

Na targach Ekotyki odbywających się cyklicznie w Krakowie i Katowicach znajdziecie Państwo najciekawsze dostępne na polskim rynku marki kosmetyczne, które opierają produkcję na ekologicznych, naturalnych lub wegańskich surowcach.

Cosmoprof Worldwide Bologna – Bolonia, Włochy – 16-20.03.2023 r.

Po doskonałych wynikach ubiegłorocznej edycji z udziałem 220 057 operatorów z ponad 140 krajów i ponad 2700 wystawców z 70 krajów, BolognaFiere Cosmoprof przygotował bieżącą edycją zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami sektora w ciągłej ewolucji. A targi Cosmoprof Worldwide Bologna to najważniejsze wydarzenie B2B dla branży kosmetycznej.

targi branży beauty

Przeprowadzona wśród wystawców ankieta potwierdziła, że marzec wciąż jest najbardziej odpowiednim okresie na premiery na głównych rynkach, bez pokrywania się z międzynarodowymi świętami i uroczystościami. Obszary dedykowane łańcuchowi dostaw i kanałowi detalicznemu Cosmopack i Cosmo | Perfumery & Cosmetics będą aktywne od czwartku 16 do soboty 18 marca 2023 r. , aby skoncentrować obecność operatorów z zagranicy w dni powszednie. 

Pawilony Cosmo | Salon Hair & Nail & Beauty dedykowany kanałowi profesjonalnemu będzie otwarty od piątku 17 do poniedziałku 20 marca 2023 r., aby powitać zarówno międzynarodowych dystrybutorów, jak i operatorów salonów fryzjerskich i centrów kosmetycznych w dni wolne od pracy.
BolognaFiere Cosmoprof zorganizuje konkretne inicjatywy zbliżające 54. edycję, utrzymując stały dialog z operatorami.

Udział w Cosmopack 2023 już zapowiedziały takie firmy jak: Ancorotti Cosmetics, Berlin, B.Kolormakeup & Skincare, Chromavis, Cosmax, Fiabila, Geka, Hct, Intercos, Lumson, Schwan Cosmetics i Toly.

Wśród wystawców Cosmo Perfumery & Cosmetics będą: Ahava, Air-Val International, Alma K, Cole Beauty, Dr Pawpaw, Equilibra, Farmaceutici Dott. Ciccarelli, Geske, Gosh Copenhagen, Groupe Bogart, Hairburst, L’erbolario, Mann & Schroeder, Orly International, Peggy Sage, Puro Bio, Sarbec, The Ayurveda Experience. W edycji 2023 wezmą też udział: FENAPRO (Włoskie Stowarzyszenie Perfumiarzy) oraz FEDP (Europejska Federacja Perfumeryjna).

Swoją ofertę w ramach Cosmo Hair, Nail & Beauty Salon zaprezentują: Alfaparf, Baldan Group, Bioline, Comfortzone, Lpg, Nilo, Sportarredo, And Tecniwork For Beauty Salon, B.E.B. Cosmetics, Kinetics Nail Systems Ltd And Thuya For Nail, And Babyliss Pro, Ceriotti, Cotril, Davines, Eley, Gamma & Bross Spa, Landoll, Parlux oraz Rolland.

XXIII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging SLDL – Warszawa – 17-19.03.2023 r.

Do udziału w kongresie zaprasza jak zwykle Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Organizatorzy zamierzają podkreślić wagę bezpieczeństwa terapii, pokazać jak ważne jest stosowanie wyłącznie bezpiecznych produktów kupowanych u autoryzowanych przedstawicieli i dystrybutorów.
Chcą również zwrócić uwagę na fakt odległych skutków stosowania różnych terapii, pokazać z jakimi problemami przychodzi mierzyć się po latach stosowania implantów tkankowych.

Podtrzymując wieloletnią tradycję paneli eksperckich cieszących się dużym zainteresowaniem lekarzy i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i prośbom, przygotowywany jest szeroki zakres tematyczny nurtujących specjalistów zagadnień.

Co w programie?

 • Aspekty prawne i biznesowe w gabinecie lekarskim
 • Regeneracja skóry – biostymulatory/induktory – nowe zastosowania w medycynie estetycznej; terapie nieinwazyjne; okolica intymna; varia
 • Toksyna botulinowa
 • Implanty tkankowe
 • Technologie laserowe w medycynie estetycznej
 • Nowoczesne technologie w medycynie estetycznej
 • Diagnostyka i leczenie powikłań w medycynie estetycznej
 • Trudne okolice – usta; oko
 • Medycyna przeciwstarzeniowa
 • Pacjent onkologiczny jako wyzwanie dla lekarza medycyny estetycznej

Program uzupełnią sesje satelitarne i panele eksperckie.

II Kongres Kosmetologii Estetycznej – Kraków – 20.03.2023 r.

Co zapowiadają organizatorzy kongresu w Tauron Arena Kraków?

Czekają na Was:

 • wartościowe wykłady ekspertów branży beauty
 • pełne procedury zabiegowe topowych preparatów
 • prezentacja urządzeń najnowszej generacji
 • rabaty od firm związanych z medycyną estetyczną

Jak deklarują to wydarzenie to okazja do pozyskania cennych kontaktów biznesowych oraz wiedzy branżowej. Zapraszają do udziału zarówno kosmetologów, lekarzy, pielęgniarki, studentów oraz wszystkie osoby związane z branżą kosmetologii estetycznej!

 AMWC – Monako – 30.03-01.04.2023 r.

AMWC to wiodąca na świecie konferencja naukowa specjalizująca się w medycynie estetycznej i przeciwstarzeniowej. Odbywająca się pod Wysokim Patronatem JKW Księcia Alberta II z Monako i bazująca na 20-letnim pionierskim światowym doświadczeniu.

30 marca 2023 r. ten cieszący się międzynarodową renomą kongres powróci do Monako na swoją 21. edycję – goszcząc ponad 12 000 uczestników, 250 cenionych mówców i 250 najbardziej zaufanych firm w branży, aby zaangażować się w program naukowy na najwyższym poziomie i tętniącą życiem wystawę. 

Opierając się co roku na najnowszych badaniach opartych na dowodach i najnowocześniejszych innowacjach w branży, AMWC Monaco zapewnia odpowiedni program naukowy mający na celu podniesienie umiejętności uczestników.

Program obejmuje różnorodne dyscypliny z zakresu estetyki od dermatologii i chirurgii małoinwazyjnej, po ginekologię, medycynę przeciwstarzeniową, zarządzanie praktyką i wiele innych. W sumie 65 sympozjów sponsorowanych, 75 sesji naukowych, 300 międzynarodowych mówców. A także kurs przedkongresowy Masterclass usta, okolice, szyja i dekolt.

Targi KRAKDENT – Kraków – 30.03-1.04.2023 r.

Dedykowane branży stomatologicznej Targi KRAKDENT to międzynarodowa wystawa produktów i usług z zakresu stomatologii, połączona z programem naukowym, skierowanym do stomatologów (także stażystów i studentów), techników dentystycznych (w tym uczniów o profilu technik dentystyczny) oraz higienistek i asystentek, nauczycieli szkół medycznych i uczniów. A także managementu: właścicieli klinik i gabinetów stomatologicznych oraz kadry zarządzającej nimi.

Przewidziany jest udział ponad 300 polskich i zagranicznych wystawców, kilkadziesiąt godzin kursów medycznych, szkoleń, warsztatów oraz Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny Dental Spaghetti. W ramach programu KRAKDENT-u szereg atrakcji na scenie KRAKDENT MeetUp i imponująca liczba nowości prezentowanych na stoiskach.

Międzynarodowe Targi Kosmetyków i Akcesoriów Beauty – Düsseldorf, Niemcy – 31.03-2.04.2023 r.

BEAUTY DÜSSELDORF to wiodące spotkanie dla branży kosmetycznej, stóp, paznokci, wellness i spa. Od 31 marca do 2 kwietnia 2023 r. uczestniczący w targach wystawcy i marki będą prezentować innowacje, trendy i nowości produktowe z branży. Wystawcom towarzyszyć będzie bogaty program imprez towarzyszących. Atrakcją tych targów są konkursy na żywo na scenach. W obecności doświadczonej publiczności międzynarodowi profesjonaliści i młode talenty rywalizują ze sobą w różnych kategoriach wizażu i stylizacji paznokci. 

Makijażyści rywalizują w temacie „Halo Color Pop”.

Podczas EUROPEAN MAKE-UP AWARD osoby rozpoczynające karierę zawodową od 18 roku życia wystartują w pierwszym dniu targów (piątek, 31 marca). Talenty mają za zadanie stworzyć promienną twarz za pomocą jaskrawych kolorów makijażu i odważnie uderzających kombinacji – i temu wyzwaniu trzeba sprostać dzięki grze pomarańczy i różu. Pierwsze trzy miejsca zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi i pucharami (Zwycięzca: 1000 EUR + NAGRODA, II nagroda: 750 EUR + NAGRODA, III nagroda: 500 EUR + NAGRODA). 

’80’s SUMMER GLAM’ dla profesjonalistów w dziedzinie makijażu

EUROPEAN MAKE-UP AWARD Expert, która odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia jest przeznaczony dla profesjonalnych wizażystów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w kraju i za granicą. Tegoroczne motto brzmi „80’s SUMMER GLAM” i jest inspirowane najwspanialszymi i najbardziej efektownymi makijażami z lat 80. Pełne usta, promienne oczy z perfekcyjnym eyelinerem i piękna, zdrowa konsystencja skóry – ten konkurs ma na celu stworzenie wyglądu, o jakim marzy każda dama.

Pierwsze trzy miejsca zostaną uhonorowane nagrodami pieniężnymi i pucharami (Zwycięzca: 2000 € + NAGRODA, 2. miejsce: 1500 € + NAGRODA, 3. miejsce: 1000 € + NAGRODA). 

Nailympia Germany po raz drugi na targach BEAUTY

Po udanym debiucie Nailympia Germany Nail Competition rozpocznie drugą rundę w BEAUTY DÜSSELDORF. To najbardziej prestiżowy światowy konkurs stylizacji paznokci na całym świecie.  Na scenie w pawilonie 12 odbędą się konkursy dla nowicjuszy, praktykantów i mistrzów w następujących kategoriach: Manicure hybrydowy, Tip/Overlay, Gel Sculpting, Reality Nail Art, Salon Nails, Acrylic Tip/Overlay, Acrylic Sculpting, Joy of Nails, Stiletto Nails i French Twist 5 Shape Challenge.

Permanent BEAUTY Masters

W 2023 BEAUTY DÜSSELDORF rozpocznie się nowe coroczne wydarzenie dla wszystkich ekspertów PMU: podczas targów od 31 marca do 2 kwietnia 2023 r. Permanent BEAUTY Masters po raz pierwszy zamierzają oczarować wschodzących i profesjonalnych artystów makijażu permanentnego oraz innych zainteresowanych mieszanką mistrzostw, inspirujących rozmów eksperckich czołowych mówców z biznesu PMU oraz elementów networkingowych i rozrywkowych.

W 2023 roku „Złota Maska Wizażu

powędruje do Miriam Jacks, wizażystki, stylistki fryzur, przedsiębiorcy i założycielki oraz CEO linii kosmetyków JACKS. Miriam Jacks objechała całą Europę jako wizażystka, nadała wielu celebrytom promienny wygląd i została zatrudniona jako National Make-up Artist przez L’Oréal Paris.

Beauty Forum – Warszawa – 1-2.04.2023 r.

Od 26 lat Health and Beauty Media, a od 2018 roku również członek międzynarodowej grupy Cosmoprof, organizuje największe w Polsce targi dla profesjonalistów branży beauty!

Targi BEAUTY FORUM to znaczący pod względem charakteru i zasięgu event skierowany do profesjonalistów branży beauty. Kompleksowa oferta targów dostosowana jest zarówno do potrzeb doświadczonych fachowców, właścicieli, menadżerów i pracowników gabinetów kosmetycznych i salonów medycyny estetycznej, jak i do osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży beauty, w tym inwestorów, studentów i uczniów szkół kierunkowych. Organizatorzy zapraszają również przedstawicieli drogerii i aptek. 

Dla komfortu zwiedzania obszar wystawienniczy został podzielony na strefy tematyczne:

 • Kosmetyka klasyczna i aparaturowa,
 • Makijaż klasyczny i permanentny,
 • Podologia,
 • Paznokcie i rzęsy,
 • Exclusive
 • oraz NOWOŚĆ – Eko & More.

Podczas targów BEAUTY FORUM odbędzie się szkolenie Look & Learn, które poprowadzi dla Państwa Agnieszka Chełmońska, makijażystka marki KRYOLAN. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału.

Poznacie Państwo trendy, nowości oraz sięgniecie po najnowsze informacje z branży. A także poczujecie emocje podczas finałów mistrzostw i konkursów. Prezentacje firmowe oraz prelekcje dostarczą inspiracji (więcej informacji wkrótce).

Podczas targów BEAUTY FORUM odbędą się mistrzostwa z zakresu makijażu: 

 • Konkurs Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND – temat przewodni “Mysterious Elf”,
 • Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND – temat przewodni “Szamanka” 
 • Polskie Mistrzostwom Makijażu – tematem przewodnim będzie Vintage Style – the 50’s Are Back”

Dodatkowo partner biznesowy Ewa Żabińska-Lubowiecka zaprasza na Międzynarodowe Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nailpro Poland 2023.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekotyki – Katowice – 1.04.2023 r.

To kolejna po krakowskich edycja targów grupujących firmy kosmetyczne, które opierają produkcję na ekologicznych, naturalnych lub wegańskich surowcach.

Targi LOOK i beautyVision – Poznań – 15-16.04.2023 r.

Na targach kosmetycznych beautyVISION poznacie światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Podczas konferencji uznani specjaliści z kraju przekażą wiedzę, która pozwoli Państwu wprowadzić innowacje do swojego salonu.

Targi Kosmetyków Naturalnych Ekocuda  Poznań – 15-16.04.2023 r.

Następna edycja po gdańskich targów, gdzie swoje produkty prezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Pojawiają się również marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku.

XIV Ogólnopolska Konferencja Trychologiczna – Kraków – 15-16.04.2023 r.

Nie ma jeszcze opisu wydarzenia.

OFF LABEL Sympozjum naukowe: Soczysta jędrność skóry – biostymulatory i techniki łączone cz. I – Warszawa – 22.04.2023 r.

Na razie brak konkretów na temat wydarzenia. Można się na nie jedynie zapisywać.

Więcej informacji wkrótce!

Zdjęcia pochodzą ze stron organizatorów wydarzeń.

Dalszy ciąg wydarzeń TUTAJ

Pobierz materiały edukacyjne
Facebook Instagram Youtube Spotify