Dermatic.pl Aesthetic Business

Konferencja Beauty Innovations – grudzień 2023

trendbook 1200x300
, ten tekst przeczytasz w: 2 minuty
Już za niespełna tydzień kolejna edycja konferencji dla branży kosmetycznej – Beauty Innovations grudzień 2023! Rejestracja trwa, a do czwartku można zarejestrować się w ostatniej niższej cenie.  To wydarzenie, które w jednym miejscu gromadzi przedstawicieli branży kosmetycznej. A prelegentami są eksperci posiadający nie tylko wiedzę, ale również doświadczenie.

oprac. Barbara Kielczyk

Wydarzenie skierowane jest do:

  • właścicieli, prezesów i członków zarządów firm produkcyjnych i dystrybuujących produkty kosmetyczne;
  • pracowników laboratoriów, działów badawczo-rozwojowych, działów produkcji, kontroli jakości, osób zajmujących się marketingiem w firmach kosmetycznych;
  • firm świadczących usługi dla branży kosmetycznej, dostawców surowców kosmetycznych, technologii, aparatury, etykiet, opakowań;
  • przedstawicieli uczelni wyższych, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych branżą kosmetyczną.

Rejestracja na konferencję wciąż trwa: https://konferencja.biotechnologia.pl/ Konferencja odbędzie się w trybie on-line.

Dla tych, którzy chcieliby wziąć udział w  konferencji w większym gronie, polecana jest opcja „Cena dla firm – 1 rejestracja, dostęp dla większej liczby osób”. W tym certyfikaty imienne dla wszystkich oraz dostęp do nagrania z konferencji na 14 dni.

W programie zaplanowano:

1.    Zastosowanie ekstraktu z nasion żywotnika (Thuja occidentalis), korzenia rdestu wielokwiatowego, kofeiny oraz oleju z czarnuszki w preparatach do pielęgnacji i koloryzacji włosów – Katarzyna Grużewska (MARION Sp. z o.o.)
2.    Greenwashing w przemyśle kosmetycznym – jak sobie z nim radzić? – Monika Blezień–Ruszaj (BeautyEko)
3.    Podróbki produktów kosmetycznych jako naruszenia praw własności przemysłowej – jak się przed nimi ustrzec, jakie działania podjąć i jak ochronić swój produkt już na granicy? – Marta Krzyśków-Szymkowicz (SZYMKOWICZ Patent and Trademark Attorneys)
4.    Ocena hipoalergiczności w świetle zmian dotyczących alergenów – Ewelina Drelich (Drelich&Zielski Concept)
5.    Złote standardy bezpieczeństwa w stylizacji paznokci. Najnowszy przewodnik techniczny kosmetycznych – Marta Wiąckowska (Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego)
6.    Pielęgnacja skóry w wybranych jednostkach chorobowych. Aspekt prawny komunikacji produktu kosmetycznego – Paweł Wojtanowski (Pawcos Consulting)
7.    Zielona komunikacja przyszłości – Karolina Chojnacka (PSPKD | Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego)
8.    Social media a produkty kosmetyczne – trendy, o których nikt nie mówi, a wpływają na sukces wdrożenia kosmetyku – Magdalena Kaczanowicz (Racja Pielęgnacja)
9.    Opakowanie kosmetyku filarem trwałości i bezpieczeństwa produktu kosmetycznego – Magdalena Garbolińska (GBA POLSKA)
10.   Systemy wspierające przenikanie transdermalne – Marta Pawłowska (ACC Assessment Consulting Chemicals)
11.    Historia i przyszłość surowców odzwierzęcych – Aleksandra Wójcicka (ACC Assessment Consulting Chemicals)
12.    Import i eksport kosmetyków – co nam się bardziej opłaca? – Łukasz Miernik (MPR Labs)
13.    Jak tu pięknie…śmierdzi – Magdalena Majcher (LaQ Natural&Vegan Cosmetics)
14.    Mikrokapsułki w kosmetyce – Agnieszka Idźkowska (Micro Capsules Factory)

W programie konferencji zaplanowano także Beauty Talk – luźne rozmowy o branży kosmetycznej. Poprowadzi je Adam Zalewski, a jego rozmówcą będzie Bernard Latanowicz z LaQ Natural&Vegan Cosmetics.

Portal Aesthetic Business tradycyjnie objął wydarzenie patronatem medialnym.

Pobierz materiały edukacyjne
Facebook Instagram Youtube Spotify