Dermatic.pl Aesthetic Business

O blogu

Princess czy Stylage? Peeling czy mezoterapia? – Czyli krótko o tym, dlaczego warto odwiedzać Bloga Dermatic.pl

Każdego dnia atakują nas reklamy produktów, które obiecują młodszy wygląd, jędrniejszą skórę, czy też redukcję zmarszczek. Chcesz się pozbyć cellulitu? Żaden problem! Szczupłe uda w miesiąc bez ćwiczeń i wyrzeczeń? Jasne. Jak odnaleźć się w świecie, który napędza reklama, a każdy produkt jest najnowszej generacji, najlepszy i do tego za grosze?

Odpowiedź jest prosta – czytajmy, pytajmy się ekspertów, korzystajmy z wiedzy praktyków i podejmujmy przemyślane decyzje. Na łamach naszego bloga chcemy wskazać Państwu na co warto zwracać uwagę podczas zakupów produktów takich jak: preparaty dermatologiczne, kosmeceutyki oraz produkty wykorzystywane w medycynie estetycznej, np. wypełniacze kwasu hialuronowego, nici PDO, czy też botulina. Ale to nie wszystko…

Będziemy pisać o tym jak czytać ulotki, zdemaskujemy popularne mity krążące wokół zabiegów odmładzających, wyszczuplających i upiększających. Opiszemy jak dbać o swoje ciało i organizm, wskażemy realne zagrożenia i opowiemy jak się przed nimi zabezpieczać. Będą tu również wskazówki praktyczne dotyczące zabiegów i krótkie wpisy dotyczące prowadzonych w ramach szkoleń w Dermatic Aesthetic Academy z zakresu mezoterapii igłowej i lipolizy iniekcyjnej jak również  zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, wypełniaczy, toksyny botulinowej oraz nici PDO.

Zapraszamy do regularnych wizyt i czerpania wiedzy z naszego źródłka zasilanego przez ekspertów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem oraz researcherów skupionych na tematyce zdrowia i urody.

Życzymy udanego użytkowania serwisu i zapraszamy do współpracy,

Zespół Dermatic

Facebook Instagram