Warsztaty dokształcające - techniki łączone w zabiegach estetycznych (mezoterapia, PRP, iPRF, Nici PDO)

Kod: 17-0034
3 190,00 zł

Warsztaty dokształcające – techniki łączone w zabiegach estetycznych (mezoterapia, PRP, i-PRF, nici PDO)

Dermatic Aesthetic Academy - jest to innowacyjne centrum szkoleniowe z ponad 10 letnim doświadczeniem na polskim rynku. Szkolenia realizujemy wg najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii i zabiegów estetycznych. W Dermatic Aesthetic Academy szkolimy lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarki i kosmetologów. Dzięki naszym doświadczonym trenerom, kursanci zdobywają wiedzę na najwyższym, światowym poziomie. 

O warsztatach

Zastosowanie technik łączonych pozwala na osiągnięcie efektów estetycznych, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać, stosując tylko jedną technikę rewitalizacji skóry.

Warsztaty dedykowane są dla osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu zabiegów z mezoterapii igłowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny, a także posiadające doświadczenie w aplikacji nici PDO.

Podczas warsztatów największy nacisk kładziemy na dokładne omówienie wskazań zabiegowych, zaplanowanie poszczególnych technik oraz ćwiczenia praktyczne. Warsztaty są okazją do omówienia nietypowych przypadków, z którymi spotkali się kursanci, a także przestrzenią do zweryfikowania wcześniejszych umiejętności.

Więcej informacji oraz kontakt do Akademii

 • Telefon: +48 575 331 667 
 • Mail: szkolenia@dermatic.pl 

  Szczegóły

  1. Data: wybierz z listy powyżej

  2. Cena: 3190zł (brutto)*

  3. Wielkość grupy: do 7 osób

  4. Długość szkolenia: 7 godzin

  5. Modelki do zabiegów: kursanci zobowiązani są przybyć z 1 modelką. Modelki pokrywają koszty uczestnictwa w wysokości 450zł.

  6. Regulamin Dermatic Aesthetic Academy dostępny TUTAJ >

  Zakres warsztatów:

  1. Rewitalizacja i regeneracja skóry twarzy, szyi, dekoltu

  2. Korekcja zmarszczek i fałd (opadające policzki i obszar pod dolną szczęką, fałdy skóry na policzku, pomarszczone policzki, wyraźny fałd nosowo-wargowy, rowek policzkowo-jarzmowy, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy)

  3. Wypełnienie blizn potrądzikowych, pourazowych, rozstępów

  * Koszt uczestnictwa w szkoleniu 1 osoby wynosi 2593,50 zł (netto). Do podanej ceny nie doliczymy podatku VAT, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych (co najmniej 70%) i służy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (aby skorzystać z tej ceny należy złożyć stosowne oświadczenie. Więcej informacji TUTAJ >.

  W przeciwnym razie do powyższej ceny zostaje doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Cena brutto szkolenia wynosi wówczas 3190,00 zł.

  Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

  Regulamin szkoleniaPobierz
  PoziomPoziom ekspercki
  TematykaMezoterapia igłowa, Osocze bogatopłytkowe (PRP), Fibryna bogatopłytkowa (iPRF), Nici PDO