Warsztaty dokształcające - techniki łączone w zabiegach estetycznych (mezoterapia, PRP, iPRF, Nici PDO)

Kod: 17-0034
3 190,00 zł

Warsztaty dokształcające – techniki łączone w zabiegach estetycznych (mezoterapia, PRP, i-PRF, nici PDO)

Dermatic Aesthetic Academy - jest to innowacyjne centrum szkoleniowe z ponad 10 letnim doświadczeniem na polskim rynku. Szkolenia realizujemy wg najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii i zabiegów estetycznych. W Dermatic Aesthetic Academy szkolimy lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarki i kosmetologów. Dzięki naszym doświadczonym trenerom, kursanci zdobywają wiedzę na najwyższym, światowym poziomie. 

O warsztatach

Zastosowanie technik łączonych pozwala na osiągnięcie efektów estetycznych, których nie bylibyśmy w stanie uzyskać, stosując tylko jedną technikę rewitalizacji skóry.

Warsztaty dedykowane są dla osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu zabiegów z mezoterapii igłowej, zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny, a także posiadające doświadczenie w aplikacji nici PDO.

Podczas warsztatów największy nacisk kładziemy na dokładne omówienie wskazań zabiegowych, zaplanowanie poszczególnych technik oraz ćwiczenia praktyczne. Warsztaty są okazją do omówienia nietypowych przypadków, z którymi spotkali się kursanci, a także przestrzenią do zweryfikowania wcześniejszych umiejętności.

Więcej informacji oraz kontakt do Akademii

 • Telefon: +48 575 331 667 
 • Mail: szkolenia@dermatic.pl 

  Szczegóły

  1. Data: wybierz z listy powyżej

  2. Cena: 3190zł (brutto)*

  3. Wielkość grupy: do 7 osób

  4. Długość szkolenia: 7 godzin

  5. Modelki/modele na szkoleniu

      Informujemy, że na szkolenie kursantka/nt mogą przyjść ze Swoimi modelkami/mi jak i również sami skorzystać z możliwości bycia modelką/em.

      Koszt uczestnictwa w szkoleniu w roli modelki/a to 450zł.

  6. Regulamin Dermatic Aesthetic Academy dostępny TUTAJ 

  Zakres warsztatów

  1. Rewitalizacja i regeneracja skóry twarzy, szyi, dekoltu

  2. Korekcja zmarszczek i fałd (opadające policzki i obszar pod dolną szczęką, fałdy skóry na policzku, pomarszczone policzki, wyraźny fałd nosowo-wargowy, rowek policzkowo-jarzmowy, fałd podbródkowy, fałd marionetkowy)

  3. Wypełnienie blizn potrądzikowych, pourazowych, rozstępów

  * Koszt uczestnictwa w szkoleniu 1 osoby wynosi 2593,50 zł (netto). Do podanej ceny nie doliczymy podatku VAT, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych (co najmniej 70%) i służy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (aby skorzystać z tej ceny należy złożyć stosowne oświadczenie. Więcej informacji TUTAJ >.

  W przeciwnym razie do powyższej ceny zostaje doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Cena brutto szkolenia wynosi wówczas 3190,00 zł.

  Arleta 16.02.2021

  Mega dawka wiedzy ! Pełen profesjonalizm ! Polecam

  Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

  Regulamin szkoleniaPobierz
  PoziomPoziom ekspercki
  TematykaMezoterapia igłowa, Osocze bogatopłytkowe (PRP), Fibryna bogatopłytkowa (iPRF), Nici PDO