Warsztaty dokształcające z wypełniaczy HA

Kod: 17-0007
2 690,00 zł

Dermatic Aesthetic Academy to innowacyjne centrum szkoleniowe z ponad 10 letnim doświadczeniem na polskim rynku.

Szkolenia realizujemy wg najnowszych osiągnięć w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Szkolimy lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarki, położne i kosmetologów. Dzięki naszym doświadczonym prelegentom, kursanci na naszych szkoleniach zdobywają wiedzę na najwyższym poziomie.

Warsztaty dedykowane sa dla osób posiadających doświadczenie w prowadzeniu zabiegów z zastosowaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, które ukończyły podstawowe i zaawansowane szkolenie z technik zastosowania wypełniaczy na bazie usieciowanego HA. Podczas warsztatów największy nacisk kładziemy na ćwiczenia praktyczne (także zabiegi z użyciem kaniuli).

Warsztaty sa okazją do omówienia nietypowych przypadków, z którymi spotkali się kursanci, a także przestrzenią do zaprezentowania sposbów radzenia sobie z niepożądanymi efektami zabiegów (m.in. podawanie hialuronidazy).

* praktykowane podczas szkolenia okolice zabiegowe zależą od wskazań występujących u modelek. Wskazania oceniane są podczas konsultacji przedzabiegowych przez trenera wspólnie z grupą kursantów. Może to spowodować, że nie wszystkie zabiegi z powyższej listy zostaną przepraktykowane podczas szkolenia z powodu braku modelki posiadającej określone wskazania.

Więcej informacji oraz kontakt do Akademii

 • Telefon: +48 575 331 667 
 • Mail: szkolenia@dermatic.pl 

Szczegóły

1. Data szkolenia: wybierz z rozwijanej listy powyżej

2. Cena: 2690 zł (brutto)*

2. Długość szkolenia: 7 godzin

3. Wielkość grupy: do 6 osób

6Regulamin Dermatic Aesthetic Academy dostępny TUTAJ >

4. Modelki do zabiegów: kursanci proszeni są o przyjście z modelką. W razie potrzeby organizator zapewnia modelki. Koszt uczestnictwa to 250 zł / 1ml.

W programie szkolenia

 • Powiększanie ust
 • Korekcja zmarszczek gładzizny (lwia zmarszczka)
 • Korekcja fałd nosowo-wargowych
 • Modelowanie konturu ust i korekcja zmarszczek palacza
 • Unoszenie kącików ust
 • Korekcja linii marionetki
 • Uwydatnianie kości policzkowych
 • Wypełnianie utraconej obje tości policzków
 • Modelowanie brody i podbródka

* Koszt uczestnictwa w szkoleniu 1 osoby wynosi 2186,99 zł (netto). Do podanej ceny nie doliczymy podatku VAT, gdy udział w szkoleniu jest finansowany ze środków publicznych (co najmniej 70%) i służy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (aby skorzystać z tej ceny należy złożyć stosowne oświadczenie. Więcej informacji TUTAJ >.

W przeciwnym razie do powyższej ceny zostaje doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Cena brutto szkolenia wynosi wówczas 2690,00 zł.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

Regulamin szkoleniaPobierz
PoziomPoziom zaawansowany
TematykaWypełniacze