Ochrona przeciwsłoneczna z Dermatic - Venome

Ochrona przeciwsłoneczna z Dermatic - Venome

Jednym z ważniejszych czynników decydujących o powodzeniu zabiegu i osiągnięciu zadawalającego efektu jest ochrona przeciwsłoneczna.

Przy zabiegach przerywających czy naruszających ciągłość naskórka istnieje duże ryzyko powstania przebarwień.

Uszkodzona skóra jest niezwykle wrażliwa, a usuwanie przebarwień posłonecznych jest niekiedy bardzo trudne, wymaga wielu zabiegów i cierpliwości pacjenta. Niezależnie od pogody powinniśmy zatem sięgać po filtry. Dzięki temu możemy znacznie zatrzymać proces który jest w 80% odpowiedzialny za wszystkie oznaki starzenia się skóry.

W naszej ofercie znajdziesz wilofukncyjne kremy ochronne:

 • Krem BLOC oraz spray BLOCK – wysoka ochrona aż do 8 godzin

 • Gama Mesoprotech od Mesoestetic – kremy, balsamy, mgiełki oraz oliwki

 • Skin Tech Melablock HSP SPF 50+ – aktywuje naturalne białka (HSP) chroniące skórę przed nadmiernym przegrzaniem.

 • MediSpa SunSpray – genialny filtr w sprayu, bardzo łatwo się aplikuje i świetnie sprawdza w każdych warunkach, z powodzeniem można go stosować przed jak i po nałożeniu makijażu
  Mezoterapia, wypełniacze, peelingi, kosmeceutyki, osocze – Venome zaoferuje Ci wszystko czego potrzebujesz.

  W ramach marki Venome opracowaliśmy 5 serii produktowych:

  1. VENOME FILLER
  - to gama pięciu wypełniaczy tkankowych opartych na monofazowym, biofermentacyjnym żelu usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego.

  Innowacyjna technologia #TOUCH

  Produkty z linii Venome Filler oparte zostały na innowacyjnej technologii TOUCH, która charakteryzuje się zastosowaniem w produkcji stabilizowanego kwasu hialuronowego o wysokiej masie cząsteczkowej i niewielkich odchyłach między rozmiarami oraz odpowiednio przygotowanego, fizjologicznego roztworu buforowego, który nawadnia formułę tworząc trójwymiarową sieć kwasu.

  2. VENOME MESO - linia bogatych w substancje aktywnych mezokoktajli, która pomoże Ci w walce z każdym problemem skórnym? Brzmi jak Venome Meso!

  W ramach tej serii znajdziesz produkty dobrane specjalnie pod kątem konkretnych okolic skóry i ich indywidualnych potrzeb: zmarszczki, fotostarzenie, cellulit, cienkie,delikatne włosy, skóra atopowa. Przebarwienia, trądzik, cienie pod oczami, delikatna skóra.

  3. VENOME SKIN ANTIDOTE – kryją się pod nią 3 wyjątkowe ampułki zawierające serum do stosowania zewnętrznego. GLOW, LIFT oraz HYDRATION doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry po zabiegach jak i codziennej pielęgnacji domowej. Skin Antidote Glow otrzymało nagrodę Innowacji LNE 2020!

  4. VENOME PEEL - W tej serii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia peelingu w swoim gabinecie. Dodatkowo znajdziesz w niej produkty do zmywania makijażu oraz przygotowania skóry przed zabiegiem.

  Venome Cosmeceuticals - Serum z Witaminą C oraz krem nawilżający świetnie sprawdzą się w terapii po zabiegowej. Produkty z linii Venome Peel to kompleksowe i innowacyjne podejście do zabiegów z peelingami, bazujące na najwyższej jakości składnikach.

  5. VENOME PRP/iPRF - to zestaw do profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

  Innymi słowy to autologiczna terapia wykorzystująca naturalne mechanizmy regeneracji skóry. Jeżeli cenisz sobie naturalne podejście do wielu aspektów, w tym do zabiegów estetycznych, to idealne rozwiązanie dla Ciebie!
 • Zwiń opis