Usta

Piękno ust zależy nie tylko od pięknych, symetrycznych warg ale również obszaru wokół nich.

Dzięki odpowiednim preparatom do usuwania drobnych zmarszczek w okolicach ust, redukcji bruzd oraz podkreślania czerwieni wargowej, pełne objętości wargi potrafią wyeksponować kobiecość i sprawić, że nasze pacjentki poczują się pewniejsze siebie.

Polecamy:

  • Amalian SF 14 natural lips to produkt idealny do delikatnego powiększenia ust oraz do uzupełnienia związanej z wiekiem utraty ich objętości. Doskonale nadaje się również do wypełniania drobnych zmarszczek wokół ust. Dzięki temu preparatowi odzyskamy naturalny wygląd młodych ust bez zmiany ich naturalnej geometrii.

  • Stylage Special Lips 1 ml - to optymalne rozwiązanie, dzięki któremu osiągniemy naturalny efekt pięknych warg. Zawiera on 18,5 mg/ml kwasu hialuronowego, który subtelnie wymodeluje usta i poprawi tym samym atrakcyjność naszego pacjenta. To także polecane rozwiązanie w niwelowaniu zmarszczek w okolicach ust, których główną przyczyną jest często palenie wyrobów tytoniowych.

  • Fibryna bogatopłytkowa – ten gęsty, autologiczny żel pozwala na jeszcze większe i bardziej widoczne efekty w postaci regeneracji i naprawy struktur skóry, między innymi dzięki zawartości komórek macierzystych. Doskonale nawilża usta z tendencją do wysuszeń.
  • Zwiń opis