Stylage Special Lips Bisoft 1x1ml, z Mepiwakainą

Kod: 01-0144

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Bi-SOFT® - BEZPIECZEŃSTWO I PRECYZJA

W 2018 roku francuska firma Laboratoires VIVACY® wprowadziła na rynek innowacyjną i opatentowaną technologię strzykawek Stylage Bi-SOFT®. Technologia Bi-SOFT® pozwala na większą precyzję, wygodę i maksymalną kontrolę podczas iniekcji kwasu hialuronowego, co z kolei zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zdecydowanie poprawia komfort zabiegu.

Czym jest technologia Bi-SOFT®?

Głównym wyzwaniem Laboratoires VIVACY® na etapie projektowania było zapewnienie równowagi pomiędzy stabilnością a łatwością manewrowania strzykawką podczas zabiegu. Aby to osiągnąć, w nowej strzykawce Bi-SOFT® środek ciężkości został przesunięty w okolice krawędzi tłoka znajdującej się bliżej ręki zabiegowca, co pozwala na zdecydowane zwiększenie stabilności strzykawki i doskonałą precyzję podczas wykonywania zabiegu.

Doskonała konstrukcja

Ergonomiczna konstrukcja strzykawek Bi-SOFT® została opracowana z myślą o łatwym stosowaniu zarówno przez doświadczonych jak i niedoświadczonych zabiegowców.

Korpus strzykawki wykonany został z przezroczystego poliwęglanu o medycznej jakości, a miękkie w dotyku elementy to TPE - termoplastyczny elastomer, zapewniający dodatkową przyczepność i brak poślizgu pomiędzy powierzchnią strzykawki a rękawiczkami.

Miejsce na palce odznacza się wklęsłą powierzchnią z uniesionymi krawędziami, co pozwala zapobiec ślizganiu się palców z powierzchni uchwytu, dzięki czemu iniekcja przebiega w sposób pewny i regularny.

Powierzchnia tłoka została zwiększona o 80% w porównaniu do tradycyjnej strzykawki, dzięki czemu można obsługiwać strzykawkę wnętrzem dłoni (nie tylko kciukiem) i ma się wrażenie stosowania mniejszej siły podczas nacisku na tłok, co jest szczególne istotne podczas podawania produktów wolumetrycznych o dużej lepkości.

Czym jest Mepiwakaina?

Mepiwakaina należy do amidowych środków miejscowo znieczulających. Mepiwakaina hamuje odwracalnie przewodnictwo impulsów nerwowych wzdłuż włókien nerwowych poprzez oddziaływanie na transport jonowy przez błonę komórkową.

Mepiwakaina należy do tej samej rodziny związków co lidokaina i jest powszechnie stosowana w stomatologii. Potwierdzono, że prowadzi do mniejszego rozszerzenia naczyń krwionośnych niż lidokaina.

Stylage Special Lips to wypełniacz przeznaczony specjalnie do modelowania kontury i/lub powiększania ust.

Preparat składa się z kombinacji usieciowanego kwasu hialuronowego i przeciwutleniacza (mannitol). To połączenie sprawia, że efekty zabiegów z użyciem Stylage wyglądają bardzo naturalnie.

Mannitol, który naturalnie występuje w owocach i warzywach zmniejsza negatywny wpływ wolnych rodników, które są uwalniane w trakcie zabiegu.

Obniża to zagrożenie wystąpienia siniaków i obrzęku po zabiegu a ponadto chroni wypełniacz przed degradacją zapewniając dłuższy czas utrzymywania się efektu.

Wskazania

  • Zwiększenie objętości ust
  • Korekcja asymetrii ust
  • Wyrównanie wielkości warg
  • Korekcja zmarszczek palacza
  • Nawilżenie ust

Skład

  • 18,5mg/ml usieciowanego kwasu hialuronowego
  • 0,3% mepiwakainy

Stosowanie

  • Głębokość iniekcji: wierzchnia do środkowej warstwy skóry właściwej lub błony śłuzowej ust

Opakowanie zawiera

  • 1 ampułko-strzykawka x 1ml preparatu
  • 2 sterylne, jednorazowe igły

Napisz recenzję produktu i otrzymaj dodatkowe punkty Dermatic!

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Quality
Marka Stylage
Zabiegi Usta
Zawartość lidokainy Z Mepiwakainą
Wskazania wypełniaczy Modelowanie ust
Stężenie HA 18,5mg/ml
Pojemność 1ml