Stylage S Lidocaine BiSoft 2x0,8ml

Kod: 01-0131

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Bi-SOFT® - BEZPIECZEŃSTWO I PRECYZJA


W 2018 roku francuska firma Laboratoires VIVACY® wprowadziła na rynek innowacyjną i opatentowaną technologię strzykawek Stylage Bi-SOFT®. Technologia Bi-SOFT® pozwala na większą precyzję, wygodę i maksymalną kontrolę podczas iniekcji kwasu hialuronowego, co z kolei zapewnia pacjentom poczucie bezpieczeństwa i zdecydowanie poprawia komfort zabiegu.

Czym jest technologia Bi-SOFT®?

Głównym wyzwaniem Laboratoires VIVACY® na etapie projektowania było zapewnienie równowagi pomiędzy stabilnością a łatwością manewrowania strzykawką podczas zabiegu. Aby to osiągnąć, w nowej strzykawce Bi-SOFT® środek ciężkości został przesunięty w okolice krawędzi tłoka znajdującej się bliżej ręki zabiegowca, co pozwala na zdecydowane zwiększenie stabilności strzykawki i doskonałą precyzję podczas wykonywania zabiegu.

Doskonała konstrukcja

Ergonomiczna konstrukcja strzykawek Bi-SOFT® została opracowana z myślą o łatwym stosowaniu zarówno przez doświadczonych jak i niedoświadczonych zabiegowców.

Korpus strzykawki wykonany został z przezroczystego poliwęglanu o medycznej jakości, a miękkie w dotyku elementy to TPE - termoplastyczny elastomer, zapewniający dodatkową przyczepność i brak poślizgu pomiędzy powierzchnią strzykawki a rękawiczkami.

Miejsce na palce odznacza się wklęsłą powierzchnią z uniesionymi krawędziami, co pozwala zapobiec ślizganiu się palców z powierzchni uchwytu, dzięki czemu iniekcja przebiega w sposób pewny i regularny.

Powierzchnia tłoka została zwiększona o 80% w porównaniu do tradycyjnej strzykawki, dzięki czemu można obsługiwać strzykawkę wnętrzem dłoni (nie tylko kciukiem) i ma się wrażenie stosowania mniejszej siły podczas nacisku na tłok, co jest szczególne istotne podczas podawania produktów wolumetrycznych o dużej lepkości.


Stylage S to żel sieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego, sterylny, niepirogenny, o fizjologicznym pH i osmolarności. 

Linia StylAge cechuje się bezpieczeństwem i bardzo dobrą tolerancją, co potwierdzili lekarze dermatolodzy i chirurdzy plastyczni zajmujący się medycyną estetyczną, na podstawie obserwacji swoich pacjentów po roku od zabiegu. 

Samoistne, całkowite wchłonięcie produktów gwarantuje nie występowanie powikłań w postaci - blizn, zgrubień oraz zapewnia odwracalność zabiegu.

Efekt wypełnienia widoczny jest od razu po zabiegu i utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.

Wskazania

 • Korekcja płytkich zmarszczek
 • Korekcja cieni pod oczami
 • Uniesienie kącików ust
 • Korekcja płytkich i średniej głębokości fałd  nosowo-wargowych
 • Odmłodzenie zewnętrznej powierzchni dłoni

Skład

 • Kwas hialuronowy - substancja ta jest silnie usieciowana
 • Mannitol - zapobiega powstawaniu po zabiegu krwiaków i siniaków, głównie poprzez hamowanie działania wolnych rodników
 • 0,3% chlorowodoru lidokainy

Stosowanie

 • Głębokość iniekcji: wierzchnia lub środkowa warstwa skóry właściwej bądź błona śluzowa ust

Opakowanie zawiera

 • 2 ampułko-strzykawki x 0,8ml
 • 4 sterylne, jednorazowe igły

Napisz recenzję produktu i otrzymaj dodatkowe punkty Dermatic!

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Quality
Marka Stylage
Zabiegi Usta, Zmarszczki płytkie
Zawartość lidokainy Z lidokainą
Wskazania wypełniaczy Korekcja płytkich zmarszczek, Modelowanie ust
Stężenie HA 16mg/ml
Pojemność 2x0,8ml