Skóra wrażliwa/atopowa - Revitacare

Skóra wrażliwa/atopowa - Revitacare

Skóra wrażliwa to niezwykle problematyczny typ cery, który łatwo ulega podrażnieniu i nawet niewielka ilość nieodpowiedniego dla niego specyfiku może zostawić swój ślad w postaci intensywnego zaczerwienienia i uporczywego uczucia szczypania.

Coraz popularniejsze jest również atopowe i łojotokowe zapalenie skóry.

Dla osób ze skórą wrażliwą powinniśmy wybierać zabiegi z wykorzystaniem specyfików ukierunkowanych na łagodzenie niepożądanych stanów skórnych, o naturalnym i skutecznym składzie.

W polecanych zabiegach należy wyróżnić:

 • Osocze bogatopłytkowe („ wampirzy lifting”, czy też PRP) - preparat składa się z czynników wzrostu, dzięki którym można osiągnąć różne efekty w postaci ograniczenia podrażnień, poprawy nawilżenia, wygładzenia powstałych blizn, czy oznak starzenia się skóry, a także zregenerować uszkodzone miejsca i nadać skórze objętości i zdrowego wyglądu!

 • Venome Atopic - dzięki posiadanym składnikom,mezokoktajl pozwala przywrócić skórze naturalną delikatność i pozbyć się uczucia swędzenia, pieczenia i nieprzyjemnej szorstkości oraz osiągnąć maksymalny efekt zdrowej i odświeżonej cery.

 • H&S - Redermalizacja z marką Hyalual to unikalna kombinacja kwasu hialuronowego w stężeniu 0,9% i bursztynian sodu 1,6 %, która zapewnia działanie przeciwzapalne i nawilżające a także bezpieczny i szybki powrót do zdrowia dla skóry wrażliwej.

 • Beta-Skin Natural Active Cream (4 pojemności) - do jego głównych składników należy naturalny beta-glukan z owsa, estry z oleju lnianego, srebro koloidalne, jak i olej kokosowy. Świetny do pielęgnacji domowej i pod makijaż.
  Revitacare jest francuskim producentem, który od wielu już lat poświęca spore środki na poszukiwanie najlepszych preparatów do skutecznej pielęgnacji ludzkiej skóry.

  Oferowane przez laboratorium produkty potrafią skutecznie niwelować wszystkie niedoskonałości cery i hamować proces starzenia się skóry. Sama oferta przygotowana przez tę firmę jest ponadto bardzo szeroka i obejmuje wiele różnych produktów. Znajdziemy w niej przede wszystkim rzeczy stworzone dla profesjonalnej mezoterapii. Na przykład, koktajl do mezoterapii CytoCare 532 jest preparatem zapewniającym dogłębne nawilżanie oraz nawadnianie całej struktury skróry.

  Wszystkie oferowane tutaj produkty posiadają liczne atesty i są w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Produkowane są one na bazie receptur opracowanych przez naukowców firmy przez wiele lat. Jest to bez wątpienia jeden z najważniejszych liderów na rynku preparatów do szeroko pojętego leczenia skóry - klienci za każdym razem otrzymują tutaj gwarancję najwyższej skuteczności.
 • Zwiń opis