Revanesse Kiss 2x1ml

Kod: 01-0112

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Revanesse Kiss został stworzony szczególnie do powiększania, modelowania i konturowania ust.

Wyjątkowo zaprojektowany wypełniacz charakteryzuje się łatwością iniekcji i mniejszym ryzykiem powstawania obrzęku.

Wskazania

  • Zwiększenie objętości ust
  • Korekcja asymetrii ust
  • Korekcja zmarszczek palacza
  • Nawilżenie ust

Skład

  • 25mg/ml wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego

Protokół stosowania

  • Iniekcja w błonę śłuzową czerwieni wargowej
  • Rekomendowana igła: 27G lub 30G
  • Czas utrzymywania się efektów: 9 miesięcy

CECHY REVANESSE

1. Jednolitość

Cząsteczki żelu HA, które są sferyczne i jednolite, są gładsze i łatwiejsze do wstrzyknięcia, zapewniając bardziej naturalne rezultaty. Produkty Revanesse zawierają najbardziej jednorodne cząsteczki, co pozwala na optymalną integrację ze skórą.

2. Jednorodność

Autorska technologia sieciowania i frezowania Thixofix firmy Prollenium pozwala uzyskać najbardziej jednorodny żel HA dostępny na rynku wypełniaczy. Ta unikalna technologia mielenia sprawia, że ​​cząstki HA w Revanesse są mniejsze i bardziej jednorodne niż produkty konkurencyjne, tworząc żel łatwiejszy do wtrysku i formowania. Dodatkowo te właściwości zapewniają, że żel będzie rozkładał się wolniej i bardziej przewidywalnie, co zapewnia bardziej naturalne, długotrwałe rezultaty.

3. Trwałość

Linia wypełniaczy Revanesse wykorzystuje opatentowaną technologię Thixofix, jedną z najbardziej zaawansowanych dostępnych metod sieciowania.

Stopień usieciowania w Thixofix jest zoptymalizowany, spowalniając naturalną szybkość degradacji w organizmie. Pozwala to na uzyskanie długotrwałych rezultatów przy jednoczesnym zapewnieniu, że organizm traktuje je jak naturalny HA. Wypełniacze Revanesse wykorzystują wyłącznie HA o wysokiej masie cząsteczkowej, aby osiągnąć maksymalną trwałość.

4. Łatwość wstrzykiwania

Strzykawki zostały zaprojektowane tak, aby zawierały dodatkowe szerokie kołnierze z palcami i poszerzone tłoki, które zapewniają znacznie większą łatwość użycia i elastyczność podczas wstrzykiwania. Unikalny proces mielenia daje ultra-gładki żel, który umożliwia łatwe wstrzyknięcie nawet bardzo lepkiego Revanesse Contour igłą o drobnych oczkach bez utraty integralności żelu.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

MarkaRevanesse
ZabiegiUsta, Zmarszczki płytkie
Zawartość lidokainyBez lidokainy
Wskazania wypełniaczyModelowanie ust
Stężenie HA25mg/ml
Pojemność2x1ml