Cellular Matrix - zestaw do PRP z kwasem hialuronowym 1x2ml

Kod: 06-0014

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Cellular Matrix BTA-HA-3 – synergia działania i komplementarne efekty kliniczne kwasu hialuronowego (HA) i autologicznego osocza bogatopłytkowego (A-PRP), aby zapewnić dodatkowe korzyści pacjentom cierpiącym na chorobę zwyrodnieniową stawów (CZS).

Produkowane przez RegenLab wyroby medyczne klasy III posiadają certyfikat CE są sterylne i niepirogeniczne redukując ryzyko kontaminacji. Dodatkowo wszystkie komponenty zestawów Cellular Matrix są poddawane testom na biokompatybilność zgodnie ze standardami ISO 10993.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa użycia zestaw Cellular Matrix produkowany jest z zastosowaniem podwójnych sterylnych blistrów i został zaprojektowany jako gotowy do użycia bez konieczności dodatkowych zabiegów.

O marce 

Firma Regen Lab jest uznanym, wiodącym wytwórcą opatentowanej technologii uzyskiwania autologicznego osocza bogatopłytkowego (Autologous Platelet Rich Plasma, A-PRP). Z użyciem tej technologii przetwarza się własną krew pacjenta, dzięki czemu uzyskuje się płytki krwi, komórki i białka znajdujące zastosowanie w różnych dyscyplinach medycznych, takich jak medycyna sportowa, leczenie ran i medycyna estetyczna.

A-PRP wykorzystuje się również w połączeniu ze świeżo pobranymi komórkami (szpiku kostnego, tkanki tłuszczowej, komórkami skóry itp.).

 

Wskazania

Cellular Matrix BTA-HA-3 to śródskórne iniekcje w celu nawodnienia odwodnionej i pomarszczonej tkanki skórnej oraz iniekcje dostawowe w celu objawowego leczenia bolesności stawów i poprawy ruchomości. 

Opakowanie

1. W skład zestawu BCT HA wchodzą jałowe, apirogenne probówki umożliwiające mieszanie osocza bogatopłytkowego (PRP) z kwasem hialuronowym (HA) w identycznych proporcjach ( 2ml PRP na 2ml HA).

2. Każdy zestaw BCT HA zawiera probówkę RegenBCT. Próbówka zawiera podciśnienie, co pozwala pobrać 4ml krwi, a także:

  • 2ml żelowego kwasu hialuronowego w buforze fosforanowym (chlorek sodu, wodorofosforan dipotasowy, diwodorofosforan potasowy, chlorek potasu i wodę do iniekcji). Nieusieciowany kwas hialuronowy (30mg na probówkę, 1550 KDa) jest otrzymywany w drodze fermentacji
  • 3g obojętnego, poliestrowego żelu oddzielającego komórki
  • 0,6ml antykoagulantu (4% cytrynian sodu)

3. Akcesoria do pobierania krwi dostarczane są oddzielnie w zestawie akcesoriów.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Proszę zalogować się lub zarejestrować

ProduktyZestawy do PRP
ZabiegiRegeneracja skóry, Skóra wrażliwa
MarkaRegeneris