Ready Medical Post-Treatment HA+PFD+PA

Kod: 08-0221

Ready Medical Post-Treatment HA+PFD+PA to po zabiegowa terapia regeneracyjna z kwasem hialuronowym i czynnikami wzrostu.

Kombinacja substancji o wysokiej aktywności Ready Medical sprawdza się doskonale jako samodzielny zabieg w terapii anti-aging oraz jako preparat wspomagający i kończący zabiegi inwazyjne. Aplikuje się go na twarz i ciało natychmiast po inwazyjnych zabiegach aby przyspieszyć proces gojenia i wspomóc wyniki terapii.

WSKAZANIA

 • Bardzo szybko koi zaognioną skórę i rany po zabiegach inwazyjnych i średnioinwazyjnych, takich jak: peelingi chemiczne i mechaniczne, dermabrazja, radiofrekwencja, laser CO2, laser Q-Switch i laser Nd: YAG. 100%. Dzięki sterylności zapewnia całkowite bezpieczeństwo dla krwawiącej i zranionej skóry. 
 • Posiada wysoki wpływ na proces gojenia ran (zmniejszanie bliznowacenia, rumienia i zaczerwienienia skóry)
 • Zapewnia działanie przeciwstarzeniowe i silne działanie nawilżające

STOSOWANIE

 • Preparat dozuje się za pomocą bezigłowego aplikatora strzykawkowego.
 • Dzięki wyjątkowemu systemowi ReadyMedical, na kilka chwil przed aplikacją zabiegowiec miesza czynniki wzrostu z kwasem hialuronowym, poprzez naciskanie tłoków aplikatorów na przemian i w obu kierunkach (ok. 4-6 razy). 
 • Następnie całą zawartość wypełnia komorę jednego aplikatora, zdejmuje łącznik dzięki któremu możliwe było połaczenie składników a następnie instaluje nasadkę dozującą 
 • System mieszania dwóch składników aktywnych zachowuje całkowitą stabilność preparatu.
 • Po aplikacji gotowego preparatu na określone obszary skórne, zabiegowiec delikatnie wmasowuje preparat.
 • Po 1-2 min. kiedy preprat wchłonie się w skórę zalecamy użycie spray pozabiegowego, który działa niczym filtr ochronny (Derma-Seal >)

Opakowanie zawiera:

1. Aplikator z kwasem hialuronowym o 3 różnych masach cząsteczkowych 1,5ml:

Używamy wysokiej jakości kwasu hialuronowego bez konserwantów i frakcjonujemy go w naszych laboratoriach za pomocą ultradźwiękowego sonikatora, aby uzyskać kwas hialuronowy o niskiej, średniej i wysokiej masie cząsteczkowej. 

Według najnowszych badań klinicznych kwas hialuronowy o różnych masach cząsteczkowych ma silne działanie przeciwzapalne, odgrywa ważną rolę w gojeniu ran i jest w stanie poprawić jego przenikanie oraz inne składniki.

Na podstawie tych badań produkt jest nie tylko odpowiedni, ale jest również wysoce zalecany jako leczenie po podrażnieniu skóry po zabiegach medycznych i estetycznych.

2. Aplikator z czynnikami wzrostu 0.5ml:

 • Perfluorodekalina –zwiększając poziom tlenu, przyspiesza proces gojenia się ran, blizn i rumienia i jest jednym z najlepszych czynników stosowanych bezpośrednio po zabiegach laserowych
 • Miechunka  jest składnikiem pochodzenia roślinnego. Zmniejsza śródskórne mikro-zapalenie , reguluje temperaturę skóry, chroni przed promieniowaniem podczerwonym i zwiększa produkcję kolagenu
 • Bisabolol -składnik aktywny znany z właściwości przeciwzapalnych, uspokajających i łagodzących 

 Rekomendowana cena zabiegu gabinetowego: od 200zł 

Napisz recenzję produktu i otrzymaj dodatkowe punkty Dermatic!

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Quality
Marka Ready Medical
Zabiegi Po zabiegu, Regeneracja skóry, Szyja i dekolt
Pojemność Zestaw
Wskazania kosmeceutyków Na twarz, Po zabiegu, Do ciała
Zawartość preparatu Preparat