Ready Medical Acne HA+AC

Kod: 08-0222

Do najbliższej wysyłki pozostało:

Ready Medical Anti-Aging: HA + AC (Hyaluronic Acid + Acne Complex) to sterylny preparat, który został opracowany specjalnie w celu zwalczania wszystkich, głównych przyczyn trądziku.

Połączenie ze sterylnym sonowanym kwasem hialuronowym zapewnia najlepszą możliwą penetrację połączonych składników aktywnych w głębokie warstwy skóry.

WSKAZANIA

 • Silna terapia przeciwtrądzikowa 
 • Działanie przeciwstarzeniowe

STOSOWANIE

 • Preparat dozuje się za pomocą bezigłowego aplikatora strzykawkowego
 • Dzięki wyjątkowemu systemowi ReadyMedical, na kilka chwil przed aplikacją zabiegowiec miesza czynniki wzrostu z kwasem hialuronowym, poprzez naciskanie tłoków aplikatorów na przemian i w obu kierunkach (ok. 4-6 razy)
 • Następnie całą zawartość wypełnia komorę jednego aplikatora, zdejmuje łącznik dzięki któremu możliwe było połaczenie składników a następnie instaluje nasadkę dozującą 
 • System mieszania dwóch składników aktywnych zachowuje całkowitą stabilność preparatu
 • Po aplikacji gotowego preparatu na określone obszary skórne, zabiegowiec delikatnie wmasowuje preparat
 • Po 1-2 min. kiedy preprat wchłonie się w skórę zalecamy użycie spray pozabiegowego, który działa niczym filtr ochronny (Derma-Seal >)

Opakowanie zawiera:

1. Aplikator ze kompleksem aktywnych składników Ready Medical 0,5ml

Mieszanka składników aktywnych wspomaga seboregulację i działa antybakteryjnie.

 • Mimetyk Royal Jelly, który pomaga zbalansować sebum - to unikalny składnik aktywny, którego celem jest przywrócenie równowagi fizjologicznej skóry skłonnej do trądziku. Składa się z kwasu 10-hydroksydekanowego (10-HDA), kwasu Sebacid i dekanediolu. Docelowa cząsteczka 10-HDA jest syntetyczną bio-mimetyczną wersją lub kwasem hydroksylowym występującym naturalnie w mleczku pszczół królewskich.
 • Aloe Vera Gel (Ekstrakt z aloesu) - zawiera związki lecznicze i antyseptyczne, które pomagają leczyć i zapobiegać trądzikowi. Zawarty glukomannan (naturalne włókno otrzymywane z korzenia rośliny Amorphophallus konjac – pl. Dziwidło Riviera)jest bogatym w mannozę polisacharydem, który działa jako środek antyseptyczny. Aloe Vera działa jako środek ściągający skórę, czyszcząc ją i usuwając rozszerzone pory, nadmiar sebum, brud i martwe komórki.
 • Heptapeptyd-10 – ma właściwości łagodzące i uspokajające, działając jako antyhistamina lub supresor immunologiczny.
 • Pokrzywa (Hydrolizowany ekstrakt z liści pokrzywy) - innowacyjny i selektywny ekstrakt roślinny z liści pokrzywy. Zawiera skoncentrowaną frakcję białkową, hydrolizowaną enzymatycznie, z obecnością wolnych aminokwasów i częścią rozpuszczalnych w wodzie zasad rośliny. Ma działanie nawilżające, łagodzące i oczyszczające.
 • Kwas Fitynowy - jest stosowany w kosmetyce i dermatologii ze względu na właściwości przeciwutleniające, wybielające i chelatujące.

2. Aplikator z kwasem hialuronowym 1,5ml -  jest on frakcjonowany w niskiej, średniej i wysokiej masie cząsteczkowej w laboratorium za pomocą ultradźwiękowego sonikatora. Dzięki wyjątkowej procedurze sonikacji udaje się wyprodukować wysoko  procentowy  (80%) HA o masie cząsteczkowej 50 Kda. Substancja jest czysta, wysokiej jakości, nie zawiera konserwantów i jest bezpieczna dla podrażnionej skóry po zabiegach estetycznych.

 Rekomendowana cena zabiegu gabinetowego: od 200zł 

Zofia 30.07.2019

Bardzo dobry produkt do zastosowania po mezoterapii skóry skłonnej do trądziku

Napisz recenzję produktu i otrzymaj dodatkowe punkty Dermatic!

  1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
Quality
Marka Ready Medical
Zabiegi Nawilżenie, Skóra trądzikowa, Skóra wrażliwa, Stymulacja tkanek
Pojemność Zestaw
Wskazania kosmeceutyków Na twarz, Cera trądzikowa
Zawartość preparatu Preparat