Dermatic Premium Club - Zmarszczki płytkie

Dermatic Premium Club - Zmarszczki płytkie

Zmarszczki pojawiają się na naszej skórze nawet już po 20 roku życia. Głównie można zauważyć wtedy umiarkowane linie w kącikach oczu, na czole i przy ustach.

Na redukcję płytkich zmarszczek składa się wiele czynników, które zależne są od świadomości i działań naszych pacjentów.

Podczas konsultacji warto zapytać o stosowaną dietę, ilość snu i kosmetyki, które na co dzień aplikują. Pamiętajmy, że dobór zabiegu i wykorzystanych w nich preparatów zależy od kondycji skóry pacjenta i jego ogólnego stanu zdrowia.

Warto postawić na jakość i skuteczność, tak jak setki profesjonalistów, którzy zaufali produktom z naszej hurtowni Dermatic:

 • Venome Filler S – redukcja powierzchniowych i średnio głębokich linii zmarszczek, dzięki innowacyjnej technologii TOUCH.
 • Stylage M – uniwersalny żel sieciowanego kwasu hialuronowego, świetnie nadaje się do redukcji drobnych i powierzchownych zmarszczek oraz ust i bruzd nosow-wargowych.

 • Juvederm Ultra 2 ma formę fizjologicznego żelu niezwierzęcego, usieciowanego kwasu hialuronowego, idealny do wyrównania drobnych zmarszczek wokół kącików oczu oraz znajdujących się bardzo blisko powierzchni skóry.

 • Belotero Soft Lidocaine usieciowany kwas hialuronowy z dodatkiem lidokainy, przeznaczony jest do płytkich i średnich zmarszczek oraz modelowania ust. Posiada silne właściwości wiązania ze skórą i nawilżania.

 • Amalian Gentle-dzięki specjalnej technologii produkcji żelu, cząsteczki kwasu hialuronowego są w nim równomiernie rozproszone sprawiając, że preparat jest czysty, miękki i łatwy do aplikacji Przeznaczony do leczenia płytkich zmarszczek, takich jak zmarszczki palacza, kurze łapki oraz zmarszczki gładzizny czołowej.
 • Zwiń opis

  ZASADY DERMATIC PREMIUM CLUB

  OGÓLNE ZAŁOŻENIA ZDOBYWANIA BEAUTY COINS

       1. Każdy zarejestrowany Klient naszego sklepu może korzystać z benefitów Dermatic Premium Club i wymieniać zebrane Beauty Coins na produkty. 

       2. Beauty Coin to wirtualna waluta w naszym sklepie. 

       3. Warunkiem skorzystania z programu lojalnościowego jest założenie indywidualnego konta.

       4. Każdy produkt w ofercie dermatic.pl ma przydzieloną konkretną ilość Beauty Coins, którą Klient otrzyma za jego zakup i kiedy zamówienie będzie kompletne.

       5. Kompletne zamówienie oznacza zamówienie opłacone. Wówczas Klient dostaje powiadomienie mailowe o ilości zdobytych Beauty Coins.

       6. W przypadku zwrotu produktów/ rezygnacji z zamówienia, naliczone Beauty Coins zostaną anulowane.

       7. Za każdą opublikowaną recenzję produktu zatwierdzoną przez administratora, Klient otrzyma 10 premiowych Beauty Coins.

       8. Za wypełnienie formularza na Swoim indywidualnym koncie, Klient otrzyma 100 Beauty Coins.

       9. Ze względów formalnych produkty wymienione za Beauty Coins, pojawią się w koszyku Klienta za 0,01 gr. 

      10. Opinie niemerytoryczne lub zawierające jedno słowo, nie będą zatwierdzane przez administratora.

  ZASADY WYKORZYSTANIA BEAUTY COIN

       1. Za zebrane Beauty Coins Klient  może odebrać każdy produkt w naszej ofercie z wyłączeniem Szkoleń.

       2. Na stronie Dermatic Premium Club pokazane są przykładowe produkty za które również Klient zdobywa Beauty Coins, które może wymienić Beauty Coins na te               produkty lub kupić.

       3. Spieniężenie Beauty Coins nie jest możliwe.

  TERMIN WAŻNOŚCI BEAUTY COINS

       1. Beauty Coins nie przedawniają się. Klient ma nieograniczony czas na wykorzystanie ich.

  MONITORING BEAUTY COINS

       1. Aktualną liczbę Beauty Coins oraz historię transakcji związanych z ich zdobywaniem i wymianą, Klient może śledzić po zalogowaniu się na Swoje konto.